Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace hodnocených bitev

30 comments in this topic

Recommended Posts

[PRASE]
Players
151 posts
8,604 battles

Web WoWS: 

... Pokud se kvalifikujete do další ligy, zahájíte nový sprint v ní, a to s nejnižší hodností dané ligy.  ...

..... Můžete je sbírat opakovaně– bojujte zas a znovu ve své oblíbené lize a pokaždé posbírejte odměny. ...

Prosím, pokud začnu novou sezonu ve stříbrné lize, dostanu odměny za bronzovou ligu nebo jen za stříbrnou?

Pokud ne, je nějaký způsob jak klesnout ze stříbrné ligy zpět na bronzovou?

Předem děkuji.

PS: 6 wins v bronzu vypadá výnosněji než 6 wins ve stříbře a více času tomu asi nedám.

Edit 22.12.2020

@The_EURL_Guy ... prosííííím?

• Cool 1

[J4FUN]
Players
90 posts
12,069 battles
1 hour ago, Krutoon said:

Zda se mi to a nebo jsou odmeny opet mensi a hure dosazitelne?

Odměny jsou nižší, ale budou častěji, takže by jich mělo být v konečném součtu více...sice to z toho nevyplývá, ale vzhledem k tomu, že to pojede oproti současným hodnocenkám pořád, by to tak mělo být...a nebo taky ne :cap_like:

• Funny 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
352 posts
12,259 battles
13 hours ago, Small_fish_1 said:

Odměny jsou nižší, ale budou častěji, takže by jich mělo být v konečném součtu více...sice to z toho nevyplývá, ale vzhledem k tomu, že to pojede oproti současným hodnocenkám pořád, by to tak mělo být...a nebo taky ne

Nepodcenuj schopnost WG dopliest aj jednoduche veci :Smile_trollface:

• Cool 6

[BONA]
[BONA]
Beta Tester
5 posts
13,292 battles

Pokud nedojde ke zmene , a budou stale postupovat vsichni hraci z vitezneho tymu a zadny hrac z porazeneho , tak ke zmenam nedojde. Porad zustanou 2-3 hraci kteri budou cekat jak to dopadne , nekde za ostrovem nebo A10.. Ostatni na ne budou drit.  Zmente klic postupu , treba v pomeru 60%-40 % postupujicich. Pak to bude bitva a fer hodnoceni , ktere odradi pouze ty,  kteri stoji nekde v koute. 

[O-S-W]
Players
575 posts
10,190 battles

Tak to mě nepřijde jako dobrý nápad.To že první z poraženého  týmu nepřijde o hvězdu je ok,ale že by např.první dva z poraženého týmu dostali hvězdu,a poslední z vítězného ne no to nevím.

Hodně hráčů si řekne že jeho body jsou důležitější než výhra,např.vezmu Thunderer,budu to smažit z dálky HE municí,těm vepředu nepomůžu-čím dříve skapou tím méně dostanou bodů,já si z dálky nastřílím a postup je v kapse.:(

• Cool 1

[_STAR]
Players
67 posts
2,496 battles
1 hour ago, Marthy said:

Tak to mě nepřijde jako dobrý nápad.To že první z poraženého  týmu nepřijde o hvězdu je ok,ale že by např.první dva z poraženého týmu dostali hvězdu,a poslední z vítězného ne no to nevím.

Hodně hráčů si řekne že jeho body jsou důležitější než výhra,např.vezmu Thunderer,budu to smažit z dálky HE municí,těm vepředu nepomůžu-čím dříve skapou tím méně dostanou bodů,já si z dálky nastřílím a postup je v kapse.:(

Na druhou stranu je to asi lepší přístup, než když schytáš bandu trotlů, zahrajete dva, zbytek je k ničemu... A jeden z vás dvou i tak ztratí hvězdu. To mi taky nepřijde moc fajn.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
70 posts
4,253 battles

A co takhle?  Komu z vás se stalo, že zahrál epickou prohru a byl v expech celkově z obou týmů třeba 2 nebo 3? Takových hráčů bude asi dost. I já dostal v randoomu za prohru cca 1900 bodů a byl celkově (z 24 hráčů) na 3 místě.

