Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bojové mise aktualizace 0.9.12: Strasbourg a další odměny

25 comments in this topic

Recommended Posts

[KG_CZ]
Players
53 posts
8,242 battles

Nelibi se mi jak jsou mise rozsekane po tydnech. To je tam nemuze WG proste dat a at si to lidi odehraji v tempu, ktere jim vyhovuje. Kazdy rok to vychazi takhle hloupe  ze zezacatku, kdyz maj lidi volno jsou ty mise snadne ajak skonci volno tak se pritvrdi, protoze zaverecne mise jsou vzdy tezsi.

• Cool 2

Players
123 posts
10,124 battles
58 minutes ago, Krutoon said:

Nelibi se mi jak jsou mise rozsekane po tydnech. To je tam nemuze WG proste dat a at si to lidi odehraji v tempu, ktere jim vyhovuje. Kazdy rok to vychazi takhle hloupe  ze zezacatku, kdyz maj lidi volno jsou ty mise snadne ajak skonci volno tak se pritvrdi, protoze zaverecne mise jsou vzdy tezsi.

Kolego, wg vôbec nejdo o to aby si plnil misie a zberal odmeny.... Je to dobre premyslené.... Ale mňa nenachytaju 

[-TNT-]
Players
14 posts
1 hour ago, Krutoon said:

Doufám že ti došlo že ani jeden řetěz nesplníš bez koupě lodi HIZEN.

Za mě v pohodě... prostě buď si člověk zaplatí za to aby příští měsíc věnoval grindování nějaký lodi, nebo prostě nezaplatí a nemusí nic grindovat :)

[REBUS]
Players
270 posts
23,480 battles

Pro dokončení první série misí "zelené" kampaně "Lodě a osudy" je potřeba loď Strasbourg, který musím vyjezdit po jednotlivých týdnech v předchozí "modré" kampani „Pronásledování lodi Strasbourg“  ??

Zdá se, že WG neustále cíleně pracuje na tom, aby hráčům znechutil plnění vánočních misí jak jen to jde ... Kdy už konečně ve WG pochopí, že budu ochoten pustit nějaký ten peníz až tehdy, až budu jako hráč spokojen?

Průběžným otravováním WG jen posiluje moji neochotu za cokoliv ve WoWS platit ...

Players
547 posts
3,033 battles
Před 39 minutami Turbeen řekl/a:

Pro dokončení první série misí "zelené" kampaně "Lodě a osudy" je potřeba loď Strasbourg, který musím vyjezdit po jednotlivých týdnech v předchozí "modré" kampani „Pronásledování lodi Strasbourg“  ??

Zdá se, že WG neustále cíleně pracuje na tom, aby hráčům znechutil plnění vánočních misí jak jen to jde ... Kdy už konečně ve WG pochopí, že budu ochoten pustit nějaký ten peníz až tehdy, až budu jako hráč spokojen?

Průběžným otravováním WG jen posiluje moji neochotu za cokoliv ve WoWS platit ...

Tak mrkni na odměny v té zelené kampani.

To tě přece nemůže donutit koupit za peníze Strasbourg ... jsou lodě, které jsou ve stromě k vyzkoumání (mají bonus nějaké perma kamo) a k nim vždy nějaký šašek.

Tak klid a pohodu :cap_tea:

Strasbourg bude v pohodě, v docích Tachibana a ten japonský tier V křižník snad taky. Tak 3 prémiové lodě budou doma :cap_happy:

[REBUS]
Players
270 posts
23,480 battles
Just now, Kulica said:

Tak mrkni na odměny v té zelené kampani.

To tě přece nemůže donutit koupit za peníze Strasbourg ... jsou lodě, které jsou ve stromě k vyzkoumání (mají bonus nějaké perma kamo) a k nim vždy nějaký šašek.

Tak klid a pohodu :cap_tea:

Strasbourg bude v pohodě, v docích Tachibana a ten japonský tier V křižník snad taky. Tak 3 prémiové lodě budou doma :cap_happy:

Problém koupě Strasbourgu ani není tak v tom, jaké odměny jsou v zelené kampani. Spíše v tom, že "koupím Strasbourg" a mise v modré kampani mohu spláchnout do ..., no jakou pak mám radost z jejich plnění ?

Prostě nejlepší je - a to i po zkušenosti Pay2Rico minulý rok - úplně WG akce ignorovat a dělat, že slušný, korektní či nedejbože vstřícný "customer relationship" ve WoWS jednoduše neexistuje.

[NECRO]
Players
108 posts
10,902 battles
4 hours ago, Krutoon said:

To "nevychází hloupě", důvodem je právě to, že během svátků u toho lidi stejně sedí pořád, tak není důvod tlačit je do hraní přes odměny, aby pak neměli důvod hrát. Hra je čistě obchodní produkt, hlavní slovo má marketing, cílem je udržet co nejvíc hráčů u hraní a vydělávat peníze. Proto jsem mimochodem trochu alergický na to, když někdo říká, že máme být rádi, že nám WG dává něco zadarmo. Nedává nám zadarmo nic. Z jejich pohledu je to investice a nutný výdaj, aby hráče u hry udrželi, protože když nic nedají, spousta hráčů to ani nezapne. Lidi jsou rozmazlení, epic rozdává hry zadarmo (atd. atd.) a tahle hra zase tak skvělá není, aby bez ní nikdo nemohl být.

[-TNT-]
Players
14 posts

Nebudeme si nic nahlávat... zkusil jsem v*lorant a musím říct, že sice to nejsou lodě, ale naštěstí se tam neprojevuje frustrace z misí, kampaní a člověk se nerozčiluje že už od začátku bitvy je lowtier... prostě zábavnost srovnatelná, frustrace minimální.

tím chci říct, že "nevychází hloupě" pouze pokud si člověk myslí že WOWs je jediná hra na světě... poté by platilo co píše karnovak... jenže jedinou hrou na světě není.

