Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
panda_k

MAKAROW

4 comments in this topic

Question

[GOFER]
Beta Tester
2,918 posts
8,266 battles

Może nowym graczem nie jestem ale mam problem.Co robić z okrętem Makarow- jak grać żeby fun był jak największy?Wiem,że jestem w tej elitarnej grupie graczy,która ten okręt dostała (zapewne za staż oraz zasługi dla WG).Czy któryś z bardziej doświadczonych na tym okręcie graczy (wiem,że nielicznych) mógłby mi pomóc i nakreślić pokrótce strategię gry?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[DK-PL]
Players
2,822 posts
30,906 battles
11 minutes ago, panda_k said:

Może nowym graczem nie jestem ale mam problem.Co robić z okrętem Makarow- jak grać żeby fun był jak największy?Wiem,że jestem w tej elitarnej grupie graczy,która ten okręt dostała (zapewne za staż oraz zasługi dla WG).Czy któryś z bardziej doświadczonych na tym okręcie graczy (wiem,że nielicznych) mógłby mi pomóc i nakreślić pokrótce strategię gry?

U mnie Makarow już od dawna siedział, wypadł z gwarantowanych kontenerów dla T6. 

Na dzień dzisiejszy uważam że premki T6 i T7 są lepsze nawet od T8, przede wszystkim dlatego że są dla nich operacje !

Tak więc wsadzasz wypasionego kapitana, u mnie Kuzniecow ze Stalingrada i młócisz sobie tym operacje. Akurat mamy Killer Whale dla T6 :Smile_playing: W sumie chyba lepszy fun niż frustrujące randomy, no i zawsze wygrywasz przy okazji zbijając winy dla 20 szt stali itp. misji :Smile_coin:  

• Cool 1

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,797 posts
13,215 battles
3 hours ago, panda_k said:

yyy... to ten. WSAD przede wszystkim. Burty muszą miec nałożony kamuflaż, no i flagi trzeba pozaczepiać. (sorry, nmsp)

Sign in to follow this