Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test aktualizace 0.10.0: 2. kolo

12 comments in this topic

Recommended Posts

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

tak přihlášení zatím nic ...
Ani po 17 minutách od avizovaného začátku se nelze připojit ...

[WG]
WG Staff
6,250 posts
4,495 battles
Před 33 minutami hugys14 řekl/a:

tak přihlášení zatím nic ...
Ani po 17 minutách od avizovaného začátku se nelze připojit ...

věnuj pozornost oranžové hlášce tady na fóru, co je nahoře... Veřejný test byl zpožděn o hodinu

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

věnuj pozornost oranžové hlášce tady na fóru, co je nahoře... Veřejný test byl zpožděn o hodinu

Díky, že sem si hned nevšim!

[NECRO]
Players
127 posts
11,511 battles

Nechápu jednu věc. Jak, proboha, může při aktualizaci vzniknout taková chyba?

Fixed an error which caused the X Conqueror's Unique upgrade to have -13% to turrets rotation speed instead of +13%

Děláte aktualizace kvůli "hernímu contentu" každý měsíc a nedokážete si to ošetřit tak, aby se měnilo jen to, co opravdu chcete změnit? To se každý měsíc čeká na překvapení, co všechno se nechtěně změnilo? 

[PRASE]
Players
158 posts
8,791 battles

1) U velitele na lodi nemohu najít volbu "přidělit k", kterou bych ho mohl poslat na jinou loď.

2) Nedaří se mi přidělit velitele na loď aniž bych ho musel přeškolovat. Používám v případě misí jako například "vločky" a nechci ztratit zkušenosti velitele jen kvůli jedné bitvě. A také používám jako odkládací místo když není volno v záloze (až dodatečně jsem si uvědomil že lze nově hrát bez velitele ale to mi v tomto případě nepomůže).

3) "Povolat velitele zpět" je naopak velice příjemná funkce (kterou znám z WoT už několik let).

Ach jo! Doufám že se mi to jen zdá anebo dělám něco špatně a že to není zase nějaké "vylepšení", protože ty volby jinak používám celkem často.

Na další nepřekonatelné překážky sotva jsem začal už nemám náladu, takže Bismarcka na sekundárky si nevyzkouším a s testem končím. :(

[WG]
WG Staff
6,250 posts
4,495 battles
Před 14 hodinami Jirik_Kutil řekl/a:

0.10.0 nainstalováno dle pokynu, ale, nějak nikde nevidím ty ponorky .... díky za radu

Nebylo nikde řečeno, že by se ve 0.10.0 měly testovat ponorky...

[-SEAW]
Players
2 posts
4,045 battles

Zdravím, chci se zeptat ,odehrál jsem na testu 0.10.0 "Denní úkoly, Jak je to z odměnou kterou uvádíte u novinek o aktualizaci? Mám na mysli Kredity, dublony a dny prémiového účtu, Zkouším každý den kliknout na ověřit a vždycky mi sočí hláška že pro mě nic nemají. Děkuji za odpověď

[WG]
WG Staff
6,250 posts
4,495 battles

Odměny za Veřejný test chodí automaticky na tvůj hlavní účet, obvykle první týden, kdy daná testovaná verze je na hlavním serveru. Čili to bude odhadem na konci ledna, kdy 0.10.0 příjde na live server.