Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Czarny piątek: zniżki do 40%!

61 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles

Łał! Misji bojowe w zamian za 10 skrzynki. Obniżki ceny zwykłych okrętów i ulepszeń za kredytów. To zawsze coś. Dziękuję. :cap_like:

[E-BOJ]
Players
174 posts
12,175 battles

Ceny jak na Czarny Piątek przesadzone. No i szkoda, że nie ma żadnej zniżki na zmianę perków kapitańskich.

[ISEN]
Moderator
4,895 posts
4 minutes ago, Taiczo84 said:

Specjalna misja bojowa

Do 31 stycznia 2021 roku możecie ukończyć specjalną misję bojową dla wszystkich okrętów, grając ich standardowymi (a nie czarnymi) wersjami.

PYTANIE GDZIE TA MISJA???

Mam JB,Alaskę ale misji nie ma. Chyba, że jak rok temu znowu WG wprowadza w błąd i tak naprawdę trzeba mieć wersje B tych okrętów. Mimo, że pisze jak byk wersje standardowe.

Misje się otrzymuje w momencie kupienia/wylosowania/nabycia wersji Black danego okrętu. Mając sam podstawowy okręt nie dostaje się misji za nic. Jak kupisz sobię/wylosujesz Jean Barta B lub Alaskę B - otrzymasz misję. 3 rok z rzędu pojawia się taka misja. Za każdym razem są te same pretensje.

Misje są formą nagrody dla tych co mają OBIE wersje okrętu - podstawową i czarną. Mając tylko podstawową lub tylko czarną - nie ma się misji lub nie można jej ukończyć.

• Cool 1

[M-D]
Beta Tester
334 posts
10,055 battles

Kupiłem cały łańcuszek kontenerów. 

Wpadło m.in. 1250 dublonów, 5000 węgla, do tego:

Jean Bart Black + misja na 2500 dublonów + 25 000 węgla (szkoda trochę, że zwykłego JB już mam w porcie)

Scharnhorst + misja na 2500 dublonów

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że z dublonami będę parę tysięcy do przodu, to jeszcze 30 tysięcy węgla i dwa okręty z dowódcami. Nice. 

• Funny 1

Players
39 posts
15,458 battles
26 minutes ago, addept said:

Jean Bart Black + misja na 2500 dublonów + 25 000 węgla (szkoda trochę, że zwykłego JB już mam w porcie)

Dlaczego szkoda? Właśnie dlatego, że masz "zwykłego" JB, możesz wykonać nim tę misję i zgarnąć bonusy w postaci 2500 dublonów i 25000 jednostek węgla. A że "winter is coming", to węgiel z pewnością Ci się przyda ;)

[M-D]
Beta Tester
334 posts
10,055 battles

Serio? Nie mam natomiast Scharnhorsta zwykłego, a dostałem za niego misję (chociaż bez węgla). 

PS. Misje się zbugowały, zwycięstwa się nie naliczają ...

[E-BOJ]
Players
174 posts
12,175 battles
48 minut temu, addept napisał:

Kupiłem cały łańcuszek kontenerów. 

Wpadło m.in. 1250 dublonów, 5000 węgla, do tego:

Scharnhorst + misja na 2500 dublonów

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że z dublonami będę parę tysięcy do przodu, to jeszcze 30 tysięcy węgla i dwa okręty z dowódcami. Nice. 

Masz farta ja też kupiłem cały łańcuszek i dostałem jedno wielkie NIC!!!! Gówno warte camo i zielony exp ehh.

• Funny 1

[M-D]
Beta Tester
334 posts
10,055 battles

Wiem, że to czysty fart. Byłem przygotowany, że też nic nie dostanę, ale miałem na koncie ok. 2,700 dublonów, więc postanowiłem zaryzykować, bo i tak z taką ilością nic nie zrobię sensownego. 

[E-PIK]
Players
178 posts
6,392 battles
4 minutes ago, addept said:

Serio? Nie mam natomiast Scharnhorsta zwykłego, a dostałem za niego misję (chociaż bez węgla). 

