Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

PSA: Ježíškovy kontejnery

106 comments in this topic

Recommended Posts

[CZWSM]
Players
2 posts
20,575 battles

Napsal sem ze chci vratit penize za megadarky, kolik jich bylo a jak byli zaplaceny.Jestli sem tiket vytvoril dobre nevim ale nikdo se neozyva. S podporou mam spatne zkusenosti tak sem zvedavy jestli se vubec do 13.12 nekdo ozve nebo proste pak napisou ze mam smulu a vyplnil to špatně.PS: hodne hracu porad kupuje aniz by věděli o nejakem shortlistu ale uz jsme si asi vsichni zvykli ze WG je nejaka komunita uplne ukradnuta.. Hlavne money ze? 

• Cool 1

Players
1 post
2,164 battles

Já se musím připojit. Sem tu sice zobák, ale toto se mě nelíbí. Hraju teprve pár měsíců a chtěl jsem si udělat radost k vánocům. Zakoupil jsem tedy zmíněných 8ks kontajnerů a co nepadlo? Duca a London. Říkám si no nic je to o štěstí, tak snad příště, ale toto? Pokud by tam byl popisek, že určitě padnou tyto lodě, tak jej nezakoupím, protože je nechci. 

[BONA]
Players
40 posts
14,576 battles
6 hours ago, YabbaCoe said:

Abych tady jen dodal případné informace.

Refundace se vztahuje i na nákupy za dublony.

Pokud jste měli standartní účet a dostali jste z kontejnerů prémiový, tak během refundace vám pouze bude odebrán, ale nemusí dojít k roll-backu.

Pokud jste odehráli libovolný počet bitev s danými loděmi, refundace proběhne normálně (pokud máte na účtu všechny odepisované věci), bez nutnosti roll-backu.

Koukal jsem a jednak jsi tiket založil špatně a především musíš specifikovat, kterou platbu konkrétně chceš vrátit.

Do tiketu jsem napsal číslo transakce, částku a o jaký balíček se jedná+ že chci vrátit i dublony utracené za kontejnery(A žádám i o vrácení dublonů). Tak napiš jak ho správně založit a kam ho poslat, já ho poslal do sekce vrácení peněz a odstoupení. Určitě jsem nepsal: Jste podvodníci, chci své prachy zpět.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
Před 11 minutami petrcel řekl/a:

Do tiketu jsem napsal číslo transakce, částku a o jaký balíček se jedná+ že chci vrátit i dublony utracené za kontejnery(A žádám i o vrácení dublonů). Tak napiš jak ho správně založit a kam ho poslat, já ho poslal do sekce vrácení peněz a odstoupení. Určitě jsem nepsal: Jste podvodníci, chci své prachy zpět.

Omlouvám se, já jsem se špatně podíval, že ty relevantní informace jsi vypsal do příslušných kolonek. To, co jsem napsal, jsem dával, jako příklad, jelikož už jsem během dneška viděl poměrně značné číslo přesně takových tiketů.

Máš pravdu a ještě jednou se omlouvám za nařčení. Asi bych měl přestat strkat nos tam, kam nepatří.

Nicméně, vidím, že to poměrně trvá, než podpora odpoví. Ono je to dáno samozřejmě tím, že těch požadavků je hodně a ono moc česky mluvících lidí na Hráčské podpoře není. Samozřejmě na tebe, či Pekyho a další příjde řada, jen prosím o trochu strpení. Nastavený deadline pro podávání požadavků je 13. prosince 0:00, takže aby se situace vyřešila, stačí do té doby podat tiket a určitě na vás příjde řada.

A omlouvám se za tu dlouhou čekací dobu.

[CSNL]
Players
6 posts
10,630 battles
Před 7 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Bohužel z časových důvodů to není možné. Vem si to tak, že udělat jeden tiket, včetně vyjetí logů, zkontrolování všech náležitostí, zda je tam všechno, co má, zkontrolování platby, atd. a pak následně zprocesování refundu trvá kolem hodiny na jeden tiket. Samozřejmě i když většina agentů momentálně dělá na tomto, stále musí probíhat i normální řešení ostatních tiketů a ne pouze lodních, ale třeba i tankových. No a vzhledem k tomu, že těch tiketů je velké množství, tak se to jednoduše nestíhá řešit najednou. Proto se řeklo, že v případě, že chceš rollback, bude to rychlejší, jelikož pro nás je to jednoduší. Když ne, bohužel si počkáš.

