Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

PSA: Ježíškovy kontejnery

106 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,347 posts
14,829 battles

Předpokládám, že se to vztahuje i k nákupu za dublony - nasyslené.

[DTABM]
Players
204 posts
6,428 battles

Jen pro porovnání, takhle vypadaly popisky vánočních Satan kontejnerů před zlomovým rokem 2018. Jednoznačně zvýrazněné tři lodě na "shortlistu" a k tomu i popsaná drobná šance na cokoliv jiného. Protože ono je totiž pravděpodobné, že aktuální "shortlist" funguje tak, že Makarov & spol. jsou doplněny 0.00001% šancí na cokoliv jiného, aby WG byli krytí z právního hlediska. Což je samozřejmě neomlouvá daný "shortlist" neuvádět a stále se jedná zcela jednoznačně o klamavou reklamu.

image.thumb.png.d9a053d818e65e6b29b69288ff4569e0.png.718d3e86afbb7afc2c3ebd9a77dec175.png

[R_R]
Players
19 posts
4,978 battles

A jak budete vracet peníze když si kontik vyjedu až budou vločky ? Teda jestli budou... Nebo tam už bude lepší šance něco získat  ?

[CSNL]
Players
6 posts
10,630 battles

Tak hezky nám to YabbaCoe vysvětlil i když se mě té upřímnosti nějak nechce věřit nevím proč možná jsem skeptický možná ještě stále mám v podvědomí jak se zachovaly když našim komunitním kontributorům sebraly část odměn které měli pro nás obyčejné hráče wows.

Kde byly naši komunitní manageři tenkrát aby si prosadily své a hájily tím naší malou komunitu. Ano malou říkám záměrně protože právě to hrálo velkou roli když to dopadlo tak jak to dopadlo tedy že pár streamerů má větší slovo než naši comunitní manageři.

Tak že jediné co z toho vyplívá je to že to dostali nařízeno od WG aby to nějak slušně zametli pod koberec a že nám WG vrátí peníze? Tak tomu se mě ani nechce věřit  Ano i já si občas kopím nějakou věc do hry jako prémiják, dublony či právě santa kontejnery a proč? Teď se mě budeté smát a klepat si na čelo ale jedinej důvod koupě santa kontíků je „Missouri“ a jaká je šance na její získání? Teď si myslím že žádná, jde pouze o reklamní trik protože takových blbů jako já je zcela určitě víc. Letos jsem si koupil balíček 8 ks. Mega dárku a hůrá měl jsem 3 loďky yudachi, vanguard a duca daosta děkuji mockrát.

Závěrem ke hře: lodě mě baví ale to co se poslední dobou děje už je pro silné nátury, jen vyrejžovat z lidí co nejvíc peněz a stejně budou mít pořád málo protože vždy může být ještě víc, fuj to je hnus.

Omlouvám se pokud jsem se tímto někoho dotknul.

• Cool 1

[A--O]
Players
73 posts
11,489 battles
49 minutes ago, ondatomule said:

A jak budete vracet peníze když si kontik vyjedu až budou vločky ? Teda jestli budou... Nebo tam už bude lepší šance něco získat  ?

A ty za vločky něco platíš ? Nějak nechápu za co by jsi chtěl vrátit peníze

• Cool 1

[CASN]
Players
2 posts
3,789 battles

Ahojte, ehm viete mi niekto poradiť či toto má vôbec zmysel riešiť ? pretože polku vlajok a kamufláži som už vyjazdil a ešte k tomu aj predal scharnosta. Má zmysel im tam vôbec písať ? Dal som do toho 90€ a padli mi lode čo nikdy ja hrať nebudem 

[PPH]
Players
827 posts
16,338 battles
34 minutes ago, c4sa said:

Ahojte, ehm viete mi niekto poradiť či toto má vôbec zmysel riešiť ? pretože polku vlajok a kamufláži som už vyjazdil a ešte k tomu aj predal scharnosta. Má zmysel im tam vôbec písať ? Dal som do toho 90€ a padli mi lode čo nikdy ja hrať nebudem 

Pokud chceš Ečka zpět, tak to smysl řešit má... napiš jim že je chceš vrátit... pokud jsi něco již použil, tak ať si to spočítají a popř. Ěčkovou cenu poníží oni či odpočítají kredity atp. Ty tu nejsi od toho aby jsi vyřizoval reklamace a hrabal v účtu a vzpomínal co tam bylo a co nebylo.. Od toho má WG databáze a předpokládám že dostatečně detailní info o každém účtu... Jediné v čem může být problém je to, že to bude trvat dlouho to reklamování...

