Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Strasbourg

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
550 posts
3,033 battles

Po pár prvních bitvách se mi to hraje pohodově - je to slušná loď.

Urychlovač ládování kanonů vám ve správnou chvíli pomůže rychle nabít po výstřelu další 2 salvy a to do boků křižníků nebo BB  a nebo HE do překvapeného DD je jízda. Když se vám naúhluje enemy 8-9 BB, tak HE jsou docela dobrá volba.

Háček je v pancíři - hraji to něco mezi BB a CA, protože tato loď toho moc neodrazí. Extra když se dostanete do tier 9 bitev. To vás propálí přes čenich každá bitevka tieru 9, úhlování vám proti těmto lodím moc nepomůže.

Za to, že je to za misi, kterou odehraje v pohodě 1/2 uživatelů WOWS, tak mi to ze zkušeností z lodí co WG dává do podobných akcí (např. italský křižník Gorizia) přijde jako loď do bitvy (ne jen do přístavu jako ta Gorizia).

:cap_like:

[FF-CZ]
Players
126 posts
11,041 battles

1,  ,,Krásně,,  vybuchuje. :Smile_sad:

2,  Jediná loď které jsem byl schopen dát se STRASBOURGem větší dmg byl  Strasbourg.

3,  urychlovač nabíjení je fajn.

Players
550 posts
3,033 battles

Já s ním zatím nebouchnul ... ale i s Dunkerque jsem měl na začátku pěknou sérii a pak jsem se s ním trápil, tak kdo ví, co mě čeká tady s tím :cap_haloween:

Clipboard01.thumb.jpg.3e13c248e4d5b2e5ef421f2f41dd925c.jpg

Dvě bitvy byly v tier IX, dvě VIII a jedna s VII a VI.

Co tam tady ještě vidím v mých statech z této lodi je to, že to není žádný zabiják letadel ...

Sign in to follow this