Ale, když někdo napíše do tiketu: Jste podvodníci, chci své prachy zpět... tak samozřejmě není specifikováno, co daný hráč chce a tím pádem se raději přejde na další tiket, který v takovém případě má přednost. 

Tak to je taky pěkný, když vám někdo napíše pravdu tak ho přeskočíme a edited na něj na hňupa, asi tak nějak?

[CRYO]
Players
93 posts
3,175 battles
Před 2 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Omlouvám se, já jsem se špatně podíval, že ty relevantní informace jsi vypsal do příslušných kolonek. To, co jsem napsal, jsem dával, jako příklad, jelikož už jsem během dneška viděl poměrně značné číslo přesně takových tiketů.

Máš pravdu a ještě jednou se omlouvám za nařčení. Asi bych měl přestat strkat nos tam, kam nepatří.

Nicméně, vidím, že to poměrně trvá, než podpora odpoví. Ono je to dáno samozřejmě tím, že těch požadavků je hodně a ono moc česky mluvících lidí na Hráčské podpoře není. Samozřejmě na tebe, či Pekyho a další příjde řada, jen prosím o trochu strpení. Nastavený deadline pro podávání požadavků je 13. prosince 0:00, takže aby se situace vyřešila, stačí do té doby podat tiket a určitě na vás příjde řada.

A omlouvám se za tu dlouhou čekací dobu.

Pokud dostanu reroll účtu zpět ke dni koupě kontejnerů,dostanu zpět i zaplacený prémiový účet, tudíž pokud např. dostanu 5 day reroll dostanu +5 premium days?

Players
76 posts
1,662 battles
Před 9 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Bohužel z časových důvodů to není možné. Vem si to tak, že udělat jeden tiket, včetně vyjetí logů, zkontrolování všech náležitostí, zda je tam všechno, co má, zkontrolování platby, atd. a pak následně zprocesování refundu trvá kolem hodiny na jeden tiket. Samozřejmě i když většina agentů momentálně dělá na tomto, stále musí probíhat i normální řešení ostatních tiketů a ne pouze lodních, ale třeba i tankových. No a vzhledem k tomu, že těch tiketů je velké množství, tak se to jednoduše nestíhá řešit najednou. Proto se řeklo, že v případě, že chceš rollback, bude to rychlejší, jelikož pro nás je to jednoduší. Když ne, bohužel si počkáš.

Ale, když někdo napíše do tiketu: Jste podvodníci, chci své prachy zpět... tak samozřejmě není specifikováno, co daný hráč chce a tím pádem se raději přejde na další tiket, který v takovém případě má přednost.

Hele...čistě z mého opičího pohledu lopaty - strojaře:

1) Vytvořím speciální formulář v příslušné sekci podpory a link rozešlu v mailu (jak už bylo řečeno, chodí každá prkotina), případně jej dám mezi ty běhající novinky na portále
2) Z týmu podpory vyčlením sekci speciálně určenou k řešení těchto ticketů. Ostatní budou řešit standardní problémy.

Kde je časová nebo jiná náročnost? (formulář zvládnu napsat i já...tak netvrď, že by to vašim školeným expertům trvalo týdny) Lidské zdroje alokovány a vyřešeny, žádný souběh s běžným provozem.

Proč jste nepostupovali takto?

Players
59 posts

1) Formulář je možná fajn, ale když ti lidi na podpoře musej pročíst logy, všechno projít a zkontrolovat platby, tak si myslim, že hezky sepsaná žádost ve formuláři to nijak výrazně neurychlí.

2) Věřim, že část lidí vyčlenili, ale taky věřim, že množství tiketů je teď fakt enormní a prostě to trvá.

Pokud jde jen o vrácení peněz, nevidím důvod, proč tak strašně spěchat. Pokud chceš rollback, chceš hrát, ale musíš čekat... To je blbý.

