Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Dárek pro zvrácení nepříznivého vývoje

29 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
3,780 posts
5,379 battles

Jo dobrý díky 

a co s tím dneškem , zítřkem a dál ?

Si moc nestěžuju , ale aby mi to během tří her 2x spadlo ? WTF ? Nejsem zvyklej . 

Mody nemám , jediný co dělám , že přepíšu config na 144 FPS , těch 75 je fakt málo a bedna mi to dá , se štouráním se v nose .

gheOfb4.jpg

anebo , když to dělá problem , tak udělejte posuvník do nastavení . I když radši ani ne , to by byl zřejmě ještě větší pruser , než ty moje dva pády  . 

O stabilitě hry po každém patchy nemluvě :Smile_honoring:

Edit : Tak jsem prohnal i WGCheck a ... a nic . Takže ?

Players
5,201 posts
31,309 battles

Taky dík za 7dní PU.  :Smile_Default:

PS: těch 12 duplikátů do splněných sbírek ale asi neužiju :)

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,677 posts
4,418 battles
Před 58 minutami ims21 řekl/a:

Taky dík za 7dní PU.  :Smile_Default:

PS: těch 12 duplikátů do splněných sbírek ale asi neužiju :)

Neremcej, aspoň za to máš kredity, když už :Smile_trollface:

• Cool 1

Players
5,201 posts
31,309 battles

No, vlastně

Před 7 minutami YabbaCoe řekl/a:

Neremcej, aspoň za to máš kredity, když už :Smile_trollface:

Neremcam - kredity se hodí :Smile_teethhappy:

Spojler

image.png.25cef764d738f520ab0ff7b3d85ad20b.png

Ale ani Mikasu za to nekoupím :Smile_trollface:

• Funny 2

[PPH]
Players
706 posts
14,914 battles
7 minutes ago, ims21 said:

No, vlastně

Neremcam - kredity se hodí :Smile_teethhappy:

Reveal hidden contents

image.png.25cef764d738f520ab0ff7b3d85ad20b.png

Ale ani Mikasu za to nekoupím :Smile_trollface:

Týýýýý hade..... takový těžký love... já se furt mrcasím s Missouri abych byl mírně do plusu... motám se kolem 14 ti mega na hotovosti.. a ne 1,4 miliardy.... a koupě nové lodě ze stromu je vždy vítr... a on takhle...

Si kvůli tobě Ims21 za trest dnes naliju o ruma navíc, jak jsi mě nasr... :-))))

• Cool 1
  • Funny 1

Players
41 posts
13,399 battles

Ahoj,musim jenom podekovat,ale bohuzel jsem byl mimo,takze 7 dni premka,de mimo me,asi jste cekali,as budu v edited a ja jsem takyze byl,takze cus a kapitanum preji,at si to uzijou,pro me    ....00000000

Players
41 posts
13,399 battles

a jeste bych chtel poslat jednu pripominku panum vyvojarum a menegmentu a to tuto.....panove,vyvazenost hry spociva na schopnostech IT,ale bohuzel vi,IT nemate asi ani potuchy,co to ta vyvazenost vlasne je....priklad...v 6 tieru z 90% hraji proti 8 tieru.......a dal to pokracuje vzestupne.....ale s 10 tirem us proti nikomu,krome 10 a to z 99% a tomu vi rikate vyvazenost hry????tak se Vam panove musim jenom vysmat a doporucuji menegmentu,aby vice dbali na urovni svych zamestnancu,myslim tim na jejich IQ,protoze to,co predvadi,je fakt podvod,jinak at se dari panove ahoj Vlada z Brna

Players
5,201 posts
31,309 battles
Před 3 hodinami letec1958 řekl/a:

Ahoj,musim jenom podekovat,ale bohuzel jsem byl mimo,takze 7 dni premka,de mimo me,asi jste cekali,as budu v riti a ja jsem takyze byl,takze cus a kapitanum preji,at si to uzijou,pro me    ....00000000

Jak jde mimo ??? Ten dárek si vyzvedneš odkliknutím tlačítka, přece.  Navíc:  "Dárek lze vyzvednout do: Čt. 26 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Čt. 26 Lis. 06:00Takže na to máš ještě 13 dnů. Tak proč bručíš ?

Zase se ale můžeš považovat za významnou osobu, když celé WG má na tebe nasazeného agenta a čeká, až jim dá signál, že budeš pryč, aby v tom čase dalo dárek.