[CASN]
Players
2 posts
3,789 battles

Už som im tam písal, uvidíme čo na to. Akurát som si neni istý či som mal písať po slovensky alebo anglicky ? :D 

Players
76 posts
1,662 battles
Před 4 hodinami Flaky26 řekl/a:

Neuvedlo by WG procentuální šance dropu každé prémiové lodi z každého druhu vánočních kontíků?

Viz. Komediantův (Chomův) post výše.

Já vím. Jsem naivní. :Smile_teethhappy:

Nebuď naivní...buď  na i v ní...:cap_cool:

Nicméně...něco mi na tom nesedí...nevíš,  co by to mohlo být...?

[IDDQD]
Korzár
2,699 posts
1,610 battles
Před 8 hodinami Kaz4tel_CZ řekl/a:

Ano, přesně tak bych si to představoval.

Kazi, chlape.. A co by se změnilo? Co ten screen potencionálně  změní? Dejme tomu by tam bylo napsáno, že máš 15% šanci na Atago B a 0,5% na kamufláž mrazivá jedle. Nakoupíš si s vidinou "velké šance" 20 megadárků a ... nepadne ti Atago. Stejně by se lidé ozývali, že ty šance jsou "řízlé". A já se ptám, nebyly by? Je to jen hraní s čísly. To, co jde WG už 5 let velmi dobře. Je to jak RNG ve hře.. Prostě jedna velká neznámá, v tomto případě ještě ošizená v tom, že si nehraješ s čísly 0-6 ale 0-3..

Jinými slovy, ty by jsi těmto WG podvodníkům, na které jsem si je po této akci přejmenoval, něco věřil? Já ti jen něco připomenu..

Little White Mouse už v roce 2016 a 2017 WG upozornil, že jejich poloměry otáčení u lodí jsou špatné a nepřesné. WG mu na to napsalo "nemáš pravdu, dokaž nám to..". Inu.. tak udělal soubor testů s Coloradem a nebo Moskvou a hle.. dokázal jim to. Už tehdy tu něco smrdělo. A pokračuje to dál.. 

Co třeba Vánoční superkontejnery. Myslíš si, že nejsou steně řízlé jako tyto superkontejnery? Minulý rok jsem měl 36 SC na Vánoce.. Napadaly mi jen blbé kamufláže a vlajky. A to ještě vlajky jako antidetonačka, nebo vlajky na sekundárky, XP na velitele apod.. Rok předtím 28 SC a to stejné. Ale když si vzpomenu na první Vánoce, měl jsme sotva 6 - 8 SC a padla mi Arizona, Molotov.. DIvné..

Co třeba RNG ve hře? Scharnhorst byl po koupi opěvovanou lodí a nazýván Op a nejzábavnější lodí ve hře. Lidi s ním nastříleli 100k jak nic, Sypaly se desítky videí s jeho super-cool bitvama. Jenže.. zahrej si Scharnhorsta dnes. Ať mi nikdo z WG netvrdí, že ho nenerfli.. Na to jsme měl na něm nahráno dost (400+ bitev..).

A co jiné lodě a nebo samotná hra? Pamatujete si rok 2015. Taková Furutaka bokem.. To byl přece jasný přísun citadel. Dnes máš Furutaku bokem a počítáš overpeny. A není to jen Furutaka. Dříve jsem křižníkům bokem dával citadely -> dev. striky. A dnes? Dev. striky počítám už jen na torpédech.. 

Zamysli se. WG tyto lži praktikuje už dlouho. Zjistil, že se tak dá krásně vydělávat. Makarov je ukázková strategie "nakup víc, ať se vyhneš short listu s máš šanci na lodě z vrchu". Prostě.. nenápadná strategie. A hele.. jim je buřt, že Busty, Letec nebo xy dalších z nás skončí. Už Nás odrbali o dost peněz. Na řadě jsou 100ky dalších/nic netušících, kteří s vidinou toho, že dojdou do hry a dostanou zadarmo Warspitte a Diane a 7 dní prémiáku budou nadšeni, jak je WG hodné. Jsou to oni, budoucí platiči, co budou dojit WG, aby ta hra stále byla a lež se prohlubovala. Proto WG jak tu padlo neupravilo popisek těch Santovských kontejnerů. Aby nevědomí lidé, co na nějaké forum dlabou nic nevěděli o tomto podvodu a WG neměl špatnou nálepku. Na foru se totiž vše ututlá. Vždyť nás sem chodí aktivně sotva 30..

