Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sklep premium: Bismarck w kamuflażu „Gotyk”

7 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
Players
32 posts
12,136 battles

Wiem, że o gustach się nie rozmawia, ale to naprawdę brzydki kamuflaż. Świetną robotę zrobił WG, kiedy wprowadził misję na historyczny kamuflaż w dwóch wariantach: 1 kiedy wypłynął w swój ostatni rejs; 2. gdy był już ostrzelany przez brytyjską flotę. Dla mnie to był strzał w 10. Dlaczego nie ma kontynuacji tej serii?

• Cool 3

[O-R-P]
Players
2,293 posts
22,316 battles
12 minutes ago, arystotes said:

Wiem, że o gustach się nie rozmawia, ale to naprawdę brzydki kamuflaż. Świetną robotę zrobił WG, kiedy wprowadził misję na historyczny kamuflaż w dwóch wariantach: 1 kiedy wypłynął w swój ostatni rejs; 2. gdy był już ostrzelany przez brytyjską flotę. Dla mnie to był strzał w 10. Dlaczego nie ma kontynuacji tej serii?

W sumie to z tej serii był jeszcze Hood i chyba na drugie urodziny gry był uszkodzony Z-23. Szkoda, że tego nie rozwinęli jak na przykład uszkodzony San Francisco po Piątku Trzynastego ( istnieje bardzo dobra dokumentacja uszkodzeń tego okrętu ) jako kamuflaż dla New Orlean, niektóre krążowniki liniowe po Bitwie Jutlandzkiej czy niektóre niszczyciele typu Fletcher po atakach pilotów Kamikaze.

Osobiście sam z chęcią kupił bym takie kamuflaże oparte na aktualnych uszkodzeniach. Nie mówię tu o oderwanych fragmentach kadłuba jak uszkodzenia Javelin z którego zostało samo śródokręcie czy Minneapolis i New Orleans, którym torpedy oderwały dziób i wieżę A w przypadku drugiego, bo to było by nieco dziwne ale takie uszkodzenia jak wymienione wcześniej jako kamuflaże były by na pewno ciekawe.

Beta Tester
4,806 posts
14,878 battles
11 minutes ago, Marblehead_1 said:

W sumie to z tej serii był jeszcze Hood i chyba na drugie urodziny gry był uszkodzony Z-23. Szkoda, że tego nie rozwinęli jak na przykład uszkodzony San Francisco po Piątku Trzynastego ( istnieje bardzo dobra dokumentacja uszkodzeń tego okrętu ) jako kamuflaż dla New Orlean czy niektóre niszczyciele typu Fletcher po atakach pilotów Kamikaze.

Osobiście sam z chęcią kupił bym takie kamuflaże oparte na aktualnych uszkodzeniach. Nie mówię tu o oderwanych fragmentach kadłuba jak uszkodzenia Javelin czy Minneapolis bo to było by nieco dziwne ale takie uszkodzenia jak wymienione wcześniej kamuflaże były by na pewno ciekawe.

wyrwa na burcie Oklahomy po P.H

spacyfikowany Schanhorst

spacyfikowana Kirishima Hiei

PoW po nalotach

zasadniczo sporo by tego było

[O-R-P]
Players
2,293 posts
22,316 battles
5 hours ago, ILovePlayCV said:

wyrwa na burcie Oklahomy po P.H

spacyfikowany Schanhorst

spacyfikowana Kirishima Hiei

PoW po nalotach

zasadniczo sporo by tego było

Orieł po Bitwie Cuszimskiej, no ale to TII i na dodatek trofiejny więc nie pojawi się na pewno.

Mam coś lepszego:

TIV DD Amatsukaze 2*II 127mm 1*IV 610mm Słynny niszczyciel typu Kagero a właściwie jego 3/5 po poważnym uszkodzeniu przez amerykański okręt podwodny został nieco przerobiony:

Spoiler

Amatsukazed.jpg

NLZpO7e.jpg

Amatsukazee.jpg

Okręt był już sporo krótszy więc pewnie miałby dużo mniejszego spota i pewnie sporo wolniejszy jako, że ucierpiała raczej na pewno przednia maszynownia. Mógłby być ciekawym okrętem aczkolwiek mam mieszane uczucia co do wstawiania do gry takich potworków.

Radziecki niszczyciel Storożewoj czyli pół Gniewny pół Ogniewoj połączony z dziobu budowanego któregoś Ogniewoja i rufy poważnie uszkodzonego Storożewoja. Zamiast dodawać radzieckie papiery wyrysowane przez Saszę na kacu po krokodilu dali by właśnie takiego Storożewoja czy Diekabrista ( z typu Akatsuki )

Spoiler

Color2.thumb.jpg.9a29c5441c5a5046b8e2858

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
477 posts
15,826 battles

Kiedy nie stać cię na taką kurę:

1976342968_Kuragotyk.png.6b7ea63b79592d6094f2f099588baf01.png

Możesz kupić taką kurę:

627766935_Kuragipsowa.thumb.png.1e3891520f24d5823e9c82f511816b06.png

• Funny 1