Nuže příklad na dnešní sprint 7x7:

14 hráčů - polovina hráčů dle výše expů dostane hvězdu automaticky, zbytek vítězného týmu až na posledního (např. AFK nebo troll ) ji dostane taky. Ti pod čarou z týmu který prohrál o ni přijdou.

Pak se může stát, že ti co se opravdu snaží a přesto nevyhrají můžou získat hvězdu a nemusí být jen jeden.

Je to jen nápad ale možná by se pak snažilo víc lidí.

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,993 posts
13,913 battles
Spoiler

Sarkazm ON

A nebylo by lepsi aby postupovali vsichni?

Jak z vytezneho tak i porazeneho tymu?

To by preci odpadly vsechny ty nesvary kdy se hraci snazi zachranovat hvezdu a vsem by bylo jedno co za tym dostano ne?

Spoiler

Sarkazm OFF

• Funny 4

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,993 posts
13,913 battles
1 minute ago, ims21 said:

Zrušte hvězdu pro prvního v porazenym týmu a kempeři zmizí...

Nezmizi a zhorsi to hrani pro normalni hrace

Players
5,280 posts
31,615 battles
Právě teď Sigimundus řekl/a:

Nezmizi a zhorsi to hrani pro normalni hrace

Ale zmizí ... takhle 2-3 hráči taktizují hned od začátku a nepřiloží ruku k dílu...

• Cool 1

[PRASE]
Players
151 posts
8,604 battles

Všichni tady vychází z předpokladu že bodové ohodnocení přesně vypovídá o přínosu k vítězství, s čímž nesouhlasím.

Hráč může přispět k vítězství aniž by za to dostal body. Například kouřová clona nebo jen znervózňování nepřítele, aby si nepřítel nemohl dělat co chce.

Současný systém včetně hustě se vyskytujících záchytných úrovní mi  přijde dostatečně dobrý i pro ty co mají jen smůlu.

A 4 hvězdy v kvalifikaci mi přijdou dostatečně přísné aby odfiltrovaly kvalitu hráčů.

PS: Expím VIII a tak jsem spokojený v bronzové lize, kde mám zatím i výrazně lepší poměr vítězství než v náhodných bitvách (což klidně může být náhoda).

Kvalifikace s devítkami mi zatím nevychází. A tedy zatím výše nemířím ... k nemalé radosti mnoha ***.

PPS: Zároveň sleduji, že s některými loděmi jsem schopen ovlivnit bitvu násobně více než s jinými ... tolik o balancování lodí a férovosti.

• Cool 1

[NECRO]
Players
127 posts
11,397 battles

Bronzová liga byla "celkem" fajn, s osmičkami se dá vyřádit. Proč je stříbrná kombinace devítek a desítek jde mimo moje chápání, ale tak alespoň jsem si tam sundal nějaké ty hvězdy a i při prohře z toho byly lepší expy, než z kooperativek. 

Začátek stříbrné ligy byl zoufalost a utrpení, a pak série 14 her, z toho jen dvě porážky (a v obou uchráněná hvězda - a to i když jsem v jedné s DD skončil pod vodou ve třetí minutě jako první ze všech). A z těch 12 výher to bylo minimálně v polovině totálně jen o tom, co mi MM nalosuje za tým. V kvalifikaci už to byl doslova výsměch - 6 výher a jen 2 prohry. 

Takže ani stříbrná liga není o skillu, ale jen o štěstí na MM, resp. musí vám to nalosovat míň špatných hráčů, než soupeři a tým už vás tam dotáhne ať chcete, nebo nechcete. 

[WOTN]
Players
292 posts
6,358 battles

Hele, nebyvaly driv v odmenach i vlajky a signaly? Ja odmeny moc nestudoval a sel to hrat, ale pada mi jen ocel a jeste jsou to takovy drobky ze me to moc nemotivuje hrat to dal. Plus ze ve stribrny lize hrajou i T10 lode je podle me faul. 

