Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nové odměny pro členy Prime Gaming: 20 kamufláží a kontejner „Černý pátek“!

10 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
33 posts
3,145 battles

Kdo je Ashley Violet? Nějaký druhoválečný transgender křížený s kočkou? Hrajeme tady s válečnými loděmi nebo je to už star trek? 

• Cool 1

Beta Tester
33 posts
3,145 battles

Mě spíš hlavně štve že tuhle hru stremuje člověk který o lodích a bitvách nic neví. Je vidět že ho to evidentně nebaví a nemá k tomu vztah. Hraje na novinářském účtu tak že má vše co ve hře muže být. 

Hele já jsem holka co právě hraje lodě a ted jsem někoho zasáhla. Odebírejte mě a mějte mě rádi. 

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
V 13. 11. 2020 v 9:44 MS_CZ řekl/a:

Mě spíš hlavně štve že tuhle hru stremuje člověk který o lodích a bitvách nic neví. Je vidět že ho to evidentně nebaví a nemá k tomu vztah. Hraje na novinářském účtu tak že má vše co ve hře muže být. 

Hele já jsem holka co právě hraje lodě a ted jsem někoho zasáhla. Odebírejte mě a mějte mě rádi. 

Tak zase každý může streamovat jakoukoliv hru, co se mu zachce.

To co popisuješ je pravděpodobně placená propagace hry, klasická marketingová strategie, která však funguje v zisku nových hráčů a celkově povědomí o hře, jako takové...

[PPH]
Players
696 posts
14,876 battles
1 hour ago, Hillmaker_77 said:

Zdar Žabáku, když už tady nakousli tu Ashley Violet, proč má ( a nejen ona ) mužský dabing, když je to žena?

Přemýšlíš strašně zpátečnicky a nemoderně... rozlišování na muže či ženu už je dávno překonané.. dnes frčí transgender a těch 72 pohlaví nebo kolik si jich ti lulani navymýšleli... tj. pokud to nějak vypadá a jinak mluví... tak je to ve finále ještě jakžtakž OK :-D

[IDDQD]
Privateer
3,771 posts
5,379 battles
9 hours ago, TheComedian1983 said:

Někdo mě, útočnou helikoptéru Apache, volal?

Ano já , protiletadlový system S-500 Prometeus i z bráchou Torem .

• Funny 2

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
Před 16 hodinami Hillmaker_77 řekl/a:

Zdar Žabáku, když už tady nakousli tu Ashley Violet, proč má ( a nejen ona ) mužský dabing, když je to žena?

Zdravím. Už se to oznamovalo dávno a ví se, že má mužský hlas. Ona chuděra snědla špatné prášky a tak má v sobě více testosteronu no.

Nicméně, když jsme se na to ptali vývojářů předtím, tak bylo řečeno, že se bohužel speciální dabing neplánuje