Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Okręty IX poziomu za dublony!

25 comments in this topic

Recommended Posts

[O-R-P]
Players
33 posts
19,245 battles

Dajcie za dublony Kamikaze albo Giulio Cesare.  Chętnie kupię. 

• Cool 7
  • Bad 1

[4SHOT]
Beta Tester
64 posts
8,076 battles

...ten skok na kasę był do przewidzenia...

• Cool 2
  • Funny 5
  • Bad 2

Players
117 posts
45 minutes ago, rvader said:

Ale o czo chodżi?

Jaki skok na kasę? Przecież te okręty od wielu tygodni (miesięcy?) było dostępne za $$$.

Teraz są za dublony, czyli jak ktoś ma zachomikowane dublony (nawet darmowe, np. z rankedów) to może nabyć okręt 9T bez potrzeby sięgania do portfela.

• Cool 2

Players
4 posts
2,927 battles

Szkoda, że nie można wykorzystać kuponu 25%. No ale lepsze to niż nic, tak jak mówi przedmówca, zbędne dublony na coś trzeba wydać.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
503 posts
17,919 battles

19300 dublonów = 254,65zł. Wykorzystanie kuponu 25% nie jest możliwe. Okazja? Czy WG żarty sobie robi z gracz? Ależ skąd chodzi tylko aby naiwnych wydoić z dublonów. 

• Cool 4

[MORSA]
Players
99 posts
4,714 battles

W zasadzie sam nie mam wszystkich tych okrętów za węgiel więc gdyby mi brakowało te kilka tysięcy to czemu nie.

[DIRKA]
Players
43 posts
3,229 battles

Mogę ale mi się nie chce...przecież i tak zupy z tego całego szmelcu nie ugotuję. Wolę za to drinka kupić za to ;)

• Funny 1

[ROMT]
Players
544 posts
9,724 battles
5 godzin temu, rvader napisał:

4 godziny temu, MojaEkscelencja napisał:

Ale o czo chodżi?

Jaki skok na kasę? Przecież te okręty od wielu tygodni (miesięcy?) było dostępne za $$$.

Teraz są za dublony, czyli jak ktoś ma zachomikowane dublony (nawet darmowe, np. z rankedów) to może nabyć okręt 9T bez potrzeby sięgania do portfela.

Prawda. Przecież nie każdy ma czas na uzbieranie aż tyle węgla i wolnych PD, czyli mnóstwo grindów. Czyli około 4 miesięcy na wykonanie wszystkie misji dzienne dla węgla bez udziału w eventów (np. Nowy Rok 2021), a to sporo czasu do zmarnowanie. Jak ktoś pracuje i zarabia 3000-4000 zł miesięczne, to zakup 1-2 okrętów za dublonów jest bardzo wygodna alternatywna i przy okazji wspiera twórcy WoW.

Nikt nie musi kupować okrętów PRENIUM, bo to nie jest "musi mieć". Dodatkowo, te okręty da się kupić za węgla i wolnych PD, o ile ktoś chce poświęcić bardzo dużo czasu na zbieranie zasoby.

No, okręty IX za dublonów istnieją w sklepie od bardzo dawna, więc nic nowego. Czy oczekujecie wszystko za darmo?

• Cool 3
  • Bad 1

[T_F_N]
Players
215 posts
23,269 battles
7 godzin temu, SirXenon_36 napisał:

Prawda. Przecież nie każdy ma czas na uzbieranie aż tyle węgla i wolnych PD, czyli mnóstwo grindów. Czyli około 4 miesięcy na wykonanie wszystkie misji dzienne dla węgla bez udziału w eventów (np. Nowy Rok 2021), a to sporo czasu do zmarnowanie. Jak ktoś pracuje i zarabia 3000-4000 zł miesięczne, to zakup 1-2 okrętów za dublonów jest bardzo wygodna alternatywna i przy okazji wspiera twórcy WoW.

Nikt nie musi kupować okrętów PRENIUM, bo to nie jest "musi mieć". Dodatkowo, te okręty da się kupić za węgla i wolnych PD, o ile ktoś chce poświęcić bardzo dużo czasu na zbieranie zasoby.

No, okręty IX za dublonów istnieją w sklepie od bardzo dawna, więc nic nowego. Czy oczekujecie wszystko za darmo?

Jesteś przyszłością tej gry.

• Funny 4

[ROMT]
Players
544 posts
9,724 battles
2 godziny temu, JednookiV30 napisał:

Jesteś przyszłością tej gry.

Dziękuję za niemiły tekst. Nikt nie zmusza do kupowanie okrętów, jak nie pasuje. Ja nie muszę wydać za dużo pieniędzy na to. Znam umiaru.

Gdyby wszystko jest za darmo, to World of Warships już dawno przestanie istnieć, bo żaden z pracowników nie zechce pracować za darmo, bo każdy z nich musi dbać o własny przyszłość. Wszystko kosztuje. Cieszmy się, że mamy darmowe zawartości w grze (bitwa, porty do podziwianie, mnóstwo okręty do zbadanie, operacje, eventy, oraz grywalność itd.), a nie tylko płatne okręty i kontenery.