• Cool 3
  • Funny 2

[WG]
WG Staff
4,677 posts
4,418 battles

Ahoj,musim jenom podekovat,ale bohuzel jsem byl mimo,takze 7 dni premka,de mimo me,asi jste cekali,as budu v riti a ja jsem takyze byl,takze cus a kapitanum preji,at si to uzijou,pro me    ....00000000

Přesně, jak píše ims, máš čas si toto vyzvednout až do 26. listopadu. Někdy si jen stačí něco přečíst, než něco napíšu do vlákna přímo k danému článku...

a jeste bych chtel poslat jednu pripominku panum vyvojarum a menegmentu a to tuto.....panove,vyvazenost hry spociva na schopnostech IT,ale bohuzel vi,IT nemate asi ani potuchy,co to ta vyvazenost vlasne je....priklad...v 6 tieru z 90% hraji proti 8 tieru.......a dal to pokracuje vzestupne.....ale s 10 tirem us proti nikomu,krome 10 a to z 99% a tomu vi rikate vyvazenost hry????tak se Vam panove musim jenom vysmat a doporucuji menegmentu,aby vice dbali na urovni svych zamestnancu,myslim tim na jejich IQ,protoze to,co predvadi,je fakt podvod,jinak at se dari panove ahoj Vlada z Brna

Předem se omlouvám, ale na toto prostě musím reagovat. "vyváženost hry spočívá na schopnostech IT, ale bohužel VY,IT nemáte ani potuchy"... ehm, možná já osobně nemám o IT kouzlech ani potuchy, to je pravda, ale jsem si jistý, že vývojáři se v IT vyznají až moc dobře. Co se týče tvého tvrzení, že z 90% na VI tieru hraješ proti 8čkám, tak se nezakládá na pravdě, jelikož MM je nastaven tak, že pouze v 40% hraješ +2 tiery. Nicméně proti sedmičkám můžeš hrát prakticky neomezeně.

To, že hraješ s desítkou proti desítkám je však podle vyváženosti správně, ne? Či tedy situace, kdy s lodí jakéhokoliv tieru hraješ pouze proti lodím stejného tieru, pak je bitva absolutně spravedlivá. Pokud zde házíš taková čísla, měl bys nějaké data, které by tvé tvzení potvrdila?

A pak tedy závěr tvého příspěvku, jelikož tím vlastně přímo útočíš na mě. Nevím, kde konkrétně vidíš podvod, ale to je nepodstatné. Ale tvrdit, že všichni, takže i já, máme malé IQ, zatímco tobě nic neříká česká gramatika, to je hodně odvážné tvrzení. Můj titul inženýra ekonomie sice nevypovídá o mém inteligenčním kvocientu, ale je známkou toho, že dané číslo nebude úplné nízké.

• Cool 8

Players
115 posts
9,874 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Přesně, jak píše ims, máš čas si toto vyzvednout až do 26. listopadu. Někdy si jen stačí něco přečíst, než něco napíšu do vlákna přímo k danému článku...

Předem se omlouvám, ale na toto prostě musím reagovat. "vyváženost hry spočívá na schopnostech IT, ale bohužel VY,IT nemáte ani potuchy"... ehm, možná já osobně nemám o IT kouzlech ani potuchy, to je pravda, ale jsem si jistý, že vývojáři se v IT vyznají až moc dobře. Co se týče tvého tvrzení, že z 90% na VI tieru hraješ proti 8čkám, tak se nezakládá na pravdě, jelikož MM je nastaven tak, že pouze v 40% hraješ +2 tiery. Nicméně proti sedmičkám můžeš hrát prakticky neomezeně.

To, že hraješ s desítkou proti desítkám je však podle vyváženosti správně, ne? Či tedy situace, kdy s lodí jakéhokoliv tieru hraješ pouze proti lodím stejného tieru, pak je bitva absolutně spravedlivá. Pokud zde házíš taková čísla, měl bys nějaké data, které by tvé tvzení potvrdila?

A pak tedy závěr tvého příspěvku, jelikož tím vlastně přímo útočíš na mě. Nevím, kde konkrétně vidíš podvod, ale to je nepodstatné. Ale tvrdit, že všichni, takže i já, máme malé IQ, zatímco tobě nic neříká česká gramatika, to je hodně odvážné tvrzení. Můj titul inženýra ekonomie sice nevypovídá o mém inteligenčním kvocientu, ale je známkou toho, že dané číslo nebude úplné nízké.

Žabak na Tvojom mieste by som ani nereagoval na hráčov s WR pod 45,70, zvytocne ale úplne zbytočné si sa rozculil 

[WG]
WG Staff
4,677 posts
4,418 battles
Před 7 minutami beautifulbutterfly řekl/a:

Žabak na Tvojom mieste by som ani nereagoval na hráčov s WR pod 45,70, zvytocne ale úplne zbytočné si sa rozculil 

Já jsem klidný :cap_haloween: jen jsem potřeboval reagovat na útok, vlastně jít do protiútoku... samozřejmě v rámci mezí

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,120 battles

Biggles (živé meme a oblíbený vtip) nikdy nezklame :Smile_trollface:
Ten je fakt ***** jak daleko vidí a tipl bych si že mu ríkají bystrooký.
Sranda jak herní projev jde často ruku v ruce s chováním.
Solidní hráči většnou komunikují na úrovni (nepočítám re-rolly) a jeklové jsou prostě vyďobaní :Smile_teethhappy:
Mimochodem Bigglesovi tady brzy vyroste konkurence. Jistá legenda z tanků dorazila do našich vod. Bude sranda.

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

Před 15 hodinami letec1958 řekl/a:

viz. ims21 (tomu se omlouvám za vypůjčení bez dovolení):

Dřívější oblíbence považuji za nadprůměr oproti současným plačícím exotům ve hře a tudíž se nehodí, abych je zde uváděl.

wows_podpis.png

• Funny 1