Nevim, kolik má WG aktivních hráčů, ale WoWs samotný prej má přes 1 milion aktivních hráčů hráčů měsíčně.

A řekněme, že 1% z těch aktivních chce vrátit peníze nebo vyřešit jakejkoliv jinej problém, tj. 10 000 požadavků, který se teď objevili za 2 - 3 dny.

WG má 1750 zaměstnanců. Absolutně nemám tušení, kolik jich dělá na podpoře, ale řekněme, že 10%, tj. 175.

Takže každej zaměstnanec podpory musí zmáknout 57 tiketů, tj, 57 hodin práce, což je přes 7 pracovních dní.

Takže si myslim, že nelze očekávat, že to celý sfouknout za 3 dny a bude klid.

Jestli má někdo nějaký přesnější čísla a opraví mě, budu jedině rád!

[CSNA]
Korzár
9 posts
9,428 battles
Před 6 hodinami Peky1922 řekl/a:

Napsal sem ze chci vratit penize za megadarky, kolik jich bylo a jak byli zaplaceny.Jestli sem tiket vytvoril dobre nevim ale nikdo se neozyva. S podporou mam spatne zkusenosti tak sem zvedavy jestli se vubec do 13.12 nekdo ozve nebo proste pak napisou ze mam smulu a vyplnil to špatně.PS: hodne hracu porad kupuje aniz by věděli o nejakem shortlistu ale uz jsme si asi vsichni zvykli ze WG je nejaka komunita uplne ukradnuta.. Hlavne money ze? 

Tak počítám že těch žádostí bude spousta takže reakce budou dost opožděné o proti normálu. Ale v příspěvku schází kdy jsi psal na podporu. Mě dvakrát odepsaly většinou do 12 hodin takže teď počítej min 2-3 dny. popřípadě sem dodej kdy jsi odeslal žádost :-) 

Players
76 posts
1,662 battles
Před 11 hodinami Asta__Roth řekl/a:

1) Formulář je možná fajn, ale když ti lidi na podpoře musej pročíst logy, všechno projít a zkontrolovat platby, tak si myslim, že hezky sepsaná žádost ve formuláři to nijak výrazně neurychlí.

2) Věřim, že část lidí vyčlenili, ale taky věřim, že množství tiketů je teď fakt enormní a prostě to trvá.

Pokud jde jen o vrácení peněz, nevidím důvod, proč tak strašně spěchat. Pokud chceš rollback, chceš hrát, ale musíš čekat... To je blbý.

Nevim, kolik má WG aktivních hráčů, ale WoWs samotný prej má přes 1 milion aktivních hráčů hráčů měsíčně.

A řekněme, že 1% z těch aktivních chce vrátit peníze nebo vyřešit jakejkoliv jinej problém, tj. 10 000 požadavků, který se teď objevili za 2 - 3 dny.

WG má 1750 zaměstnanců. Absolutně nemám tušení, kolik jich dělá na podpoře, ale řekněme, že 10%, tj. 175.

Takže každej zaměstnanec podpory musí zmáknout 57 tiketů, tj, 57 hodin práce, což je přes 7 pracovních dní.

Funkce zvláštního formuláře je, že ho nemusíš číst. Vysypeš data, najdeš, odmávneš, jdeš dál. Nejsme ve školce.

Podle toho, co psal Žabák, nevyčlenili nikoho, prostě se to řeší mezi ostatními tickety.

Se správným systémem TI jeden ticket prostě NEMŮŽE vzít hodinu...to jsi buď líný lachtan a zasloužíš padáka nebo je něco v systému špatně.

To pracuješ ve státní správě nebo co...?

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
Před 12 hodinami Kaz4tel_CZ řekl/a:

Hele...čistě z mého opičího pohledu lopaty - strojaře:

1) Vytvořím speciální formulář v příslušné sekci podpory a link rozešlu v mailu (jak už bylo řečeno, chodí každá prkotina), případně jej dám mezi ty běhající novinky na portále
2) Z týmu podpory vyčlením sekci speciálně určenou k řešení těchto ticketů. Ostatní budou řešit standardní problémy.

