Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RIPER1

POMOCY!!!!! Nie mogę się zalogować

5 comments in this topic

Question

[FULL]
Players
4 posts
9,004 battles

Od wprowadzenia aktualizacji ( u mnie to było 22 grudnia ) nie mogę zalogować się do gry. Cały czas pali się tylko informacja "oczekiwanie na autoryzację"  Jak sobie z tym poradzić?? I tak już wszystkie ewenty świąteczne diabli wzięli ale chcę wrócić do gry

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[N--S]
[N--S]
Players
128 posts
17,475 battles
1 hour ago, RIPER1 said:

Od wprowadzenia aktualizacji ( u mnie to było 22 grudnia ) nie mogę zalogować się do gry. Cały czas pali się tylko informacja "oczekiwanie na autoryzację"  Jak sobie z tym poradzić?? I tak już wszystkie ewenty świąteczne diabli wzięli ale chcę wrócić do gry

Domniemam ze sprawdzałeś spójność gry ?

• Bad 1

• 0
[N--S]
[N--S]
Players
128 posts
17,475 battles
13 hours ago, RIPER1 said:

Jeżeli chodzi o WG CHECK to tak, nie wykrył żadnych błędów

Chodziło Mi czy zrobiłeś to metodą jak na screenie ? Nie WG CHECK .

Screen Shot 12-30-20 at 11.04 AM.PNG

• Bad 1

• 0
[R-NG]
Players
1,595 posts
19,865 battles

Ponad "Sprawdź i napraw" jest jeszcze inna metoda, którą mi kiedyś podało Wsparcie Gracza"

Cytat

Gdy spotkasz się z tego typu problemami warto by było byś zrestartował swój router. Wystarczy odpiąć go od zasilania na minutę czy dwie i uwierz mi, że coś takiego może zdziałać prawdziwe cuda.
Ewentualnie spróbuj podłączyć swój komputer do routera bezpośrednio kablem, unikniesz wtedy możliwych zakłóceń sygnału Wi-Fi.

Jak to nie pomoże, to spróbuj jeszcze raz, ale przy okazji dodatkowo poniższy punkt (nie musisz jak nie chcesz czy masz wątpliwości). Możesz najpierw wypróbować adresy, potem restart.

Cytat

Jeśli powyższe rozwiązania zawiodą, w takim wypadku spróbuj proszę zmienić swojego dostawcę DNS na Google: https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using. Niestety, poradnik jest po angielsku, ale myślę, że przy odrobinie wysiłku uda Ci się dokonać tej modyfikacji. Mam nadzieję, że teraz bez problemu uda Ci się połączyć z serwerem. 

Generalnie szukasz w Panelu sterowania "Sieć i Internet", tam wchodzisz we właściwości swojego połączenia, potem właściwości protokołów TCP/IPv6 i potem 4. Klikasz "Użyj następujących adresów DNS". Wpisujesz adresy:

TCP/IPv6 - 2001:4860:4860::8888 i poniżej 2001:4860:4860::8844

TCP/IPv4 - 8 8 8 8 i poniżej 8 8 4 4

Mnie nic nie zaszkodziło w dostępie do internetu.

Cytat

Ostatecznie, gdy i zmiana DNSa nie pomoże w Twojej sprawie to poproszę Cię o przesłanie nam szczegółowego raportu PingPlotter pozwalającego nam przyjrzeć się drodze i jakości Twego sygnału do naszych serwerów. Pamiętaj proszę, by raport ten trwał przynajmniej 30 minut.
Jak wygenerować taki raport dowiesz się z artykułu poniżej.

Z tej metody jak na razie nie korzystałem.

Oczywiście nikomu nie każę to robić, tylko przedstawiam metodę jaką mi podało Wsparcie Gracza. Ale skoro taki laik jak ja dał radę, to inni też mogą.

Sign in to follow this