PS. Misje się zbugowały, zwycięstwa się nie naliczają ...

Misje wykonuje się okrętami standardowymi, bez litery B.

A zatem - żeby otrzymać misje, musisz zakupić Jean Barta B.

Żeby robić misje, musisz grać zwykłym Jean Bartem.

• Cool 1

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles

18 minut temu, addept napisał:

Wiem, że to czysty fart. Byłem przygotowany, że też nic nie dostanę, ale miałem na koncie ok. 2,700 dublonów, więc postanowiłem zaryzykować, bo i tak z taką ilością nic nie zrobię sensownego. 

A ja zaryzykowałem i kupiłem cały zestawu. Co mi wypadło? Same kamuflaże typu 59 (naprawdę mam pecha)!!! Ale na szczęście ostatni kontener wypadło mi VIII Cossack B (ale fart)! Ale nie mogę wykonać misji bonusowe, bo nie mam podstawowa wersja Cossack. Ja mam takie szczęście. :cap_haloween:

Ale przynajmniej wylosowałem VIII Cossack B i to za tylko 2500 dublonów, kiedy podstawowa wersja kosztuje aż 9900 dublonów. Plus trochę rzeczy na bonus (kamuflaże, 7 dni prenium, trochę kredytów i węgla). To zawsze lepsze niż nic. Mogłoby być gorzej. Jeszcze zostało mi misji bojowe, gdzie dają dodatkowe kontenery w nagrody. :cap_like:

Więc zapytam Cię z ciekawostki. Jak masz podstawowa i czarna wersja okrętów, to czy różnią się statystyki poza unikalny kamuflaż?

[WOB]
Players
4,807 posts
17,138 battles
Przed chwilą, SirXenon_36 napisał:

czy różnią się statystyki poza unikalny kamuflaż?

Nie.

[M-D]
Beta Tester
334 posts
10,055 battles

Nie, wersje zwykłe i Black nie różnią się w żaden sposób jeśli chodzi o ich charakterystykę bojową. 

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles
8 minut temu, addept napisał:

Nie, wersje zwykłe i Black nie różnią się w żaden sposób jeśli chodzi o ich charakterystykę bojową. 

Ok, dziękuję za odpowiedź. Czyli tylko unikalny kamuflaż. Na przyszłość nie opłaca mi się zdobyć podstawowy Cossack, skoro mam już Cossack B. Nie ma sensu jest wydać za dużo pieniędzy. Chyba że od prezenty Mikołaja wypadnie Cossack. Na szczęście ta misja bonusowa ma ponad 60 dni, więc nadal mam małe szanse. O superkontenery w następny event Urodziny WoW nie wspomnę (wiem, wiem, ta misja wtedy już wygaśnie).

Trzeba przyznać, że "czarny" niszczyciel eleganckie wygląda. Cieszę się, że wygrałem choćby 1 okręt Black.

Życzę wszystkich dużo szczęścia i dużo zdrowia. :Smile_honoring:

[E-BOJ]
Players
27 posts

U mnie za kontenery ze Zbrojowni za 2500 dublonów wpadło tylko 2 dni premium, 70 tysięcy wolnego xp, 6 x kamo typ 59, 24 x kamo Cień, 5x Uroboros, 5x Wiwerna więc tak średnio. Mogło być lepiej, mogło być jeszcze gorzej. Może coś wpadnie z kontenerów z misji. Kontenerów za dublony lub gotówkę nie zamierzam kupować bo moim zdaniem średnio się to opłaci, a na Jean Barta nie poluję.

[KLON]
Players
501 posts
2 minutes ago, ____ISD____ said:

Misja na 2500 dublonów dla Atlanty B jest zbugowana  - nie zalicza wygranych

1 hour ago, jarowojna said:

Misje wykonuje się okrętami standardowymi, bez litery B.

A zatem - żeby otrzymać misje, musisz zakupić Jean Barta B.

Żeby robić misje, musisz grać zwykłym Jean Bartem.