Kde je časová nebo jiná náročnost? (formulář zvládnu napsat i já...tak netvrď, že by to vašim školeným expertům trvalo týdny) Lidské zdroje alokovány a vyřešeny, žádný souběh s běžným provozem.

Proč jste nepostupovali takto?

Vždyť na tom pracuje vyčlěná sekce lidí. Jenže vzhledem k tomu, kolik těch tiketů teď je a jak zdlouhavý ten proces je, to prostě nejde rychleji. Ty to vypisuješ, jak kdybys měl zmáčknout jedno tlačítko a všechno se tím zanalyzuje, porovná, přehodí, nahodí, překontroluje a odepíše. A to je právě to, co vlastně neexistuje. Je to bohužel manuální práce, tudíž když někdo udělá tiket, tak agent si jej otevře, musí zadat poskytnuté data do systému, vyjet si kompletní logy těch nákupů a porovnat to s tím, co vlastně chce daný hráč vrátit. Pak dané věci tedy vyčlenit a vyjet si log toho, co daný hráč má na svém účtu. Tady netuším, zda máme tool na porovnání, nebo ne, ale v případě, že by nebyl, tak musí každý item si srovnat, kolik jich dostal a kolik jich má na účtu. V případě, že narazí na to, že něco chybí, musí hráče okamžitě kontaktovat, že něco chybí a tím pádem jej seznámit s možností roll-backu. Hráč musí odpovědět, zda souhlasí, či ne. Často se hráči ptají, co jim chybí a čekají tak na odpověď, až jim ten agent to zase srovná a vypíše, co přesně chybí a bude čekat na odpověď, zda to hráč sežene, nebo ne a tedy zda souhlasí s roll-backem. Jakmile tedy hráč má všechno v pořádku, tak mu musí agent napsat, že ho budou refundovat, ale chvíli to bude trvat, než se to zprocesuje. Rychlejší variantou je roll-back, který se dá udělat prakticky okamžitě, tedy je to otázkou několika minut.

Čili pokud hráč v mailu přímo napíše, co chce a že souhlasí s podmínkama roll-backu, celý proces by mohl trvat 10 minut. Jenže asi sám tušíš, že těchto není hodně, jelikož lidi spíše nechtějí roll-back.

Hodně času je ztraceno také z prodlení, kdy třeba hráč nestihne brzy odpovědět a mezitím tudíž agent čeká a případně začne dělat na jiném tiketu.

Vem si to tak, že prostě systém není nejrychlejší, to přiznávám, ale agenti dělají, co můžou, aby to stíhali. Já jim to rozhodně nezávidím.

Ale na druhou stranu, do budoucna je to podnět pro zlepšení procesů na podpoře, vytvoření novinek, jak zkrátit tu dobu apod.

Před 11 hodinami Asta__Roth řekl/a:

No já přesně taky nevím, kolik lidí na podpoře dělá, ale podle těch jmen, co vidím u těch tiketů to bude max kolem 50, jestli vůbec, tedy aspoň na EU. A to si vem, že EU je největším serverem. Navíc agenti dělají jak pro lodě, tak i pro tanky a jednoduše se nedá všechno hodit na lodě a tankisti, kteří dělají tikety by prostě ostrouhali, kor, když hráčů WoT je 2x - 3x více.

[PPH]
Players
827 posts
16,338 battles

Ehm.. Žábo... to je vše hezký ... že to holt trvá... jako je to práce... musí to a to a tamto lejno... Ale doprčic - uvědomuje si obecně odpovědná sekce WG v tý vaší malý šišatý makovičce, že celej [editováno] je zapříčeněn tím, že jste tu prováděli [editováno], který byl veřejně odhalen a nyní jen řešíte následek, nikoli příčinu?? Nikdo nezpochybňuje že s Podporou je třeba něco dělat ( jo stojí za velkou [editováno] ale to je obecně korporátní problém téměř všude) a pokud se Podpora zlepší bude jen dobře... ale zásadní je, zda se z toho WG poučí a bude do BUDOUCNA provádět korektní marketingovou politiku, s jasnými a férovými nabídkami... nebo holt zase budou jen ti "šmejdi a hrnce"... to je to hlavní co by jste si tam u sebe měli vyřešit...

