Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Morskie uderzenie dla modelarzy i melomanów!

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WIDMA]
[WIDMA]
Players
200 posts
4,858 battles

Może jako tło muzuczne do tej gierki  jest ok, ale tego się słuchać nie da, a co dopiero oglądać.

Players
303 posts
9,204 battles

Skoro o melomanów chodzi to pasowałoby wypuścić ścieżkę we flac-u a nie ma yt wrzucić. Wstyd mnie puszczać yt na k701. A soundtrack jak najbardziej ok, zwłaszcza że od  zawsze wyciszony:Smile_trollface:

[FJORD]
Players
14 posts
12,001 battles

Też sie chce dowiedzie co to ma wspólnego z modelarstwem. Sam kleje modele i juz myślałem ze coś tu będzie, a tu lipa...

Tylko mi nie mówcie ze WG wzorem innych portali plotkarskich, będzie teraz dawał  KRZYKLIWE tematy, żeby każdy "KLIKNOŁ". Bo liczy sie kliknięcie - a nie treść.

• Cool 2

WG Staff
103 posts

Wiecie co, sam się zacząłem nad tym zastanawiać, ale ostatecznie chyba chodzi o to jak tak relaksująca muzyka dobrze współgra z takimi rozrywkami jak modelarstwo;) 

Nie dziękujcie :P 

Beta Tester
4,806 posts
14,878 battles
On 11/21/2020 at 1:27 PM, HoldMyBeerAndWatch said:

Skoro o melomanów chodzi to pasowałoby wypuścić ścieżkę we flac-u a nie ma yt wrzucić. Wstyd mnie puszczać yt na k701. A soundtrack jak najbardziej ok, zwłaszcza że od  zawsze wyciszony:Smile_trollface:

ja czekam na syreny Stuka na Erichu z niecierpliwością

Players
303 posts
9,204 battles
2 minuty temu, ILovePlayCV napisał:

ja czekam na syreny Stuka na Erichu z niecierpliwością

A wersja pokładowa miała je mieć? Trąby jerychońskie po pierwsze pogarszały osiągi i coś ważyły a po drugie zwykłe w takich samolotach unika się doczepiania czegoś pod spodem. Im bardziej płaski spód, tym mniejsza szansa na kapotaż, zwykle śmiertelny w przypadku wodowania. A wersja pokładowa stuki, z tego co pamiętam więc może być gdzieś pomyłka, miała jakiś system na szybkie opróżnianie zbiorników i mogła odrzucić czy tam odstrzelić podwozie. A i ich skuteczność byłaby mniejsza, przy akompaniamencie pelotki pokładowej czy obrony wybrzeża, nie byłyby już tak słyszalne. 

A w ogóle to zastanawiał się ktoś kiedyś na kij naziolom był lotniskowiec potrzebny? Chyba tylko dla propagandy i z woli wodza.

[-PGS-]
Players
514 posts
9,453 battles
13 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

A w ogóle to zastanawiał się ktoś kiedyś na kij naziolom był lotniskowiec potrzebny?

w sensie że niemcom?

Players
303 posts
9,204 battles
5 godzin temu, kmkris1410 napisał:

w sensie że niemcom?

Niemcy, naziści, naziole, szwaby, prusacy zwał jak zwał, byleby nie Prusowie. Jak dla mnie to jednoznaczne, przecież z marsa nie przylecieli.

[-PGS-]
Players
514 posts
9,453 battles

Dla ciebie może tak ale są tacy którzy tego nie kojarzą. Nawet są głosy że niemcy byli pierwszym narodem okupowanym przez nazistów! Tak próbują wybielić swoją role w 2 wojnie światowej. W stanach na przykład jak zapytasz typowego zjadacza hamburgerów kto to byli naziści to sporo z nich odpowie ze to Polacy. Smutne ale prawdziwe. 

Pozdrawiam.

Sign in to follow this