Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Widmo_SG

Powtórki - nie uruchamia się bitwa (zostaje ekran drużyny)

3 comments in this topic

Question

[PUB]
Players
6 posts
12,034 battles

Witam

Od dłuższego czasu nie mogę uruchomić powtórki gry.  Dodam że zainstalowany mam ModStation. Już było kilka aktualizacji i nic nie pomogło. WG Check też sprawdzone zero poprawy.

Powtórki mam w modzie włączone.  Wybrane kilkanaście pozycji z niego.

Czy ktoś ma jakąś radę jak uruchomić powtórkę ?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
5,398 posts
24,445 battles
On 1/9/2021 at 12:53 AM, Widmo_SG said:

Witam

Od dłuższego czasu nie mogę uruchomić powtórki gry.

Elo, elo :-)

Sprawa jest prosta. Niektóre mody potrafią to powodować. Założę się, że używasz ikonkę dymu od BadoBest ? A więc masz dwie możliwości.

1. Odpalić replay bez modów. Wcześniej tymczasowo zmień nazwę katalogu /bin/"tutaj aktualny numer"/res_mods/ na inny. Potem nie zapomniej przywrócić nazwy, bo wejdziesz do gry, a tu lipa będzie :-P

2. Odpalić grę z modami, ale dokonać takich poprawek, żeby mod powodujący zwiechy był wyłączony. Powiedzmy, że jest to ten wskażnik dymu od BadoBest. Robimy kopię pliku /res_mods/gui/battle_elements.xml i w niej wycinamy to co odpowiada za start tego modu. W tym wypadku będa to linie:

<element class="lesta.libs.unbound.UnboundElement" name="unboundSmokeIndicator" url="battle_stats.swf">
            <properties hitTest="true" rootElementId="SmokeIndicator"/>
        </element>

i

<controller class="lesta.dialogs.battle_window_controllers.UnboundElementController" clips="unboundSmokeIndicator"/>

Zmodyfikowany plik podmieniamy z prawidłowym do grania, na czas oglądania replayów. Ja po prostu robię tak, że w tym momencie zmieniam nazwę battle_elements.xml na battle_elements.xml.gra, a wcześniej przygotowany z wyciętymi modami do oglądania replayów battle_elements.xml.replays przemianowuję na battle_elements.xml. Póżniej oczywiście robimy to w odwrotną stronę. Zawsze też możemy mieć zapasowy katalog res_mods z wersją do oglądania powtórek. Zamieniamy wtedy nazwy katalogów.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem sytuację.

• 0
[PUB]
Players
6 posts
12,034 battles

Dzięki za info spawdzę przy najblizszej okazji

pozdro

Sign in to follow this