Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Tygodniowe misje bojowe: Święto Dziękczynienia

5 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Players
453 posts
22,193 battles

No tak, na anglosaskie święto dajecie flagę pamiątkową, ale jak było nasz dzień niepodległości to polskiej flagi nie daliście. 

Co ja narzekam, przecież mam flagę czechosłowacką, argentyńską ... po co mi jakaś polska.

• Cool 2

[BAWY]
Players
130 posts
21,713 battles

E tam nie narzekaj jaki kraj i jaka MW takie bonusy, był też POLSKI stream z okazji rocznicy powstania MW i wielkie G z tej okazji dali.

• Cool 1

[E--C]
Players
957 posts
14,014 battles
5 godzin temu, Jasoandr napisał:

No tak, na anglosaskie święto dajecie flagę pamiątkową, ale jak było nasz dzień niepodległości to polskiej flagi nie daliście. 

Co ja narzekam, przecież mam flagę czechosłowacką, argentyńską ... po co mi jakaś polska.

Wiesz, dali swojego czasu kamuflaż na Błyskotkę (a że z błędem? Oj tam oj tam, no kto by się przejmował) czy naszywkę, to po co więcej? <- to był sarkazm, jakby ktoś nie wyczaił.

[MAX]
Players
453 posts
22,193 battles
15 godzin temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Wiesz, dali swojego czasu kamuflaż na Błyskotkę (a że z błędem? Oj tam oj tam, no kto by się przejmował) czy naszywkę, to po co więcej? <- to był sarkazm, jakby ktoś nie wyczaił.

Tak wiem, dają/powtarzają również różne inne flago czy emblematy w myśl idei, ktoś przegapił ma kolejną szansę na uzupełnienie kolekcji. Była świetna okazja by ponownie dać naszą flagę i niczego nie zorganizowano. Więc jest smuteczek.

• Cool 1

Sign in to follow this