Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.10.0: Runda 2.

11 comments in this topic

Recommended Posts

[DK-PL]
Players
2,822 posts
30,876 battles
8 hours ago, fredzio76 said:

Ciekawe ile ludzi jeszcze gra na testowym?

Wczoraj było full że aż serwer nie wyrabiał i nie dało się wbić do bitwy. Ale to pewnie dlatego że wszyscy teraz testują nowe perki. Oczywiście największe zainteresowanie jest gdy z ciągu aktualizacji, grając je wszystkie da się na końcu wyciągnąć kontener z gwarantowanym okrętem premium, nawet jakimś T6. Jak są testy tylko z dniami premium w nagrodę to ja zazwyczaj odpuszczam.

[ROMT]
Players
421 posts
8,009 battles
18.12.2020 o 15:37, mickecobra napisał:

Wczoraj było full że aż serwer nie wyrabiał i nie dało się wbić do bitwy. Ale to pewnie dlatego że wszyscy teraz testują nowe perki. Oczywiście największe zainteresowanie jest gdy z ciągu aktualizacji, grając je wszystkie da się na końcu wyciągnąć kontener z gwarantowanym okrętem premium, nawet jakimś T6. Jak są testy tylko z dniami premium w nagrodę to ja zazwyczaj odpuszczam.

To prawda. Główny powód takiego ogromne zainteresowanie graczy to chęć poznanie i eksperymentowanie nowe umiejętności. Reset umki kapitana w wersji BETA nic nie kosztuje na dowolne okrętów, dlatego każdy na tym skorzysta, by móc sprawdzić, jak skuteczne są nowe umiejętności plus kombinacji. Inaczej potem nie będą takie szansy (chyba że będzie następna beta wesja), a każdy reset umki kapitana w połączeniu z sporo ilości okrętów duużoo kosztuje.

To jedna z niewielu beta wersji, który warto jest poświęcić czasu, nawet bez nagród. Po prostu gracze muszą to zrobić, jeśli chcą wyszkolić znakomite kapitanowie, a nie tacy takich jak kapitana "zła rada". :cap_look:

Przy okazji, cieszę się, że twórcy WoW wyraźnie napisali, że umiejętności dla dodatkowe broni nie są ostateczne i obecnie to sprawdzają, zanim coś poprawią. Inaczej fani niemieckie pancerników będą załamani.

Ciekawi mi te zmiany koszty 3 umiejętności (z 4 na 3) dla lotniskowiec. Jeszcze nie grałem w tej wersji. Skoro te 3 umiejętności zostaną zredukowane do 3 poziomu, to które 3 umiejętności zostaną przeniesieni do 4 poziomu, żeby rachunki się zgadzały?

• Boring 1

[DK-PL]
Players
2,822 posts
30,876 battles
45 minutes ago, SirXenon_36 said:

Przy okazji, cieszę się, że twórcy WoW wyraźnie napisali, że umiejętności dla dodatkowe broni nie są ostateczne i obecnie to sprawdzają, zanim coś poprawią. Inaczej fani niemieckie pancerników będą załamani.

Chyba tylko Ci co grają coopy i operacje, na PvP ten build jest w sumie tylko pod memy.

46 minutes ago, SirXenon_36 said:

Ciekawi mi te zmiany koszty 3 umiejętności (z 4 na 3) dla lotniskowiec. Jeszcze nie grałem w tej wersji. Skoro te 3 umiejętności zostaną zredukowane do 3 poziomu, to które 3 umiejętności zostaną przeniesieni do 4 poziomu, żeby rachunki się zgadzały?

To są te perki dla myśliwców, czyli w sumie raczej nic ciekawego, choć przyznam nie testowałem buildu pod myśliwce, w większości przypadków i tak robi się CV pod jak największy dmg w okręty. Ale takie roszady dają nadzieję na przesunięcia w innych drzewkach, np. w DD, które znów ma za dużo ciekawych perków i jest dylemat co brać bo wszystko fajne :Smile_veryhappy:  

Players
278 posts
19,348 battles

Mnie interesuje dlaczego Japonce nie dostali zwiekszonego zasiegu drugorzednych... Przeciez Yamato i Izumo maja takie same drugorzedne pod wzgledem zasiegu jak Republika. Pomijajac juz to, ze ich pancki byly prezentowane od poczatku gry jako te z lepszymi drugorzednymi (i wsumie na tym samym poziomie prezentacji pozniej jak Francuzi).

[MORZE]
Players
40 posts
11,319 battles

Amerykańskie też nie dostały. W związku z tym po dupie dostaje i Ohio (max. 11 km) i - przede wszystkim - Massa (max. 10 km). 

[TF16]
Beta Tester
474 posts
11,266 battles
2 hours ago, kor_nick_1 said:

Amerykańskie też nie dostały. W związku z tym po dupie dostaje i Ohio (max. 11 km) i - przede wszystkim - Massa (max. 10 km). 

Okręty, które mają zasięg pomocniczej w starej mecie większy niż w nowej, mają nie być nerffione.

[ROMT]
Players
421 posts
8,009 battles
5 godzin temu, kor_nick_1 napisał:

Amerykańskie pancerniki słynęły z tego, że mają najgorsze bronie dodatkowe w porównaniu do konkurencji. Dlatego nie licz na buffa dla tego.

Players
26 posts
4,723 battles

Dokładnie. Odwalcie się od tych Niemców niech mają jakiś atut w porówaniu z innymi BBkami. Bo dalej są to okręty dla sadomasochistów.

Kiedy będzie rozpiska nowych perków na serwerze??

[MORZE]
Players
40 posts
11,319 battles
8 godzin temu, Targo__PL napisał:

Okręty, które mają zasięg pomocniczej w starej mecie większy niż w nowej, mają nie być nerffione.

Faktycznie, nie doczytałem... Dzięki za informację.

Sign in to follow this