Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Oglądajcie oficjalne streamy, aby zdobyć nagrody!

10 comments in this topic

Recommended Posts

[PWE]
Players
23 posts
22,211 battles

Na portalu w harmonogramie polska flaga w dniu 11.11 jest odwrócona. Ech, amatorszczyzna...
No chyba że @bloodminister streamuje również w języku Indonezji, ale nie wydaje mi sie

wg.png

• Cool 1

[ROMT]
Players
455 posts
8,593 battles

Co do misji bojowe, pewnie znowu będą to "zdobądź 2200 PD bazowe w jednej bitwie", co jest dość trudne i prawie niewykonalne dla niektórzy.

WG Staff
312 posts
15 minutes ago, Jacob_201 said:

Na portalu w harmonogramie polska flaga w dniu 11.11 jest odwrócona. Ech, amatorszczyzna...
No chyba że @bloodminister streamuje również w języku Indonezji, ale nie wydaje mi sie

wg.png

Już to poprawiamy... Nie wiem kto tworzył ten obrazek, ale serio powinien się trochę podszkolić bo wyszedł straszny wstyd za co Was w imieniu WG przepraszam! 

• Cool 4

Players
10 posts
2,960 battles
13 minutes ago, bloodminister said:

Już to poprawiamy... Nie wiem kto tworzył ten obrazek, ale serio powinien się trochę podszkolić bo wyszedł straszny wstyd za co Was w imieniu WG przepraszam! 

Ja nie chcę nic mówić. Ale w Polsce ten ktoś byłby już na dywaniku u prezesa. Rozmowa, 5 godzinna. Może nawet strata pracy. Jak nie wiadomo kto tworzył obrazek to może trzeba zapytać czy ktoś by nie chciał robić tego lepiej za te same pieniądze. Ja nigdy nie zrozumiem pojęcia kapitalizmu pod tym względem, że ktoś ma taką pracę jak ma a robi takie rzeczy i jeszcze za takie pieniądze

[PWE]
Players
23 posts
22,211 battles
18 minutes ago, bloodminister said:

Już jest. Dzięki za reakcję

• Cool 2

[N--S]
[N--S]
Players
138 posts
18,582 battles
8 hours ago, Sprite2 said:

Jak zdobyć tę flagę z kocurem?

Screen Shot 10-23-20 at 08.17 AM.jpg

Sign in to follow this