A jinak teda jestli kazda uroven ma byt obtiznejsi nez ta predchozi,, to se zatim projevuje tak, ze obtiznejsi to je o horsi spoluhrace. To asi ve zlaty lize budou jen samy lemplove.

• Cool 1
  • Funny 1

[J4FUN]
Players
90 posts
12,069 battles

Ve stříbrné lize je pomalu lepší si proti desítkovým lodím vzít devítkovou, díky zvýhodnění expů máte vždy o trochu větší šanci, že vám ta hvězda zůstane :cap_like:

PS: jen ty letadlovky jsou mor, nikdy nevíte co vám připadne do týmu, buď excelentní hráč nebo nemehlo...

• Cool 1

[OL-CZ]
Players
3 posts
15,153 battles

Váženy WARGAMINGU nechápu DVOJÍ kvalifikaci na hodnocených bitvách když už mám 8 za sebou proč mám editováno kvalifikaci hrát stejně, už tuto hru hraji jenom s preztiže protože mne už nebaví,hrát z editováno kteří neuvažujou je na považenou a hru protiví,ted mužete mi psát maž nízky rm další editováno.na to kašlu,ale dvojí kvalifikaci to ne.Je to jenom o hračích.

• Funny 2

[PRASE]
Players
151 posts
8,604 battles

Nedávno jsem hrál proti týmu s několika hráči stejného klanu (jakoby náhodou). Asi si dokážete představit výsledek a asi tušíte jak mě to bavilo. :Smile_sad:

A také nechápu proč kvalita hráčů v bronzové lize vypadá lepší než v kvalifikaci na stříbrnou. :Smile_amazed:

Mimochodem, s kvalifikací na stříbrnou budu muset přestat, protože mi zbývá získat poslední hvězdu a nechci riskovat že to vyhrajeme. :Smile_unsure:

[CSN]
Players
137 posts
29,729 battles

Zlatá liga je teprve přede mnou, ale lehce hodnotit se už dá nyní.

Za špatně načasované považuju souběh hodnocených bitev a sběr vloček (*1). V bronzové se jezdilo všechno možné i nemožné. Zůstal ve mě hořký pocit z toho, že hodně lidí šlo hlavně pro vločky a jestli je ta či ona loď do hodnocených vhodná nehrálo roli. V době konání stříbné ligy už většina lidí měla vločky sfouknuté a ten okruh lodí se výrazně zredukoval.

Za neštastné považuju volbu tieru IX+X pro kvalifikaci do stříbrné a následně pro celou stříbrnou ligu. Myslím si, že se měla kvalifikace do stříbrné a celá stříbrná udělat na tieru IX a kvalifikace do zlaté a celá zlatá pak na tieru X. Jako bonus by byla alepoň jedna liga bez letadlovek což by podle mě mělo pozitvní ohlas.

Odměny opět diskutabilní (čti slabé). Zrovna v době vloček, kdy se za pár minut v kooperativce sype ocel a uhlí ve velkém, jsou tyhle odměny doslova směšné. Co takhle přihodit za vítěznou bitvu nebo dosaženou hodnost sadu bojových (ekonomických, dračích) vlajek? 

Měl jsem za to, že cílem toho rozdělení na ligy bylo "oddělit zrno od plev", ale co jsem viděl tak tohle úplně nevyšlo. Do stříbrné se dostal každý, kdo o postup projevil dostatečný zájem a podle toho to pak vypadalo. DDčka bez HP perku, bitevky s HP perkem, lodě bez kamufláže,  7 z deseti Thundererů těsně před koncem bitvy s plnými HP na kraji mapy zachraňující svou hvězdu. Asi nic nového pod sluncem, jenom smutný obraz upadající kvality hráčů a hry samotné. 

Asi ten nový způsob hodnocených není úplně špatný. Má to v zásadě dobrou myšlenku, ale chtělo by to ještě zapracovat na provedení.