Já odpověď znám a tuším.... ale co kdyby se náhodou spletl...

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
917 posts
22,068 battles
Před 20 minutami mortas_invader řekl/a:

Ehm.. Žábo... to je vše hezký ... že to holt trvá... jako je to práce... musí to a to a tamto lejno... Ale doprčic - uvědomuje si obecně odpovědná sekce WG v tý vaší malý šišatý makovičce, že celej [editováno] je zapříčeněn tím, že jste tu prováděli [editováno], který byl veřejně odhalen a nyní jen řešíte následek, nikoli příčinu?? Nikdo nezpochybňuje že s Podporou je třeba něco dělat ( jo stojí za velkou [editováno] ale to je obecně korporátní problém téměř všude) a pokud se Podpora zlepší bude jen dobře... ale zásadní je, zda se z toho WG poučí a bude do BUDOUCNA provádět korektní marketingovou politiku, s jasnými a férovými nabídkami... nebo holt zase budou jen ti "šmejdi a hrnce"... to je to hlavní co by jste si tam u sebe měli vyřešit...

To, že kontejnery se prodávají stále se zavádějícím popisem je jasnou indicií, že změna do budoucna bude jen o tom, jak to ošetřit systémově, aby to fixlování bylo nepostižitelné. Pokud by to měli ošetřeno již nyní, nikdo nedostane zpátky dublony, natož cash.

Divím se ale, že WG nemá nástroj, který jim usnadní práci s vracením (ať už lodí tak dárků), do kterého vyberu co se vrací a komu a on mi vyplivne, zda hráč má či nemá dostatek potřebných zdrojů/kreditů/..., vždyť vracení prémiových lodí funguje už drahný čas. Tohle je teda efektivita práce.

Players
76 posts
1,662 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Vždyť na tom pracuje vyčlěná sekce lidí. Jenže vzhledem k tomu, kolik těch tiketů teď je a jak zdlouhavý ten proces je, to prostě nejde rychleji. Ty to vypisuješ, jak kdybys měl zmáčknout jedno tlačítko a všechno se tím zanalyzuje, porovná, přehodí, nahodí, překontroluje a odepíše. A to je právě to, co vlastně neexistuje. Je to bohužel manuální práce, tudíž když někdo udělá tiket, tak agent si jej otevře, musí zadat poskytnuté data do systému, vyjet si kompletní logy těch nákupů a porovnat to s tím, co vlastně chce daný hráč vrátit. Pak dané věci tedy vyčlenit a vyjet si log toho, co daný hráč má na svém účtu. Tady netuším, zda máme tool na porovnání, nebo ne, ale v případě, že by nebyl, tak musí každý item si srovnat, kolik jich dostal a kolik jich má na účtu. V případě, že narazí na to, že něco chybí, musí hráče okamžitě kontaktovat, že něco chybí a tím pádem jej seznámit s možností roll-backu. Hráč musí odpovědět, zda souhlasí, či ne. Často se hráči ptají, co jim chybí a čekají tak na odpověď, až jim ten agent to zase srovná a vypíše, co přesně chybí a bude čekat na odpověď, zda to hráč sežene, nebo ne a tedy zda souhlasí s roll-backem. Jakmile tedy hráč má všechno v pořádku, tak mu musí agent napsat, že ho budou refundovat, ale chvíli to bude trvat, než se to zprocesuje. Rychlejší variantou je roll-back, který se dá udělat prakticky okamžitě, tedy je to otázkou několika minut.

Čili pokud hráč v mailu přímo napíše, co chce a že souhlasí s podmínkama roll-backu, celý proces by mohl trvat 10 minut. Jenže asi sám tušíš, že těchto není hodně, jelikož lidi spíše nechtějí roll-back.

Hodně času je ztraceno také z prodlení, kdy třeba hráč nestihne brzy odpovědět a mezitím tudíž agent čeká a případně začne dělat na jiném tiketu.

Vem si to tak, že prostě systém není nejrychlejší, to přiznávám, ale agenti dělají, co můžou, aby to stíhali. Já jim to rozhodně nezávidím.

