Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
kmkris1410

Brak informacji o możliwości założenia ulepszenia

7 comments in this topic

Recommended Posts

[-PGS-]
Players
524 posts
9,485 battles

Witam

Zauważyłem że jeśli nie mamy w inwentarzu jakiegoś ulepszenia, "modyfikacji radaru dozorowania 1", "modyfikacji wyszukiwania hydroakustycznego 1" czy innego, to nawet jeśli jest możliwość jego zamontowania to nie wyświetli sie nam ona w odpowiednich slotach. To trochę myli. Mogło by sie ono wyświetlić w odpowiednim slocie jako "zaciemnione" z informacja że posiadamy zero sztuk w inwentarzu.

Proszę Pana @Dark_Havoc lub kogoś innego z obsługi forum o podesłanie tej sugestii "gdzie trzeba"

Dziękuje i pozdrawiam

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,557 posts
19,659 battles

Może chcesz zamontować ulepszenie na niekombatybilnym okręcie? 

Na przykład Sramtlanta ma radar, ale ulepszenia za węgiel na radar na niej nie zainstalujesz.

Popatrz też na Wiki WOWSa. Tam na przykład dowiedziałem się że da sie dodać ulepszenie radaru na Orkanie.

Players
303 posts
9,204 battles
18.11.2020 o 11:54, kmkris1410 napisał:

Witam

Zauważyłem że jeśli nie mamy w inwentarzu jakiegoś ulepszenia, "modyfikacji radaru dozorowania 1", "modyfikacji wyszukiwania hydroakustycznego 1" czy innego, to nawet jeśli jest możliwość jego zamontowania to nie wyświetli sie nam ona w odpowiednich slotach. To trochę myli. Mogło by sie ono wyświetlić w odpowiednim slocie jako "zaciemnione" z informacja że posiadamy zero sztuk w inwentarzu.

Proszę Pana @Dark_Havoc lub kogoś innego z obsługi forum o podesłanie tej sugestii "gdzie trzeba"

Dziękuje i pozdrawiam

Bo to są ulepszenia specjalne, otrzymujesz je za inne zasoby i z "innego miejsca". Znając życie, gdyby tam były dostępne, zaraz zacząłby się płacz "gdzie mój wungliel", bo jeden z drugim klikali by nie patrząc co.

2 godziny temu, Davao napisał:

Ale to niemożliwe, nie wyświetli się ikona ulepszenia. Tak jak w UK CA, nie widać ulepszenia do przyśpieszenia. Nie jest kompatybilny, nie widać go.

[E-PIK]
Players
159 posts
6,029 battles

Chyba niektórzy nie zrozumieli - chodzi o to, że jeżeli nie masz danego specjalnego ulepszenia w inwentarzu, to w czasie montowania ulepszeń na danym okręcie w ogóle nie wyświetla informacji o możliwości jego zamontowania. Aby sprawdzić, czy możesz zamontować specjalne ulepszenie (i w którym slocie) musisz posiadać przynajmniej jedno specjalne ulepszenie danego typu.

Przykładowo wydłużenie czasu trwania radaru wchodzi do slotu drugiego, ale jeśli nie mam tego ulepszenia w inwentarzu, to po kliknięciu na ten slot w ogóle nie dowiem się o możliwości jego zamontowania.

• Cool 2

[-PGS-]
Players
524 posts
9,485 battles
14 hours ago, jarowojna said:

Chyba niektórzy nie zrozumieli - chodzi o to, że jeżeli nie masz danego specjalnego ulepszenia w inwentarzu, to w czasie montowania ulepszeń na danym okręcie w ogóle nie wyświetla informacji o możliwości jego zamontowania. Aby sprawdzić, czy możesz zamontować specjalne ulepszenie (i w którym slocie) musisz posiadać przynajmniej jedno specjalne ulepszenie danego typu.

Przykładowo wydłużenie czasu trwania radaru wchodzi do slotu drugiego, ale jeśli nie mam tego ulepszenia w inwentarzu, to po kliknięciu na ten slot w ogóle nie dowiem się o możliwości jego zamontowania.

Faktycznie może opisałem to zbyt zawile. Pan @jarowojna wyjaśnił to prościej, tak jak trzeba. Sytuacje zobaczyłem właśnie przy "uzbrajaniu" Smalanda. Na drugim slocie jest możliwość założenia zarówno "Engine Boost Modification 1" jak i "Surveillance Radar Modification 1". Każdy po 17 tysięcy węgla. W inwentarzu mam ten od radary a dopałki do silnika nie mam i mi sie nie wyświetliła możliwość jego założenia. To trochę myli i ogranicza możliwości. Wydaje mi sie że taka opcja jak opisałem, z informacją o braku modyfikacji w inwentarzu ale możliwości jego zamontowania powinna być podana.

14 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Bo to są ulepszenia specjalne, otrzymujesz je za inne zasoby i z "innego miejsca". Znając życie, gdyby tam były dostępne, zaraz zacząłby się płacz "gdzie mój wungliel", bo jeden z drugim klikali by nie patrząc co.

Ja uważam że informacje powinna być. Co dany pacjent z nią zrobi to już jego sprawa. Ja przykładowo pływam z pustym 2-gim slotem na Smalandzie bo kisze wungiel na schodzącego Tunderera i dopałke do silnika założe za jakiś czas.

17 hours ago, Davao said:

Dziękuje za wiarę w moje możliwości intelektualne :o). To mi przypomniało kawał o teście na inteligencje przeprowadzonym na grupie ZOMO'wców. Polegał na wkładaniu drewnianych klocków w otwory o odpowiadających im kształtach. Jak w takiej zabawce dla 3-latków. Wynik z badania był że połowa wykazała się nieprzeciętną inteligencją a połowa nieprzeciętną siłą.

17 hours ago, Davao said:

Na przykład Sramtlanta ma radar, ale ulepszenia za węgiel na radar na niej nie zainstalujesz.

Popatrz też na Wiki WOWSa. Tam na przykład dowiedziałem się że da sie dodać ulepszenie radaru na Orkanie.

No właśnie można go zapakować na Smalanda. Załączam odpowiedni skan z wows-wiki. Wyswietliła mi sie taka możliwość na drugim slocie bo mam to ulepszenie w inwentarzu. Ja chce natomiast założyć modyfikacje dopałki do silnika a jako że jej nie posiadam nie wyświetliła mi sie informacja o tej możliwości. Według mnie to powinno się zmienić ale nie wiem czy to jest czytane przez odpowiednie osoby i coś sie dzieje z tym pomysłem dalej. Czy to sobie tak dla zabawy piszemy.

00sloty.jpg

• Cool 3

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,557 posts
19,659 battles
10 godzin temu, kmkris1410 napisał:

No właśnie można go zapakować na Smalanda.

Nie chodziło mi o Smalanda tylko o Atlantę, czasem różnie przezywaną.

Z WOWS Wiki, jednak okazuje się, że się pomyliłem i na Atlantę jednak można założyć ulepszenie na Radar. Oczywiście dorzucam przeprosinki.

• Cool 1

Sign in to follow this