Tahle hra už dávno není to, co byla v roce 2015.. A pravdu se nedozvíš. Vzpomeň si byť jen ze seriálu Chernobyl, jak právě "tito" lidé utajují své průsery a tváří se, jak je vše v pohodě. 

• Cool 12

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,666 battles
12 hours ago, ondatomule said:

a preco by mali vracat peniaze za "vlockove" kontajnery. Ved tie dostanes len za hranie. Nemusis nic kupovat. 

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
123 posts
16,009 battles

Tak, tak Wolfe.. A ke stavu hry, me by treba nenapadlo dat 1500,- Kc za kontejnery,na to nejsem dost bohaty, aby mi bylo jedno za co tuto sumu "vyhodim", ale asi bych tuto sumu objetoval, a to za moznost hrat lode na samostatnem servru ve verzi 2015. Ano 1/3 lodi, ano CV pred reworkem, ano devstriky kazde lodi bokem... Ale pouze v zakonzervovanem stavu.. NO UPDATES FOREVER... Protoze "Kazda zmena je k horsimu.."

• Cool 1

Players
138 posts
21,920 battles
4 hours ago, Wolffnstein said:

Kazi, chlape.. A co by se změnilo? Co ten screen potencionálně  změní? Dejme tomu by tam bylo napsáno, že máš 15% šanci na Atago B a 0,5% na kamufláž mrazivá jedle. Nakoupíš si s vidinou "velké šance" 20 megadárků a ... nepadne ti Atago. Stejně by se lidé ozývali, že ty šance jsou "řízlé". A já se ptám, nebyly by? Je to jen hraní s čísly. To, co jde WG už 5 let velmi dobře. Je to jak RNG ve hře.. Prostě jedna velká neznámá, v tomto případě ještě ošizená v tom, že si nehraješ s čísly 0-6 ale 0-3..

Jinými slovy, ty by jsi těmto WG podvodníkům, na které jsem si je po této akci přejmenoval, něco věřil? Já ti jen něco připomenu..

Little White Mouse už v roce 2016 a 2017 WG upozornil, že jejich poloměry otáčení u lodí jsou špatné a nepřesné. WG mu na to napsalo "nemáš pravdu, dokaž nám to..". Inu.. tak udělal soubor testů s Coloradem a nebo Moskvou a hle.. dokázal jim to. Už tehdy tu něco smrdělo. A pokračuje to dál.. 

Co třeba Vánoční superkontejnery. Myslíš si, že nejsou steně řízlé jako tyto superkontejnery? Minulý rok jsem měl 36 SC na Vánoce.. Napadaly mi jen blbé kamufláže a vlajky. A to ještě vlajky jako antidetonačka, nebo vlajky na sekundárky, XP na velitele apod.. Rok předtím 28 SC a to stejné. Ale když si vzpomenu na první Vánoce, měl jsme sotva 6 - 8 SC a padla mi Arizona, Molotov.. DIvné..

Co třeba RNG ve hře? Scharnhorst byl po koupi opěvovanou lodí a nazýván Op a nejzábavnější lodí ve hře. Lidi s ním nastříleli 100k jak nic, Sypaly se desítky videí s jeho super-cool bitvama. Jenže.. zahrej si Scharnhorsta dnes. Ať mi nikdo z WG netvrdí, že ho nenerfli.. Na to jsme měl na něm nahráno dost (400+ bitev..).

A co jiné lodě a nebo samotná hra? Pamatujete si rok 2015. Taková Furutaka bokem.. To byl přece jasný přísun citadel. Dnes máš Furutaku bokem a počítáš overpeny. A není to jen Furutaka. Dříve jsem křižníkům bokem dával citadely -> dev. striky. A dnes? Dev. striky počítám už jen na torpédech.. 

