Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Kontejnery od Ježíška: Čas na dárky!

92 comments in this topic

Recommended Posts

[CSN]
Community Contributor
263 posts
8,682 battles
Před 15 minutami The_Bismarck_1941 řekl/a:

Dobry vecer a ked uz mam nejaku lod v pristave tak ked mi padne ta ista lod ci ze dostanem dublony.

To je přímo v tom článku:

Pravidla kompenzací

Pokud padne loď, kterou již máte ve svém přístavu, bude kontejner „Dárek od Ježíška“ nahrazen superkontejnerem. Z něho vypadne jiná loď ze seznamu a velitel s 10 body schopností. Více podrobností o kompenzacích si můžete přečíst zde.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,250 posts
14,649 battles

@YabbaCoe Nechcel by som toto na Tvojom mieste vysvetľovať, aj keď chápem, že to nebol určite Tvoj nápad :Smile-_tongue:

Ľudia, prečítajte si to pred kúpou darčekov.

• Cool 10

[CSRNF]
[CSRNF]
Players
25 posts
6,534 battles

Mi z 20 středních nepadla ani jedna loď nebo dublony. 😔 To je děs. 

[DTABM]
Players
120 posts
6,018 battles
Just now, oldy27 said:

Mi z 20 středních nepadla ani jedna loď nebo dublony. 😔 To je děs. 

Tak hlavně neutrácej dál, protože pokud nemáš Makarova, Californii nebo Orkana, tak by stejně jako první padla některá z nich. Ježíšek se nám letos z loterijního oblečku převlékl do skořápkářských tepláků se vším všudy. 

• Cool 6
  • Funny 3

[PPH]
Players
764 posts
15,721 battles

Ano korunu... ani Euro... ani halíř.. ani cent - přesně takovou dávku financí ode mne WG uvidí v následující pětiletce... Moc WG děkuji že se už naprosto vůbec nestydí a provádějí edited, edited a loupeže za bílého dne a ještě si na to nechají pozvat televizní štáb skoro :-)) Takhle edited se při fixlování s kontejnerama nechat chytit.. to prostě hlava nebere... congratz... Věřím, že Žába už se edited moc těší na pondělí do práce... :-D

Pozn. počínaje dneškem začínám sem na forum při popisu "úspěchů" WG psát jak mi "zobák narostl" tj. zcela edited na nějakou slušnost při komunikaci - jak zde někde bylo výše uvedeno.. se skořápkářema se musí komunikovat skořápkářčtinou... aby asi pochopili..

• Cool 11
  • Funny 1

[ATOM]
[ATOM]
Beta Tester
5 posts
13,750 battles

... jen si říkám, co je to ve WG za raketový inž., to je nenapadlo, že bude dost nápadný  pokud 1/2 lidí padne náhodně Makarov a druhý půlce Yudachi? 

• Cool 5

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
75 posts
9,584 battles

I na konci letošního roku pro nás wg již tradičně připravilo akci Milking the cashmachine. Tentokrát s názvem: "Získej svého Makarova"

cashcow_thumb.jpg

• Cool 2
  • Funny 9

[CSN]
Players
137 posts
29,775 battles

Milý Ježíšku. Letos pod stromeček bych si moc přál Makarova black edition. 

• Cool 3
  • Funny 10

[GWDYS]
Players
25 posts
5,994 battles

Chce se mi z toho všeho BLATE :-( takto těžká doba pro všechny a WeeGee si řeklo proč si ještě víc nenamastit kapsy a nenaštvat celou herní základnu... GOOOD JOOB as ALWAYS.

b3a10abef396f68423bc6a60d2bbf40cb78298afa309f51c76c94130124b681c.jpg

• Cool 4

[GWDYS]
Players
25 posts
5,994 battles

Tohle už to na 100% potvrzuje - otevírání kontejnerů začíná na 8:20 min.

