Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
robos9

SWIEZAK

4 comments in this topic

Question

[KOTPL]
Players
10 posts

Witam szanownych Kapitanów. Mam krótkie acz intrygujace mnie pytanko. Co to jest PUSTE MIEJSCE i jak je można wykorzystać.  Z góry dzięki za odpowiedz

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[RNG-1]
Players
1,748 posts
22,076 battles
2 godziny temu, robos9 napisał:

Co to jest PUSTE MIEJSCE i jak je można wykorzystać.  Z góry dzięki za odpowiedz

Jest to miejsce w porcie na Twoje okręty.

• 1
Players
366 posts
godzinę temu, Davao napisał:

Jest to miejsce w porcie na Twoje okręty.

Jak sobie jakiś kupisz, dostaniesz czy też zbadasz... to musisz mieć na niego miejsce w porcie. I to jest właśnie to puste miejsce. Jak sprzedasz jakiś okręt, też pozostanie po nim - puste miejsce.

• Cool 1

• 0
Players
44 posts

Ja ze swojej strony dodam jeszcze, że jeżeli zdarzy Ci się sytuacja, w której będziesz miał wykorzystane wszystkie "puste miejsca" (ich liczba na dole ekranu po przewinięciu wszystkich okrętów w "karuzeli" wyniesie zero), to nie będziesz mógł kupić za kredyty nowego okrętu z drzewa technologicznego, nawet jeżeli go zbadasz i będziesz miał wystarczająco dużo kredytów. Najpierw, tj. przed zakupem okrętu będziesz musiał kupić (będąc w porcie) nowe "puste miejsce", które standardowo kosztuje 300 dublonów. Tak więc darmowe "puste miejsca" przydają się, szczególnie graczom z krótszym stażem w grze, którzy dopiero rozwijają swoją kolekcję okrętów.

Kupując okręt w sklepie premium (za prawdziwe pieniądze), zawsze w pakiecie z okrętem dostajesz dla niego "puste miejsce" (jest ono wymienione w opisie okrętu w sklepie premium), zaś jego cena (równowartość 300 dublonów) jest zawarta w cenie okrętu. W tym przypadku nie musisz martwić się o to, czy masz w porcie wolne "puste miejsce" czy też nie. Jedynie kupując okręty w samej grze (w zakładce drzewa technologicznego: "BADANIA") kupujesz same okręty, bez miejsc w porcie.

• Cool 1

Sign in to follow this