Zamysli se. WG tyto lži praktikuje už dlouho. Zjistil, že se tak dá krásně vydělávat. Makarov je ukázková strategie "nakup víc, ať se vyhneš short listu s máš šanci na lodě z vrchu". Prostě.. nenápadná strategie. A hele.. jim je buřt, že Busty, Letec nebo xy dalších z nás skončí. Už Nás odrbali o dost peněz. Na řadě jsou 100ky dalších/nic netušících, kteří s vidinou toho, že dojdou do hry a dostanou zadarmo Warspitte a Diane a 7 dní prémiáku budou nadšeni, jak je WG hodné. Jsou to oni, budoucí platiči, co budou dojit WG, aby ta hra stále byla a lež se prohlubovala. Proto WG jak tu padlo neupravilo popisek těch Santovských kontejnerů. Aby nevědomí lidé, co na nějaké forum dlabou nic nevěděli o tomto podvodu a WG neměl špatnou nálepku. Na foru se totiž vše ututlá. Vždyť nás sem chodí aktivně sotva 30..

Tahle hra už dávno není to, co byla v roce 2015.. A pravdu se nedozvíš. Vzpomeň si byť jen ze seriálu Chernobyl, jak právě "tito" lidé utajují své průsery a tváří se, jak je vše v pohodě. 

Neopomenul bych například další "fičury":

- inflace ve stylu WG na měnu typu volné zkušenosti, uhlí, ocel aneb za stejné množství si koupíš méně
- změna ve výši základních a volných zkušeností směrem dolů - bez jakéhokoliv vysvětlení
- je snažší trefit loď plující, než statickou
- Stalingrad, PayToRico, PayOdin
- desynchronizace serveru
- "vychytání" nových letadlových lodí
- "opravený" MM
- "opravený border hugging"
- "krásné chování se" k platící i neplatící CZ/SK komunitě

- kompenzace za "server down"

- heslo: "Co platilo včera, neplatí dnes a nebude platit ani včera."

a dalších 666 vylepšení

• Cool 4

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,666 battles
10 hours ago, c4sa said:

Ak to spravne chapem co vcera na streame hovoril Bl4ck, tak ked si poziadas o vratenie penazi a WG Ti ich vratia, tak tvoj ucet vratia do stavu, aky bol pred kupou darcekov.

Weekend Tester
1,269 posts
15,307 battles

@YabbaCoe

Dal som si tú prácu  a za 3 min som našiel pôvodné články v angličtine k Santa boxes z roku 2017 a 2018. Ani v jednom nie je ani Ň o tom, žeby systém mal fungovať tak, že bude PREDNOSTNE losovať z vybraných "crappy ships" a až potom, ako kupujúci získa tieto "crappy ships", má šancu na zisk "lepšej" lode.

Yabba, ja viem Ty s tým nič nemáš (ako pracovník podpory len hasíš problémy, ktoré vznikli inde), ale tento systém riggovanej lotérie je už fakt na žalobu. A veru WG by prehralo.

https://worldofwarships.com/en/news/sales-and-events/we-are-many/

https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-events/santa-claus-postman/

• Cool 4

Players
76 posts
1,662 battles
Před 49 minutami Wolffnstein řekl/a:

Když napíšou, že je taková a maková šance, dá se to statisticky dopočítat...pak je to napadnutelné jako klamání spotřebitele.

Ono by taky hned vypadalo jinak, kdyby byla u těch vzácných lodí šance na padnutí 0,00X%...někteří blázni by dál kupovali, ale nebylo by jich tolik.

Ve finále je to spíš otázka principu než čeho jiného.

Co se SC týče...pamatuji si jednou 1.000 dublonů a jednou tuším 15.000 freeXP, jinak kamufláže a vlajky...

Scharnyho (ani další staré lodě) nemuseli nerfovat přímo...stačí změna pár mechanik (což se stalo), nové powercreep lodě (což je pravidelné jako moje ranní kafe), a je vymalováno. Problém mechanik ve hře je, že jsou plně v moci WG, což je i v podmínkách. S tím jsem asi tak nějak smířenej...i když s některými věcmi taky zásadně nesouhlasím.

Neříkám, že je to dobře. Ale jsou věci, které jsou výraznější než jiné. A tenhle hazard mezi ně patří...a měl by být regulován.

• Cool 1

Players
5,339 posts
31,615 battles

@YabbaCoe - kdy bude upraven popis nabídky vánočních kontejnerů ve zbrojnici a v obchodě, aby to nebyla klamavá reklama, když vás to tak mrzí (určitě to myslíte upřímně, že)? Nebo se jede dál a je potřeba nachytat hejly, kteří nechodí na fórum a streamy ? Až pro další Vánoce bude změna ?