[-TNT-]
Players
14 posts
4 hours ago, Turbeen said:

Ta mise bez který nejde splnit první sérii vyžaduje loď HIZEN... kde tam vidíš lod Strasbourg?

image.thumb.png.bc9632fa0b8063cd2a7465acf05bb17f.png

[REBUS]
Players
270 posts
23,480 battles
48 minutes ago, tomfi said:

Ta mise bez který nejde splnit první sérii vyžaduje loď HIZEN... kde tam vidíš lod Strasbourg?

image.thumb.png.bc9632fa0b8063cd2a7465acf05bb17f.png

Hizen - viz. Tvůj obrázek - vůbec potřeba není.  Ale podívej se na Závěrečný úkol (resp. Final Task, pokud máš hru v angličtině), a tam najdeš co (.. žáku Fíku) ?

Veselé vánoce (... s"vypečeným" WG) !!    :Smile_teethhappy:

[-TNT-]
Players
14 posts
13 hours ago, Turbeen said:

Hizen - viz. Tvůj obrázek - vůbec potřeba není.  Ale podívej se na Závěrečný úkol (resp. Final Task, pokud máš hru v angličtině), a tam najdeš co (.. žáku Fíku) ?

Veselé vánoce (... s"vypečeným" WG) !!    :Smile_teethhappy:

bez splnění úkolu číslo 5 nemáš potřebný počet hvězdiček na otevření závěrečného úkolu, takže tě závěrečný úkol nemusí vůbec zajímat ... teda pokud nekoupíš Hizena.

Strasburga si aspoň za měsíc můžeš vyjezdit... ale bez koupě Hizena nedostaneš ani tu Furutaku :D

[PTP]
Players
92 posts
15,609 battles
Just now, tomfi said:

bez splnění úkolu číslo 5 nemáš potřebný počet hvězdiček na otevření závěrečného úkolu, takže tě závěrečný úkol nemusí vůbec zajímat ... teda pokud nekoupíš Hizena.

Strasburga si aspoň za měsíc můžeš vyjezdit... ale bez koupě Hizena nedostaneš ani tu Furutaku :D

Víš o tom, že úkoly můžeš opakovat?

• Cool 4

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
745 posts
20,791 battles
Před 9 minutami tomfi řekl/a:

Píšeš o něčem, o čem nemáš ani páru. Ony se totiž ty již splněné úkoly dají opakovat, sice nedostaneš odměnu, ale hvězdy Ti padnou. Bylo to tak vždy.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
745 posts
20,791 battles
Právě teď nfp200 řekl/a:

Víš o tom, že úkoly můžeš opakovat?

Očividně neví :Smile_trollface:

[-TNT-]
Players
14 posts

A jak to mám vědět :D ... jak se říká, když nevím že to jde, jak mám vědět že se mám na něco takovýho zeptat :D 

Takže díky všem za info :) 

• Cool 1

Players
32 posts
4,126 battles
V 25. 12. 2020 v 13:08 cer243 řekl/a:

Očividně neví :Smile_trollface:

Taky jsem to nevěděl. Právě jsem si zoufal, že bez letadlovky a Hizena kampaň na Strasbourga nemůžu dodělat...

To mi odlehlo, protože peníze bych ua něj nedal...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,919 posts
13,622 battles
On 12/25/2020 at 8:28 PM, tomfi said:

A jak to mám vědět :D ... jak se říká, když nevím že to jde, jak mám vědět že se mám na něco takovýho zeptat :D 

Takže díky všem za info :) 

11 hours ago, rebus2014 said:

Taky jsem to nevěděl. Právě jsem si zoufal, že bez letadlovky a Hizena kampaň na Strasbourga nemůžu dodělat...

To mi odlehlo, protože peníze bych ua něj nedal...

Dyt to tam je primo velkym pismem napsane :cap_fainting::fish_palm::Smile_teethhappy:

[-TNT-]
Players
14 posts
13 hours ago, Sigimundus said:

Dyt to tam je primo velkym pismem napsane :cap_fainting::fish_palm::Smile_teethhappy:

Však až budu mít tolik bitev co ty, taky už budu vědět kde co je :)

[T-N-T]
5,919 posts
13,622 battles
8 hours ago, tomfi said:

Však až budu mít tolik bitev co ty, taky už budu vědět kde co je :)

Mas to primo na tom screenshotu co jsi sem sam postoval.

[-TNT-]
Players
14 posts
2 hours ago, Sigimundus said:

Mas to primo na tom screenshotu co jsi sem sam postoval.

JJ... už to tam vidím.

[T-N-T]
Players
5 posts
1,803 battles

Zdravím dělám mise na Strasburk. V poslední části 4-14hvězd  nebudu moct udělat závěrečný úkol. Protože nemám HIZEN dočetl jsem se zde na foru že se mise dají opakovat. Je to pravda? 

[WG]
WG Staff
5,193 posts
4,445 battles
Před 8 hodinami Van191 řekl/a:

Zdravím dělám mise na Strasburk. V poslední části 4-14hvězd  nebudu moct udělat závěrečný úkol. Protože nemám HIZEN dočetl jsem se zde na foru že se mise dají opakovat. Je to pravda? 

Jak je tomu u jakékoliv kampaně, i u těchto Novoročních kampaní můžeš jednotlivé mise opakovat pro zisk hvězdy.

[T-N-T]
5,919 posts
13,622 battles
9 hours ago, Van191 said:

lode.png

• Cool 3
  • Funny 1

Sign in to follow this