Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Blahopřání k novému roku od týmu World of Warships

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
551 posts
3,033 battles

Já WG zase přeji, aby se u vás našel někdo, kdo má koule a s touto hrou udělá něco k lepšímu.

Omlouvám se, za tento zapšklý tón, ale dnes jsem si zahrál low tiery. Můj tier III křižník Charleston se dostal do tier IV bitvy (což jako problém nevidím), kde na každé straně byly dvě letadlovky (tady už ten problém trochu cítím). Byla to taková zábava, až se mi chtělo z té radosti zvracet. Můj křižník, který je prakticky bez AA si dal čestný úspěch a sestřelil 1, slovy jedno, letadlo i přes to, že na něm byl vytuněný kapitán na AA z křižníku Alaska. Po zbytek svého stráveného času v bitvě jsem byl cvičný cíl pro obě letadlovky. I přes tuto nepřízeň osudu jsem nastřílel větší DMG, než který mám průměrně na super křižníku jménem Genova.

No nic, vím, že hra je v pořádku (už mi to tu bylo zástupcem WG vysvětleno), ale až se najde ten s těmi koulemi, tak by to mohl brát jako drobné náměty ... když se to zbytku WG tlupy za rok nepodařilo rozlousknout (čti - nikdo se o to nepokusil).

Koho to pohoršilo, tomu se omlouvám (zítra by to znamenalo: Jak na Nový rok, tak po celý rok .. tak proto dnes) :cap_happy:

Tak Happy New Year všem :cap_horn:

[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
3,511 posts
15,007 battles

Za IDDQD, Korzáry, Wiki team, Moderátory? - mějte se tak jak byste chtěli - lodě/hry jsou to poslední - život a zdraví je přednější!

• Cool 2

[CRYO]
Players
167 posts
24,543 battles

Všem peníze a zdraví, ostatní je ve vašich silách

Sign in to follow this