Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.10.0 - Všeobecná zpětná vazba

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
6,103 posts
4,486 battles

WG_SPB_WoWS_Preview_0100_Public_Test_720x192.jpg

Kapitáni, vítejte ve Veřejném testu aktualizace 0.10.0!

Aktualizace systému schopností velitele, rvačky a další nové funkce. Projděte si Zpravodaj vývojářů a zapojte se do testu!

Rozvrh 1. kola

Začátek: Čtvrtek 17. prosince 17:30 SEČ (UTC+1)

Konec: Úterý 22. prosince 6:30 SEČ (UTC+1)

Speciální prvky testu

• Odměny za aktivity na serveru Veřejného testu se mohou lišit od těch na živém serveru.
  • Upozornění: lodě lunárního Nového roku, kamufláže a velitelé nebudou na serveru Veřejného testu k dispozici.

Na serveru Veřejného testu se budou konat rvačky ve formátu 3 proti 3 v režimu „Závody ve zbrojení“ při hraní s loděmi X. úrovně. K účasti v těchto rvačkách, postačí, aby byl členem klanu pouze velitel — do každého týmu můžete pozvat až dva žoldnéře.

Další změny

Přidali jsme speciální obsah věnovaný lunárnímu Novému roku: Wujing a Sanzang v trvalých kamuflážích „Sha Wujing“ a „Tang Sanzang“ spolu s tematickými veliteli, Fen Yang s trvalou kamufláží „Lunární Nový rok“ a dva typy kontejnerů „Putování na západ“. U příležitosti oslav jsme aktualizovali Dračí přístav.

WG_SPB_WoWs_screenshots_port_Dragon_EN_2_1920x1080.jpg

• Za účelem větší jednoznačnosti jsme aktualizovali zobrazení lodí v předběžném přístupu ve výzkumu a také popis jejich vlastností.
  • Rozdělení segmentů zaměřovače torpédových bombardérů nyní závisí na počtu letadel v útočícím roji. Tím se opravuje problém, který bránil zobrazení některých linií v zaměřovači.
  • Stisknutím klávesy F po útoku s pomocí posledního roje v letce přeskočíte animaci útoku a přejdete na ovládání své lodi.
  • Při vzletu letky nemizí nadále modely letadel z paluby letadlové lodi najednou, ale postupně.
  • Aktualizovali jsme rozhraní pro výzbroj letadlové lodi v přístavu.
  • Zpráva o návratu letky na letadlovou loď byla odebrána.
  • Hra se nyní načítá, zatímco se přehrává video na načítací obrazovce.

[X-2]
Players
2 posts
6,978 battles

Porad mi to pise ze jsem nepripojen ale normalni server mi bezi dobre.Jak se pripojim na test server.

[-CSR-]
Players
11 posts
16,375 battles

Vyzkoušel jsem, poznatky:

• Schází šablony na kopírování kapitánů. Když jich je hodně, opravdu to pomůže.
  • Hodilo by se mít k dispozici jeden free-reset kapitána i po delší době, přeci jenom člověk nemusí nastavit všechny kapitány správně za krátký čas. (Když mám všechny t10 - t9 a většinu t8/t7 a hodně t6).
  • Perky na DD kapitány potřebují doladit. Např:
    • "Bystré oko" na DD by měl být za 1 bod (prohodit třeba s "likvidátorem")
    • "Odborník na hlavní a protiletadlovou baterii" 3pts dává jen -5% k reloadu (nyní -10%) ale už pak nestačí body "Smělý rváč" 4pts.

[R_R]
Players
19 posts
4,590 battles

Pěkný update ALE lodě jako Georgia a Mesa budou teď znevýhodněny protože dřív vynikaly na dostřel sekundárek.U těchto lodí by jsem ty sekundárky prodloužil jak u němců. Jinak palec nahoru 

Guest
This topic is now closed to further replies.