Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Lodě IX. úrovně za dublony!

7 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
3,827 posts
5,380 battles

Já su tak blbé , mohl jsem si koupit Alasku za dublony a ne jak trouba  za ni uvalit mega fríček . Zrovna včera...

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
323 posts
11,935 battles
38 minutes ago, Stratos_HF said:

Já su tak blbé , mohl jsem si koupit Alasku za dublony a ne jak trouba  za ni uvalit mega fríček . Zrovna včera...

fricka mas "zadarmo", dublony musis kupovat. Teda pokial nemas sponzora... :Smile_trollface:

Players
5,250 posts
31,615 battles

Že by částečné provalení podvodů s lootboxy nenaplnilo kýženým způsobem pokladnu ?:Smile_teethhappy:

Škoda hoši, šetřím na APR Yamato v plné palbě, ale určitě bych jinak koupil alespoň 3. :Smile_coin::Smile_facepalm:

Jinak - zase wg počty ... freečka se konvertují 25ks za dublon, v "akci" 35 za dublon. Takže ty lodě mají cenu jen 482500 nebo 675500 free XP? A ve hře 1M free ...

• Bad 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,902 posts
13,540 battles
39 minutes ago, ims21 said:

Že by částečné provalení podvodů s lootboxy nenaplnilo kýženým způsobem pokladnu ?:Smile_teethhappy:

Škoda hoši, šetřím na APR Yamato v plné palbě, ale určitě bych jinak koupil alespoň 3. :Smile_coin::Smile_facepalm:

Jinak - zase wg počty ... freečka se konvertují 25ks za dublon, v "akci" 35 za dublon. Takže ty lodě mají cenu jen 482500 nebo 675500 free XP? A ve hře 1M free ...

Od kdy FreeXp neco stoji, tech ma kazdej habakuk :cat_bubble:

Players
5,250 posts
31,615 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Od kdy FreeXp neco stoji, tech ma kazdej habakuk :cat_bubble:

Divné, že jsi za tu dobu ještě neslyšel o konverzi XP na Free XP za dublony ve výhodném kurzu

• Funny 1

[SALIS]
Beta Tester
210 posts
10,851 battles
8 hours ago, ims21 said:

U virtuálních produktů se jeví jako výhodná startegie dvojích , nebo i trojích, čtverých ... cen. Každý člověk je jiný. Jinak si cení svůj volný čas. Má jiné příjmy. Je jinak "lakomý". 

Ty máš s "produkcí" pixelového produktu nulové klonovací náklady. Snažíš se to narvat každému, chudému i bohatému za cenu jakou unese, ale nechceš aby to vypadalo tak blbě, že máš dvojí cenu. Tak ty různé ceny zamaskuješ jak jen dovedeš. Ale tys je odmaskoval :cap_like::Smile_veryhappy:

pro jistotu: Chápu , že náklady na produkci originálu modelu a celé hry nulové nejsou.

Sign in to follow this