Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gremlaja

Hledám hráče do klanu K-V-V

4 comments in this topic

Recommended Posts

[K-V-V]
Players
119 posts
10,832 battles

Ahoj Hledám hráče do klanu.   

Klan se jmenuje:   Klan Veselá Vlna       

Značka je:   K-V-V

Chceme hrát pro zábavu. Klan je určen pro hráče kteří si přijdou zahrát pro zábavu a využít výhod klanu.

Nemusíte hrát každý den , ale hráče kteří si přijdou zahrát jednou za 200 dní prosím ať přenechají místo aktivnějším hráčům.

Zatím budujeme základnu a Klanové bitvy zatím nehrajem. ( Podle aktivity a počtu členů klanu a zájmu se o zapojení do klanových bitev rozhodne později ).

Zatím je možná učast Klanu v námořních bitvách.

Může se přihlásit každý kdo se řídí heslem :  Je to jenom Hra ! 

Bereme i začínající hráče,  hrajeme pro zábavu.

Podmínky klanu:

Věk  18+

Slušné chování v chatu.

Dodržování všech pravidel této hry

Kdo má zájem at mi napíše 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles

Proč cca 138. český klan? Nezkoušel jsi najít třeba nějaký který by ti sedl? Je škoda že je komunita tak roztroušená - nicméně ať se daří. :cap_cool:

[K-V-V]
Players
119 posts
10,832 battles
9 minutes ago, LucyCZ said:

Proč cca 138. český klan? Nezkoušel jsi najít třeba nějaký který by ti sedl? Je škoda že je komunita tak roztroušená - nicméně ať se daří. :cap_cool:

Ahoj netušil jsem že je jich tolik. Co jsem koukal tak bud mají plno , nebo moc velký nároky.( já neřeším WR já hraju pro zábavu ) A bejt v klanech kde jsme 3 aktivní hráči z 30 a vedení chodí jednou za 220 dní takže se tam válí spousta nafty za kterou nikdo nestaví a já jako hráč nevím jestli ti tři ve vedení už se hrou dávno nesekli a už nikdy nepřijdou. Tak to se mi nechce. A když si dám ve hře doporučit klan tak je to vše v cizím jazyce a já umím jen česky. Tak že je dnes snažší klan založit než najít nějakej kterej je pohodovej, funkční ( ne plnej spících hráčů ) a česky mluvící.  Dík za přání.

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
Před 16 hodinami Gremlaja řekl/a:

Ahoj netušil jsem že je jich tolik. Co jsem koukal tak bud mají plno , nebo moc velký nároky.( já neřeším WR já hraju pro zábavu ) A bejt v klanech kde jsme 3 aktivní hráči z 30 a vedení chodí jednou za 220 dní takže se tam válí spousta nafty za kterou nikdo nestaví a já jako hráč nevím jestli ti tři ve vedení už se hrou dávno nesekli a už nikdy nepřijdou. Tak to se mi nechce. A když si dám ve hře doporučit klan tak je to vše v cizím jazyce a já umím jen česky. Tak že je dnes snažší klan založit než najít nějakej kterej je pohodovej, funkční ( ne plnej spících hráčů ) a česky mluvící.  Dík za přání.

Tak trošku smutná pravda heleď, jenže budování celé základny je sakra na dlouho, tak je to trochen ztráta času jak pro nováčky tak otrlé hráče.

Škoda mám po ruce právě seznam CZ/SK klanů - vedu si ho už tak 2 roky.

Sign in to follow this