Dostal makarova z posledního kontíku - pak ot pro test  zkusil ještě na svém NA účtu kde měl jen Tirpitze - padnul mu hned makarov a pak Californie :-)  - pak to hodilo re-roll na superkontejner a dostal Aigle :-)

Re-Roll to dává jen pokud už danou prémiovou loď máš  (a on měl jen Tirpizte a toho Makarova s Californií) :-) Tudíž mu tam musel padnou znovu Makarov :-) Prostě masakr....

• Cool 4
  • Boring 1

[T-N-T]
Players
70 posts
4,261 battles

Naštěstí mě napadlo vzít jen 4 Megapopelnice. 2x camo, 1x 2000 dublonů (takže sleva) a 1x ....počkej si ..... Yudachi.

• Funny 2

[-VU-]
Players
3 posts
3,924 battles

Pěkný podraz a to jsem si chtěl koupit za 700 kč , nic jim nedám , takové nekalé praktiky a ještě o  vánocích to jsme si nezasloužili , doufám že jim ty výdělky pěkně klesnou , normálně to sdílejte na všem co se dá ... 

• Cool 1

[T-N-T]
Players
43 posts
2,491 battles

lootboxy ve hrách jsou čisté zlo a navíc od WG ? ne děkuji po WoT už na jejich "náhodný" systém mám svůj názor ......

když si chci koupit specifickou loď ( a 99,99 % z jejich seznamu mě nezajímá ) tak si radši připlatím ( a nebo počkám na kupón) než tohle a mám klid 

• Cool 4

[CRYO]
Players
84 posts
2,846 battles

Strašně bych se smál, kdyby se toho chytl nějakej [edited] právník a sebral pár set/tisíc lidí a podal hromadnou  žalobu, to by se WG divilo :))

Myslím, že v Holandsku ve Fifě po žalobě  zakázali prodávání lootboxů , za tuhle prasárnu s cinknutou šancí, to WG přeji taktéž v celé EU

• Cool 2

[NECRO]
Players
127 posts
11,445 battles

Přitom stačilo tak málo, vrazit tam i letos to upozornění, jaké lodě nejdřív musí padnout, a nikdo by nemohl říct ani slovo. Ale to si asi ve WG řekli, že by jim to snížilo prodeje kontejnerů, a tak bude pro ně lepší svoje zákazníky podrazit. Žádný kontejner jsem nekoupil, ani neměl v plánu koupit, ale nevím, jestli mě od WG někdy něco znechutilo, jako tohle. U mnoha věcí, který se mi nelíbí, si alespoň dokážu najít obhajitelný důvod, proč je WG dělá, tohle je ale obyčejná prasárna.

DDMkkkYXUAAc1e4.jpg.61f1ced2874f76476071dba73cd202d4.jpg

• Cool 3
  • Angry 1

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles
18 minutes ago, karnovak said:

Přitom stačilo tak málo, vrazit tam i letos to upozornění, jaké lodě nejdřív musí padnout, a nikdo by nemohl říct ani slovo. Ale to si asi ve WG řekli, že by jim to snížilo prodeje kontejnerů, a tak bude pro ně lepší svoje zákazníky podrazit. Žádný kontejner jsem nekoupil, ani neměl v plánu koupit, ale nevím, jestli mě od WG někdy něco znechutilo, jako tohle. U mnoha věcí, který se mi nelíbí, si alespoň dokážu najít obhajitelný důvod, proč je WG dělá, tohle je ale obyčejná prasárna.

DDMkkkYXUAAc1e4.jpg.61f1ced2874f76476071dba73cd202d4.jpg

Přesně tak :Smile_honoring:

Vánoční kontejnery co byly v 2017 , tak tam to bylo napsaný . Jestli nebudu lenivý - ano jsem takže nic - tak to najdu . v tomto případě , by nebyl takovýto storm , jenže WG...

Je to něco podobného , jak na EU serveru skoušeli ( +/- dva roky zpátky ? ) jiné odměny , než byly na NA při stejné akci . Taky randál , že až a pak to milostivě srovnali .

PS : než jsem to stihnul nadatlovat , tak mně to 2x odhlásilo z přístavu , tož asi tak , takže vypínám a asi zítra

• Cool 1