Ale na druhou stranu, do budoucna je to podnět pro zlepšení procesů na podpoře, vytvoření novinek, jak zkrátit tu dobu apod.

Ano...a teď si vezmi, že já tohle dělám. Ráno zelenej stůl, večer životaschopnej koncept. To je pro mě rutina. Předloni jsme za 36 dní od dodání podkladů (výkres) navrhli, vyrobili, otestovali a odladili výrobní mašiny. Udělali pár tisíc vzorků a ty vyexpedovali na letiště a k zákazníkovi. Subdodávky, programy, výroba, montáže, propojování, měření, protokoly,...
Proto se Ti snažím říct, že jste jak stádo.

Proč máte pořád klasický tickety? Proč jste program nespustili o tři dny později? Místo klasickýho ticketu jsi mohl mít formulář, kam by hráč vyplnil potřebná data. Nevyplníš? Formulář Tě nepustí. Macho za klávesnicí u vás by pak jen vybral kolonky z formuláře, žádný zdlouhavý čtení. Udělá porovnání, rovnou pošle nesedící položky (i na to jde udělat bot)...hráč odpoví skrz druhej formulář (zaškrtávací políčka). Bum, vyřízeno. Varianty refundace už jsou podružný, u toho si klidně mějte 30 denní lhůtu. Nejsou to žádný světoborný technologie...jen podřadnej mozek v řízení.

Jdete hlavou do zdi a Ty mi tu tvrdíš, že to jinak nejde. Jde, jen musíte myslet a ne se všichni hrnout jak dobytek na jatka tou samou cestou...

Tady máš důkaz, že nemluvím do větru. Tamhle ta změť drátů, krabiček a železa ráno neexistovala, potřebovali jsme něco na měření. Měli jsme skladem laserový scannery na projekt, kterej se ještě nezačal stavět. Vyrobit korpus, montáž, lehká úprava programu...a ve čtyři odpoledne bylo hotovo. Neseděl jsem a nebečel, že tím co mám v baráku to nejde...nebo jde pomalu.
118849937_867318100342433_5595435046025458544_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=1n0xrNa4g7MAX-SoGUE&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=d3229d576d49cac28494a74f931c675e&oe=5FF8CE0C

Edit: A to si vezmi, že nás není 50 ani dokupy v celý firmě...včetně uklízečky...

• Cool 1

Players
59 posts
Před 1 hodinou mortas_invader řekl/a:

Jenže oni to tak neberou, už jsem to psal několikrát na EN fóru.

Když si přečteš to vyjádření, tak dojdeš k závěru, že ty lootboxy fungujou, jak maj, a je jen tvoje chyba, že sis nepřečetl 3 roky starej popis u jiný akce, a že ti nedošlo, že ten popis platí i pro současnou akci.

WG je líto, že jsou hráči takhle blbí, takže se rozhodlo, a to zcela dobrovolně, že nabídne jednorázovou, nevídanou nabídku vrácení peněz za již otevřenej lootbox! Obdobný věci se nikde jinde nedějou a WG tím ukazuje, že jim tak záleží na hráčích, že se dobrovolně vzdaj části výdělku (plus lidi na podpoře budou makat jak mourovatý), aby nám mohli nabídnout tuhle extra službu.

V podstatě ti WG nabízí extra službu zdarma (na jejich náklady) a ty si stěžuješ, že jim to trvá.

Hanba ti!

/sarcasm off

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
917 posts
22,068 battles
Před 21 minutami Asta__Roth řekl/a:

Jenže oni to tak neberou, už jsem to psal několikrát na EN fóru.

Když si přečteš to vyjádření, tak dojdeš k závěru, že ty lootboxy fungujou, jak maj, a je jen tvoje chyba, že sis nepřečetl 3 roky starej popis u jiný akce, a že ti nedošlo, že ten popis platí i pro současnou akci.