• Cool 1

[TJOBB]
Players
32 posts
52 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

Ok, dziękuję za odpowiedź. Czyli tylko unikalny kamuflaż. Na przyszłość nie opłaca mi się zdobyć podstawowy Cossack, skoro mam już Cossack B. Nie ma sensu jest wydać za dużo pieniędzy. Chyba że od prezenty Mikołaja wypadnie Cossack. Na szczęście ta misja bonusowa ma ponad 60 dni, więc nadal mam małe szanse. O superkontenery w następny event Urodziny WoW nie wspomnę (wiem, wiem, ta misja wtedy już wygaśnie).

Trzeba przyznać, że "czarny" niszczyciel eleganckie wygląda. Cieszę się, że wygrałem choćby 1 okręt Black.

Życzę wszystkich dużo szczęścia i dużo zdrowia. :Smile_honoring:

Z  B i bez B to dokładnie to samo, w statystykach pewnie pokaże że do B częściej celują:) a poza tym opis jest tak napisany żeby wprowadzać w błąd, masz się rozpędzić i zapłacić, a później rozczarowanie, WOWs tak ma, cały czas chce oszukać i żadne zaklęcia "Dark Havoc" tego nie zmienią, to jest firma hazardowa która dużo energii poświęca na krętactwo,

[TJOBB]
Players
32 posts
6 minut temu, ____ISD____ napisał:

Misja na 2500 dublonów dla Atlanty B jest zbugowana  - nie zalicza wygranych

opis jest tak napisany żeby wprowadzać w błąd, masz się rozpędzić i zapłacić, a później rozczarowanie, WOWs tak ma, cały czas chce oszukać i żadne zaklęcia "Dark Havoc" tego nie zmienią, to jest firma hazardowa która dużo energii poświęca na krętactwo, 

[ISEN]
Moderator
4,895 posts
1 minute ago, slow005 said:

Z  B i bez B to dokładnie to samo, w statystykach pewnie pokaże że do B częściej celują:) a poza tym opis jest tak napisany żeby wprowadzać w błąd, masz się rozpędzić i zapłacić, a później rozczarowanie, WOWs tak ma, cały czas chce oszukać i żadne zaklęcia "Dark Havoc" tego nie zmienią, to jest firma hazardowa która dużo energii poświęca na krętactwo,

Nie. Np. "Atlanta" i "Atlanta B" to dwa oddzielne okręty w grze. I w statystykach są osobno i na wiki są osobno. Nawet misje mają oddzielne. Jak bym uważał że to oszustwo - więcej by nigdy w tą grę nie zagrał :)

[KLON]
Players
501 posts
10 minutes ago, slow005 said:

opis jest tak napisany żeby wprowadzać w błąd, masz się rozpędzić i zapłacić, a później rozczarowanie, WOWs tak ma, cały czas chce oszukać i żadne zaklęcia "Dark Havoc" tego nie zmienią, to jest firma hazardowa która dużo energii poświęca na krętactwo, 

7 minutes ago, ____ISD____ said:

Jeśli WG tego nie odkręci to będzie to jawne oszustwo na maxa

Przecież jest wyraźnie napisane, że misje trzeba wypełnić grając STANDARDOWYMI ( a nie czarnymi okrętami). Gdzie tutaj oszustwo? WG stara się być po prostu fair dla graczy, którzy maja już standardową wersje okrętu, a teraz wygrali identyczną czarną.

• Cool 2

[E-PIK]
Players
178 posts
6,392 battles
8 minutes ago, ____ISD____ said:

Jeśli WG tego nie odkręci to będzie to jawne oszustwo na maxa

1 minute ago, Firkines said:

Przecież jest wyraźnie napisane, że misje trzeba wypełnić grając STANDARDOWYMI ( a nie czarnymi okrętami). Gdzie tutaj oszustwo? WG stara się być po prostu fair dla graczy, którzy maja już standardową wersje okrętu, a teraz wygrali identyczną czarną.

Niektórzy niestety mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Ta polityka ze strony WG jest w pełni zrozumiała z marketingowego punktu widzenia. Ma zachęcić do kupowania okrętów w wersji Black nawet wtedy, gdy ma się już zwykłą wersję danego okrętu.

• Cool 2