Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.11: Zimní trofeje

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5,271 posts
31,615 battles

" Tyto lodě jsou ze hry odebrány vzhledem ke kombinaci jejich popularity a bojové efektivity. Za účelem zachování vhodné úrovně rozmanitosti týmů s ohledem na lodě, ze kterých jsou složené, nepůjdou tyto lodě na blíže neurčenou dobu nadále získat, ale v budoucnu se mohou vrátit. "

A proto se z nich pak dělají copy/paste "B" lodě, aby se snížila jejich popularita a bojová efektivita a zachovala se úroveň rozmanitosti týmů .... tvl, to jsou zase plky :Smile_facepalm:

Další logika alá WG:  kdo měl 11k6 oceli na Flinta a nestihl ho koupit, teď ho má v přepočtu za 16k8 oceli. Takže jen "drobné" zdražení :Smile_coin:

• Cool 9

[PRASE]
Players
142 posts
8,326 battles

Podpora systému macOS omezuje naši schopnost vylepšovat vizuální stránku hry a její celkový výkon. 

To mě trochu děsí.

Pokud ten větší rozlet vývojářů ve vizuálu a výkonu po ukončení macOS bude znamenat větší objem dat při aktualizaci, tak končím, protože můj datový limit mobilního internetu víc než do teďka nezkousne.

PS:

Proč mi to už dnes stahuje více jak 3GB když aktualizace je až 3.12.2020 a předběžné stahování mám vypnuté?

(až teprve po stažení jsem se dozvěděl že je to ta aktualizace 0.9.11).

[PRASE]
Players
142 posts
8,326 battles
2 hours ago, ims21 said:

" Tyto lodě jsou ze hry odebrány vzhledem ke kombinaci jejich popularity a bojové efektivity. Za účelem zachování vhodné úrovně rozmanitosti týmů s ohledem na lodě, ze kterých jsou složené, nepůjdou tyto lodě na blíže neurčenou dobu nadále získat, ale v budoucnu se mohou vrátit. "

A proto se z nich pak dělají copy/paste "B" lodě, aby se snížila jejich popularita a bojová efektivita a zachovala se úroveň rozmanitosti týmů .... tvl, to jsou zase plky :Smile_facepalm:

To proto, že to dělají 2 různá oddělení.:Smile_veryhappy:

• Oddělení A ty lodě stahuje z výše zmíněných důvodů.
  • Oddělení B je prodává v černém aby zlepšily finanční výsledky (oblíbené lodě = větší příjmy).

A tato 2 oddělení spolu nekomunikují. Klasika v kterékoliv velké firmě. 

[WG]
WG Staff
5,650 posts
4,464 battles
Před 15 hodinami walik_hracka řekl/a:

Podpora systému macOS omezuje naši schopnost vylepšovat vizuální stránku hry a její celkový výkon. 

To mě trochu děsí.

Pokud ten větší rozlet vývojářů ve vizuálu a výkonu po ukončení macOS bude znamenat větší objem dat při aktualizaci, tak končím, protože můj datový limit mobilního internetu víc než do teďka nezkousne.

PS:

Proč mi to už dnes stahuje více jak 3GB když aktualizace je až 3.12.2020 a předběžné stahování mám vypnuté?

(až teprve po stažení jsem se dozvěděl že je to ta aktualizace 0.9.11).

Vzhledem k tomu, že je jeden klient pro všechny servery najednou, aktualizace se stáhla už dnes, kdy 0.9.11 je aktivní na RU serveru.

• Cool 1

Players
5,271 posts
31,615 battles
Před 18 minutami unhappy360 řekl/a:

a snehové vločky? 

i ty jeden bláhový :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
5,271 posts
31,615 battles
Před 3 minutami unhappy360 řekl/a:

ehm????

Ještě je brzo ...

PS: a třeba taky nebudou, nebo si je budeš moci vyzískat jen přes lotboxy . Doba je zlá, Kamile :Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
5,650 posts
4,464 battles
Před 33 minutami unhappy360 řekl/a:

a snehové vločky? 

budou, ale ne v 0.9.11...

• Funny 1

[R_R]
Beta Tester
576 posts
17,073 battles
Před 40 minutami YabbaCoe řekl/a:

budou, ale ne v 0.9.11...