WG je líto, že jsou hráči takhle blbí, takže se rozhodlo, a to zcela dobrovolně, že nabídne jednorázovou, nevídanou nabídku vrácení peněz za již otevřenej lootbox! Obdobný věci se nikde jinde nedějou a WG tím ukazuje, že jim tak záleží na hráčích, že se dobrovolně vzdaj části výdělku (plus lidi na podpoře budou makat jak mourovatý), aby nám mohli nabídnout tuhle extra službu.

V podstatě ti WG nabízí extra službu zdarma (na jejich náklady) a ty si stěžuješ, že jim to trvá.

Hanba ti!

/sarcasm off

Ironii/sarkasmus mám rád :Smile_great:

A to zvýrazněné - ano z pohledu WG, fungují, prachy padají do kasičky (stále) a tak to má být. :Smile_trollface:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,347 posts
14,829 battles

Tak jsem zjistila, že je možno zažádat o rollback účtu k datu útraty dublonů za dárky.
Datum je 4.12.2020

Večer si jedu ty klanové rvačky a čím víc nad tím přemýšlím, je to zas pěkná kulišárna.
 - přijdu úplně o všechno co od té doby vyjezdím?
 - smažou se výsledky rvaček?

- seberou mi věci posbírané z adventního kalendáře atd?

- veškeré droplé věci z twitche taky RIP?

To všechno beru, pokud to trvá 1-2dny - tož dám si pauzu. Ale ono to bude trvat min týden a bojím se, že i více - k čemu to teda je?
To si teďka můžu jezdit na randomu, nadávat do chatu, torpit svoje vlastní, protože se mi účet vrátí zpět, takže mi vrátí premiák, signály, camo, bany růžovky atd.....

Toho se dá i zneužít :cap_wander_2:

• Cool 2

[ROUGH]
Players
439 posts
19,438 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Ohledně všech otázek k Ježíškovým kontejnerům jsem nucen vás odkázat na oficiální vyjádření, které bylo publikováno zde

Chápu. Sám asi odpověď znaš, stejně jako víš, že v odkazováném vyjádření ji přímo nenajdu, ale už Tebe osobně nijak zatěžovat nebudu. :cap_viking:

přesunuto z otázky pro WG

[CSNA]
Korzár
9 posts
9,428 battles
Před 7 hodinami LucyCZ řekl/a:

Tak jsem zjistila, že je možno zažádat o rollback účtu k datu útraty dublonů za dárky.
Datum je 4.12.2020

Večer si jedu ty klanové rvačky a čím víc nad tím přemýšlím, je to zas pěkná kulišárna.
 - přijdu úplně o všechno co od té doby vyjezdím?
 - smažou se výsledky rvaček?

- seberou mi věci posbírané z adventního kalendáře atd?

- veškeré droplé věci z twitche taky RIP?

To všechno beru, pokud to trvá 1-2dny - tož dám si pauzu. Ale ono to bude trvat min týden a bojím se, že i více - k čemu to teda je?
To si teďka můžu jezdit na randomu, nadávat do chatu, torpit svoje vlastní, protože se mi účet vrátí zpět, takže mi vrátí premiák, signály, camo, bany růžovky atd.....

Toho se dá i zneužít :cap_wander_2:

To s tebou souhlasím zrovna včera jsem to řešil s kolegou co kvůli tomu už 3 den radši nehraje aby pak nebyl naštvaní. otázka jak dlouho to bude vše trvat   

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
153 posts
17,292 battles

Proč je v obchodě stále u vánočních kontajnerů uvedeno: "Každý dárek obsahuje hodnotné předměty: uhlí, dublony, maskovací vzory, signály nebo prémiovou loď. Kontejnery mají určitou šanci na padnutí vzácných lodí (Imperator Nikolai I, Gremyashchy, Kamikaze, Fūjin, Giulio Cesare, Flint, Belfast, Mikhail Kutuzov a Enterprise) nebo lodí IX. úrovně (Neustrashimy, Missouri, Musashi, Kronshtadt, Benham, Jean Bart, Pommern, Ägir, Georgia, Alaska, Azuma a Friesland)",  když platí, že pokud nemám "určité" lodě v přístavu, tak mi nejdříve padnou tyto lodě a teprve po nich mám určitou šanci, že mi padne některá z těchto "vzácných" lodí? Protože v případě, že si koupím 1 kontajner a příslušné lodě v přístavu nemám, tak nemám žádnou šanci, že mi padne vzácná loď. Nejsem sice právník, ale vzhledem k tomu, že nikde v obchodě toto neuvádíte, tak se to dá dle mého názoru kvalifikovat jako podvodné jednání.

