Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
rubez

[MCNC] Mam Ciebie na celowniku

13 comments in this topic

Recommended Posts

[MCNC]
Players
59 posts
20,083 battles

Logo_MCNC.thumb.jpg.fec4f425d5721298f9ce61b52333dad3.jpg

Witaj w [MCNC]
      World of Warships jest dla nas rozrywką i sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie fajnych i ciekawych ludzi.
W naszym zespole są gracze w różnym wieku - młodzi i wiecznie młodzi "duchem" :) . Razem, zawsze ambitnie! walczymy na wirtualnych wodach.
      Preferujemy wspólna grę (dywizjony, bitwy klanowe) i dobrą atmosferę podczas niej.
Nie ma u nas przymusu uczestniczenia w bitwach morskich, czy innych aktywnościach klanowych. Bierzemy w tym udział ponieważ chcemy.
      Bardzo potrzebujesz wszystkich bonusów z bazy klanowej - zgłoś się za jakiś czas :) . Nasza baza systematycznie powstaje, jest to miły dodatek, a nie cel nadrzędny.

Jeżeli to, co jest napisane powyżej zgadza się z Twoim podejściem do tej gry ... a wyniki w niej osiągane nie sugerują, że grasz z wyłączonym monitorem itp. - przyjdź, zobacz jak u nas jest, zagrajmy wspólnie w dywizjonie, w przyszłości w bitwach klanowych czy turniejach. 

Uwaga: nie prowadzimy "klubu dyskusyjnego" z  politycznymi czy religijnymi przepychankami! Jeżeli lubisz rozprawiać na takie tematy, to nie tu.

Nasz discord: https://discord.gg/fp4Hu6vvGA

• Cool 3

[MCNC]
Players
297 posts
25,502 battles

Ten pierwszy to nigdy niepaląca  się , pływająca fabryka samolotów ,  niemiecka  ?!

Ten  drugi nie mam pomysłu ... ale jestem pewny , że to nie Fletcher .

[MCNC]
Players
297 posts
25,502 battles

Resztki trupa włączają system w 7(?)sekund , ale discord to już za dużo aby się uruchomił .Wczoraj  po 5 godzinach stania w kolejkach (nvidia go) wykorzystałem kupon i  kupiłem Loyanga (LOL jakiś SUKCES !! ). Dzisiaj wyruszają do mnie części z trzech sklepów - na koniec tygodnia mam nadzieję się pojawić .

Pozdro :)

• Cool 1

[MCNC]
Players
297 posts
25,502 battles

Po ciężkich przebojach uruchomiłem parę godzin temu nowego złoma . Dzisiaj tyrka co najmniej do północy -  jeśli nie wyskoczą jakieś niespodzianki techniczne pojawię się jutro wieczorem . Mam nadzieję  tęskniliście ;) .

• Cool 2

[MCNC]
Players
59 posts
20,083 battles
13 hours ago, DrTorbix said:

Mam nadzieję  tęskniliście ;)

Oczywiście!

Wracaj, wracaj. Dodatkowa dobra niszczarka na nocnej wachcie bardzo się przyda.

Sign in to follow this