(*1) - plus Hizen, dvě nové kampaně, denní mise, mesíční mise, ..... zkrátka je toho moc najednou, ale to je už jiná opera.

• Cool 8

Players
5,280 posts
31,615 battles

@Gmousex - jen bacha na to, aby nějaká 'otevřená' hlava nepřišla po Tvé větě "Zrovna v době vloček, kdy se za pár minut v kooperativce sype ocel a uhlí ve velkém, jsou tyhle odměny doslova směšné." s nápadem, že v coopu tedy vločky sundat nepůjdou :Smile_teethhappy:.

• Funny 2

Players
52 posts
3,315 battles
Před 2 hodinami Gmousex řekl/a:

Zlatá liga je teprve přede mnou, ale lehce hodnotit se už dá nyní.

Za špatně načasované považuju souběh hodnocených bitev a sběr vloček (*1). V bronzové se jezdilo všechno možné i nemožné. Zůstal ve mě hořký pocit z toho, že hodně lidí šlo hlavně pro vločky a jestli je ta či ona loď do hodnocených vhodná nehrálo roli. V době konání stříbné ligy už většina lidí měla vločky sfouknuté a ten okruh lodí se výrazně zredukoval.

Za neštastné považuju volbu tieru IX+X pro kvalifikaci do stříbrné a následně pro celou stříbrnou ligu. Myslím si, že se měla kvalifikace do stříbrné a celá stříbrná udělat na tieru IX a kvalifikace do zlaté a celá zlatá pak na tieru X. Jako bonus by byla alepoň jedna liga bez letadlovek což by podle mě mělo pozitvní ohlas.

Odměny opět diskutabilní (čti slabé). Zrovna v době vloček, kdy se za pár minut v kooperativce sype ocel a uhlí ve velkém, jsou tyhle odměny doslova směšné. Co takhle přihodit za vítěznou bitvu nebo dosaženou hodnost sadu bojových (ekonomických, dračích) vlajek? 

Měl jsem za to, že cílem toho rozdělení na ligy bylo "oddělit zrno od plev", ale co jsem viděl tak tohle úplně nevyšlo. Do stříbrné se dostal každý, kdo o postup projevil dostatečný zájem a podle toho to pak vypadalo. DDčka bez HP perku, bitevky s HP perkem, lodě bez kamufláže,  7 z deseti Thundererů těsně před koncem bitvy s plnými HP na kraji mapy zachraňující svou hvězdu. Asi nic nového pod sluncem, jenom smutný obraz upadající kvality hráčů a hry samotné. 

Asi ten nový způsob hodnocených není úplně špatný. Má to v zásadě dobrou myšlenku, ale chtělo by to ještě zapracovat na provedení.

(*1) - plus Hizen, dvě nové kampaně, denní mise, mesíční mise, ..... zkrátka je toho moc najednou, ale to je už jiná opera.

Velmi pěkně a (narozdíl od některých) slušně napsáno.

Souhlasím.:Smile_great:

[J4FUN]
Players
90 posts
12,069 battles
22 hours ago, Gmousex said:

Naprostý souhlas!!! :cap_like:

• Cool 1

[WH1TE]
Players
195 posts
11,591 battles
V 3. 1. 2021 v 19:05 rekim řekl/a:

Váženy WARGAMINGU nechápu DVOJÍ kvalifikaci na hodnocených bitvách když už mám 8 za sebou proč mám editováno kvalifikaci hrát stejně, už tuto hru hraji jenom s preztiže protože mne už nebaví,hrát z editováno kteří neuvažujou je na považenou a hru protiví,ted mužete mi psát maž nízky rm další editováno.na to kašlu,ale dvojí kvalifikaci to ne.Je to jenom o hračích.

Mám naprosto stejný pocit. Hraju pouze s Missouri a jen ráno, než se probudí letadlovkáři. Po první bitvě s letadlovkou vypínám. Letadlové lodě hodnocené bitvy naprosto kazí. Jinak mě hodnocené baví mnohem více než náhodné.

• Cool 1