"Myslím to upřímně"  ... to už tu jednou bylo...

Spojler

image.png.babc06eb68b6c8ec1266e8cb7b596717.png

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár
2,699 posts
1,610 battles
Před 52 minutami Mikhail800 řekl/a:

@YabbaCoe

Dal som si tú prácu  a za 3 min som našiel pôvodné články v angličtine k Santa boxes z roku 2017 a 2018. Ani v jednom nie je ani Ň o tom, žeby systém mal fungovať tak, že bude PREDNOSTNE losovať z vybraných "crappy ships" a až potom, ako kupujúci získa tieto "crappy ships", má šancu na zisk "lepšej" lode.

Yabba, ja viem Ty s tým nič nemáš (ako pracovník podpory len hasíš problémy, ktoré vznikli inde), ale tento systém riggovanej lotérie je už fakt na žalobu. A veru WG by prehralo.

https://worldofwarships.com/en/news/sales-and-events/we-are-many/

https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-events/santa-claus-postman/

Protože nic takového nikdy nebylo.. Dřív když jsi koupil Santa Boxes, tak ti opravdu padla jedna ze všech prémiových lodí na listu. Né jak letos. WG prostě zase jen vyplodilo lež a proto tohle neberu jako omluvu.

• Cool 3

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
379 posts
12,666 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

ale tento systém riggovanej lotérie je už fakt na žalobu. A veru WG by prehralo

som presvedceny, ze take lahke by to nebolo a WG to ma pravne osetrene, alebo by to velmi rychlo osetrili. Oni hlupi nie su, ale pocitaju s tym, ze hraci su hlupi.

[CRYO]
Players
93 posts
3,175 battles
Před 2 hodinami Wolffnstein řekl/a:

přesně to kopíruje schéma tanků, kde místo vyřešení bugů/problému s mapami, MM, případně jednoznačné průběhy her 15:1 si raději najmou Chucka Norrise do reklamy... nechci ani vědět za kolik,  mrzí mě, že se to má u WoW podobný spád, , chtěl jsem si zakoupit Hizen minimálně starter pack a pak ty poslédní fáze, nevadí mi platit za službu/hru, kterou využívám/hraji, ale podvádět s nenechám, naopak jsem posledních pár dní hru ani pořádně nezapnul, takže minimálně o jednoho platícího hráče přišli, za letošek jsem do toho dall cca 5k

• Cool 1

[CSN]
Players
46 posts
16,011 battles

Jsem slepý? Nebo oznámení o refundu za kontejnery se neobjevilo na stránkách WoWs ani ve hře? To jako ti co nečtou fórum mají smolíka? 

• Cool 4

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles

Kapitáni!

Původní zpráva v tomto vlákně byla editována o další vyjasnění situace, především ohledně roll-backů. V případě, že jste se setkali s negativní odpovědí Hráčské podpory ohledně refundace, prosímtě věnujte pozornost editované části prvního příspěvku v tomto vlákně.

Děkuji za pochopení a omlouváme se za nepříjemnosti tímto zapříčiněné.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,123 posts
4,562 battles
Před 16 hodinami ondatomule řekl/a:

Zažádat si o refundaci můžeš do 13. prosince. Vločky budou až později.

Před 13 hodinami mortas_invader řekl/a:

Pokud chceš Ečka zpět, tak to smysl řešit má... napiš jim že je chceš vrátit... pokud jsi něco již použil, tak ať si to spočítají a popř. Ěčkovou cenu poníží oni či odpočítají kredity atp. Ty tu nejsi od toho aby jsi vyřizoval reklamace a hrabal v účtu a vzpomínal co tam bylo a co nebylo.. Od toho má WG databáze a předpokládám že dostatečně detailní info o každém účtu... Jediné v čem může být problém je to, že to bude trvat dlouho to reklamování...

Bohužel takto to nefunguje. V případě, že žádáš o refundaci a nemáš některé z těch věci, co ti padli z kontejnerů na svém účtě, tak ti udělají roll-back účtu do okamžiku, kdy bude možno odebrat dané věci a tím pádem i refundovat daný požadavek.

Před 13 hodinami c4sa řekl/a:

Už som im tam písal, uvidíme čo na to. Akurát som si neni istý či som mal písať po slovensky alebo anglicky ? :D 

Můžeš psát i slovensky.