• Cool 4

Players
138 posts
21,920 battles
Před 6 hodinami Mirek_25 řekl/a:

Proč je v obchodě stále u vánočních kontajnerů uvedeno: "Každý dárek obsahuje hodnotné předměty: uhlí, dublony, maskovací vzory, signály nebo prémiovou loď. Kontejnery mají určitou šanci na padnutí vzácných lodí (Imperator Nikolai I, Gremyashchy, Kamikaze, Fūjin, Giulio Cesare, Flint, Belfast, Mikhail Kutuzov a Enterprise) nebo lodí IX. úrovně (Neustrashimy, Missouri, Musashi, Kronshtadt, Benham, Jean Bart, Pommern, Ägir, Georgia, Alaska, Azuma a Friesland)",  když platí, že pokud nemám "určité" lodě v přístavu, tak mi nejdříve padnou tyto lodě a teprve po nich mám určitou šanci, že mi padne některá z těchto "vzácných" lodí? Protože v případě, že si koupím 1 kontajner a příslušné lodě v přístavu nemám, tak nemám žádnou šanci, že mi padne vzácná loď. Nejsem sice právník, ale vzhledem k tomu, že nikde v obchodě toto neuvádíte, tak se to dá dle mého názoru kvalifikovat jako podvodné jednání.

Wargaming editováno i nadále i přesto, že byl chycen při činu. Klasika. Ani se nedali tu práci napsat, že existuje shortlist. Ale co, přeci "všem" dali čas do 13.12.2020 a pak mohou editováno znova, jako by se nechumelilo.

• Cool 4

Players
30 posts
30,463 battles

Z tohoto důvodu uděláme následující:

Zapracujeme na vylepšení příští údálosti Ježíškových kontejnerů s přihlédnutím na otázky a vaše stížnosti.

Ptam se tedy proč až přišti a ne tyto tento rok-/to asi proto aby jeste lepe zakamuflovali ty nehorazne podvody a čachry co neustale delaji  je videt že nas ma WG silně na haku a nic si ze stiznosti hracske komunity nedela/zrejme nas maji za totalni hlupaky 

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
917 posts
22,068 battles
Před 4 hodinami miguel19631_sniper řekl/a:

Z tohoto důvodu uděláme následující:

Zapracujeme na vylepšení příští údálosti Ježíškových kontejnerů s přihlédnutím na otázky a vaše stížnosti.

Ptam se tedy proč až přišti a ne tyto tento rok-/to asi proto aby jeste lepe zakamuflovali ty nehorazne podvody a čachry co neustale delaji  je videt že nas ma WG silně na haku a nic si ze stiznosti hracske komunity nedela/zrejme nas maji za totalni hlupaky 

Mno, mají několikráte ověřeno, že hráči sice prskají, mělou o lžích atd., ale nakonec otevřou šrajtofli a pustí nějaké to "ojro" na prémiák či parník. Takže co si bude WG dělat těžkosti, "řešení vyšuměním" funguje.

p.s. u poslední části (za lomítkem) vypustit slovo zřejmě, oni nás za hlupáky totiž mají.

[J4FUN]
Players
95 posts
12,820 battles

Tak jsem zkusil nákup dvou balíčků "20 megadárků od Ježíška" s tím, že si jeden nechám a bude to třeba OK. Odměny byli v pohodě (jednou 3 a jednou 4 lodě) a tak jsem zažádal o vrácení toho "méně" hodnotného nákupu. Vše proběhlo rool backem během dvou dní a z WG mě vrátili prachy za oba balíčky...oni ty prachy asi fakt nechtěj :cap_money:

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles

Kapitáni!

Z důvodu velkého počtu požadavků jsme prodloužili možnost si zažádat o vrácení peněz za Ježíškovy kontejnery do 27. prosince 12:00 UTC.

• Cool 2
  • Funny 1