Pamiętajcie, że głosujecie portfelem. Skoro okręty za WYSOKIE ceny nadal istnieją w sklepie, to znaczy, że nadal istnieją dużo gracze, co ciągle to kupują i chętnie wydają za dużo pieniędzy. To znak, że ciągle to "popierają". Jęki, narzekanie i obrażanie innymi na forum tu niczego nie zmieniają na lepsze. Co ja mam zrobić z tym? Mam siedzieć cicho i poprosić moderatora forum o knebel dla mnie? :cap_old:

Życzę wszystkich miłego grania i dużo zdrowia.

• Cool 5

[T_F_N]
Players
215 posts
23,269 battles
58 minut temu, SirXenon_36 napisał:

Dziękuję za niemiły tekst.

Normalnie nie dogodzisz.

Napisałem komplement chwalący zalety umysłowe przedmówcy a ten na mnie z buzią.

Nie chciałbyś aby w grze było więcej osób o poglądach podobnych do Twoich? Byłoby zajebiście :P 

• Cool 3
  • Funny 1
  • Boring 1

[ROMT]
Players
544 posts
9,724 battles
25 minut temu, JednookiV30 napisał:

Normalnie nie dogodzisz.

Napisałem komplement chwalący zalety umysłowe przedmówcy a ten na mnie z buzią.

Nie chciałbyś aby w grze było więcej osób o poglądach podobnych do Twoich? Byłoby zajebiście :P 

To przepraszam, że tak źle odbierałem. Po prostu za długo żyłem w internecie, gdzie użytkownicy często pisali takich tekstów podobnych do twojego, a niestety nie zawsze jest to komplement. W internecie są różne ludzie, więc ciężko jest ocenić tylko na tekstu, jeśli nie widzimy emocji twarze. Ludzie są zbyt skomplikowani i nieprzewidywalni, że czasami trudno jest zrozumieć. Za dużo nieprzyjemne ludzi w internecie. Więc wybacz za mój błąd.

Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia.

• Cool 1

[TF16]
Players
2,434 posts
25,324 battles
4 hours ago, pirat328 said:

Kiedy jakieś ciekawe kontenery za węgiel?

I jeb, post z dupy. Bo może.

• Cool 2
  • Funny 2

[52]
Players
1 post
1,803 battles

Też uważam że kolega wyżej jest przyszłością tej gry. 

ALE chciałbym namówić do dyskusji bo skoro mówicie że można kupić to dlaczego nie piszecie co najlepiej kupic ?
POMMERN CZY GORGIA ?
Wydaje mi się że pommern jest lepszy... ale może ktoś się wypowie ?

Players
133 posts
10,253 battles
59 minut temu, Dather1 napisał:

ALE chciałbym namówić do dyskusji bo skoro mówicie że można kupić to dlaczego nie piszecie co najlepiej kupic ?
POMMERN CZY GORGIA ?

Polecam te tematy;

[ARP01]
Players
11 posts
13,830 battles

Mam oba, oba są fajne. Oba  mają fajne baterie dodatkowe. na georgii mam jednak lepsze wyniki. 
Jean Bart nie dali?

Alpha Tester
937 posts
17,358 battles

Ta oferta byłaby atrakcyjna gdyby była możliwość użycia kuponu a tak to cena sklepowa.

• Cool 1

Beta Tester
5,175 posts
16,556 battles
3 hours ago, w_wilk said:

Ta oferta byłaby atrakcyjna gdyby była możliwość użycia kuponu a tak to cena sklepowa.

kolega raczy kpić

ta wątpliwie etyczna firma miała by tracić przez kupony no proszę cię

sam nie wierzysz w to co piszesz:Smile_hiding:

wyjdź zastanów się co piszesz wróć i przeproś

:Smile_teethhappy:

• Cool 2
  • Funny 1

[4SHOT]
Beta Tester
64 posts
8,076 battles
On 1/8/2021 at 11:07 AM, MojaEkscelencja said:

Ale o czo chodżi?

- wycofali,bo były zbyt popularne :Smile_sceptic:To teraz będą jeszcze popularniejsze...:Smile_facepalm:

• Cool 1

[ADB]
Players
139 posts
4,094 battles
9.01.2021 o 16:39, Lucius_Dentatus napisał:

I jeb, post z dupy. Bo może.

Bo mogę istotnie. Ponawiam kiedy jakaś ciekawa kolekcja z kontenerami za węgiel?

[TF16]
Players
2,434 posts
25,324 battles
48 minutes ago, pirat328 said:

Bo mogę istotnie. Ponawiam kiedy jakaś ciekawa kolekcja z kontenerami za węgiel?

Ale ogarniasz, że dopóki WG oficjalnie nie zapowie nowej kolekcji ten post również jest z dupy?

Guest
This topic is now closed to further replies.