0.9.12 bude kdy ? kdyz uz je prosinec ? V lednu ? Take hy me to zajimalo kdy to bude 

[WG]
WG Staff
5,650 posts
4,464 battles
Před 12 minutami marty01234 řekl/a:

0.9.12 bude kdy ? kdyz uz je prosinec ? V lednu ? Take hy me to zajimalo kdy to bude 

Na konci prosince

• Boring 1

Players
339 posts
8,524 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Na konci prosince

a súbežne pobeží aj tá nová stavba lode? či tá bude skorej?

[WG]
WG Staff
5,650 posts
4,464 battles
Před 23 minutami unhappy360 řekl/a:

a súbežne pobeží aj tá nová stavba lode? či tá bude skorej?

https://blog.worldofwarships.com/blog/89

stavba HIzenu začne taky až 0.9.12. Jednoduše, na PT se testovalo najednou obojí a test byl pro 0.9.11 a zároveň pro 0.9.12. ČIli pokud něco není v 0.9.11, s velkou pravděpodobností bude v 0.9.12 :cap_like:

• Angry 1

[CSN]
Players
124 posts
29,480 battles
On 12/1/2020 at 5:15 PM, ims21 said:

Další logika alá WG:  kdo měl 11k6 oceli na Flinta a nestihl ho koupit, teď ho má v přepočtu za 16k8 oceli. Takže jen "drobné" zdražení :Smile_coin:

Čemu se divíš? Ocel, stejně jako i všechno ostatní podléha inflaci, která se zrychluje s tím, jak přichazejí další a další "měny". Pořád čekám, kdy se zavede sběr komodit podle narodností (angličani - čajové listky, japonci - rýže, rusové - vodka, ......  )

A k tomu Flintovi..... Jenom blázen by vrazil takový ranec uhlí do lodě poté, co se upravila (použil jsem výraz vhodný do katolické školy) mechanika IFHE a kdy se očekáva, že nové kapitanské perky to zabijou úplně.

• Cool 7

[IDDQD]
Alpha Tester
3,448 posts
10,628 battles

@YabbaCoepls nejake vysvetleni k

Bonusy za bojové výkony

Otevírá se vám ještě jedna možnost, jak za vynulování větví lodí získat výzkumné body a rovněž dočasné bonusy. Vše, co potřebujete, je získat 300 základních ZK. Získejte bonusy hraním ve svém oblíbeném typu bitvy!

„Vítězné bonusy“ byly ve všech popisech v herním klientovi nahrazeny za „bonusy za bojové výkony“.

jaka dalsi moznost ?

jake bonusy ?

diky

EDIT: jo uz to chapu, boze kdo to psal:cap_fainting:

[WG]
WG Staff
5,650 posts
4,464 battles
Před 45 minutami von_chom řekl/a:

@YabbaCoepls nejake vysvetleni k

jaka dalsi moznost ?

jake bonusy ?

diky

EDIT: jo uz to chapu, boze kdo to psal:cap_fainting:

jednoduše, místo výhry ti stačí 300XP, čili i prohra v Randomu... to samé bude i u vloček

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,210 posts
14,695 battles
Před 42 minutami YabbaCoe řekl/a:

jednoduše, místo výhry ti stačí 300XP, čili i prohra v Randomu... to samé bude i u vloček

300xp v coopu? takže bez divizí a jenom čirý ramming? Se tam ty lidi utlučou :cap_fainting:

Players
339 posts
8,524 battles
10 minutes ago, TheComedian1983 said:

Lidi spíše budou jezdit yola na randomu. To bude epický hnus.
Random 2.0
Tohle bude "povedenej" event:Smile_teethhappy:

Konečne sa to bude podobať tankom. Vlhký sen marketingového oddelenia WG sa splní. 

Spoiler

Nebol tu náhodou minule post, že Comedian bol predaný (nikto nevedno kam).

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,737 posts
24,721 battles
Před 9 minutami unhappy360 řekl/a:

Konečne sa to bude podobať tankom. Vlhký sen marketingového oddelenia WG sa splní. 

Skrýt obsah

Nebol tu náhodou minule post, že Comedian bol predaný (nikto nevedno kam).

To zní zajímavě:Smile_teethhappy:. Nějaké doplňující info by nebylo?