Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
ziomalxxz

Mogami

397 comments in this topic

Recommended Posts

[BFS]
Beta Tester
938 posts
11,065 battles

Wymiata, na  początku wydaje się wrażliwy na ostrzał ale jak się człowiek nauczy korzystać z torped to 2 x 4 na burcie i 15 x 155 mm pocisków starczają często na pancerniki. 

Beta Tester
3,516 posts
11,331 battles

okręt do zadań specjalnych, przy korzystnym układzie bitwy rzeźnik, rekord w ilości fragów zrobiłem właśnie na Mogami. Każdy jara się Clevem ale na Mogami widać co to znaczy haeki. Płyniesz w plutonie na 2-3 Mogami to wygrana bitwa na około 70% dla ciebie. Duża zwrotność jak na tak długi okręt, troszkę gorzej z obrotem wież ale to akurat najmniejszy problem. Prawdziwy minus to tak naprawdę oplot.

Sailing Hamster
33 posts
680 battles

Jeden z najprzyjemniejszych okrętów. Nie zaszkodziło mu przeniesienie z T7 na T8, gdzie dalej potrafi zmasakrować wszystko (łącznie z BB - chyba jako jedyny krążownik stanowi naprawdę duże zagrożenie dla BB w walkach 1 vs. 1). No i chyba nic innego tak nie zatapia niszczycieli jak on. Niszczyciele powinny się trzymać od niego z daleka, bo 15 pestek zazwyczaj odsyła je do portu.

Odczucia z gry: to taki bardzo mocno podrasowany Cleveland (jeszcze silniejsze działa plus 16 torped, które pomagają pozbyć się wszystkiego twardszego). 

[ARES2]
Sailing Hamster
1,545 posts
9,577 battles

Po mniej więcej 30 bitwach tym okrętem uważam że powinien zostać wprowadzony termin "mogamizacja". Zasadniczo każdy równorzędny tierowo przeciwnik zostaje podczas walki 1 na 1 zmogamizowany. Jedyna wada to niezbyt wielki zasięg ale z drugiej strony mało jest graczy usiłujących trzymać Mogami poza zasięgiem.

Players
49 posts
7,191 battles

Czy jest jakiś sens przechodzić na Mogami na działa 203mm ?  bo z tego co tu czytam między wierszami wynikałoby że lepiej zostać na bazowych 155mm  i sypać pociskami HE na lewo i prawo ?

Alpha Tester
845 posts
12,331 battles

Czy jest jakiś sens przechodzić na Mogami na działa 203mm ?  bo z tego co tu czytam między wierszami wynikałoby że lepiej zostać na bazowych 155mm  i sypać pociskami HE na lewo i prawo ?

Nie ma sensu dostaniesz taki lepszy Atago. Szybkostrzelność dział słabszych i ich ilość daje wyraźną przewagę.

Weekend Tester
683 posts
4,222 battles

Panowie jaki jest czas lotu pocisków ze skilem zaawansowany trening artyleryjskimi? Na działach 155mm oczywiście. Na Clevleandzie jest to 17s.

@Targo__Pl dziękuje.

Edited by turkina

Players
14 posts
1,952 battles

Bład w drzewku japońskim- Mogami, gdy najedziemy na ikonke pokazuje cene badan 109tys doswiadczenia, a gdy klikniemy w okret i przejdziemy do portu to pokazuje 126,500

Alpha Tester
845 posts
12,331 battles

Owszem są błędy i powstają jak przeglądam całe drzewko. Wtedy potrafią się wyświetlić wartości dla np. następnego okrętu z drzewka. Muszę przejść do innego okrętu i wrócić błąd znika.

Edited by w_wilk

[MS-B]
Beta Tester
374 posts
7,975 battles

Panowie jaki jest czas lotu pocisków ze skilem zaawansowany trening artyleryjskimi? Na działach 155mm oczywiście. Na Clevleandzie jest to 17s.

Na Mogami 13 sekund.
  • Cool 1

Players
14 posts
1,952 battles

Nie ma żadnego błędu.

Nie powielaj postów.

Ja mam caly czas wyswietlane inne wartosci
Edited by redcity

Weekend Tester
683 posts
4,222 battles

Mam pytanie, w CBT Mogami dosyć często eksplodował czasem od jednego pocisku. Jakaś poprawa jest obecnie czy cytadele dalej łapią wszystko? Nie piszę o sytuacji w której jestem bokiem, natomiast pamiętam iż w CBT Mogami był bardzo delikatny.

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,528 posts
7,826 battles

dalej jest delikatny, ale z modulem -20% szansy na eksplozje magazynu nie zdarzylo mi sie jeszcze ani razu na 78 bitew

[W-A]
Beta Tester
21 posts
6,146 battles

Mam pytanie do osób, które nim grały na teście 4.1. Właśnie kończę gind Myoko i zastanawiam się czy po 4.1 gra z działami 155 na Mogami  będzie tak fajna jak teraz czy też trzeba się przesiąść na wyższy kaliber. Opisywany nerf wytrzymałości wież + 50 sekund na obrót wieżą słabo wyglądają. 

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Aiming expert zmniejsza te 51 sekund do równych 30 a to jest poziom lepszy od Aoby i Myoko i tylko 3 sekundy wolniej od amerykańskich CA. Przed nerfem jest 25,7 sekund więc różnica nieduża w praktyce chyba ze naprawdę mocno manewrujesz, ale przecież to nie Omaha

[W-A]
Beta Tester
21 posts
6,146 battles

Dzięki za szybką ospowiedź. A jak z miękkością wież - padają tak szybko jak w Atlancie? 30 sekund to całkiem przyzwoicie.

Players
49 posts
7,191 battles

nie wiem czy juz jakiś mini patch wyszedł czy coś  ale ostatnio zauważyłem że moje Mogami traci wieże jak szalone ... i to traci je permanentnie .... miałem jedna bitwę w ktorej straciłem trzy z pięciu wież ( gram na działach 155mm )

[KURLA]
Beta Tester
77 posts
11,861 battles

Raczej nie było "cichego ninja nerfa" przed patchem.... rzadko mi się trafiają eksplozje wież na Mogami...

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,903 battles

Żadnego nerfa nie było, ale podobnie jak na kilku innych okrętach trafienie z AP w wieżyczkę często oznacza jej permanentne wyłączenie z akcji. 

[ARES2]
Sailing Hamster
1,545 posts
9,577 battles

Nie zauważyłem aby wieże częściej padały. Póki co...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.