Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Testy okrętów podwodnych

25 comments in this topic

Recommended Posts

[PVVC]
Players
162 posts
8,692 battles

Po pierwsze ja się pytam PO CO TO ? 
Po drugie - aż tak się Wam kasa kończy ? (odpowiedziałem chyba właśnie na pierwsze pytanie)
I po trzecie - czy nie lepiej zająć się balansem gry i usprawnieniem rozgrywki,  ewentualnie nowymi okrętami nawodnymi lub NAWET nowymi scenariuszami ? 

ja - WG ! WHY ??
WG - form money :P  

• Cool 6
  • Bad 2

Players
794 posts
12,452 battles
14 minutes ago, ubersreik said:

I po trzecie - czy nie lepiej zająć się balansem gry i usprawnieniem rozgrywki,  ewentualnie nowymi okrętami nawodnymi lub NAWET nowymi scenariuszami ? 

A czy masz świadomość dotyczącą tego, że ta firma to nie jedna, dwie osoby tylko cały sztab personelu. Część osób jest odpowiedzialna za balans, część za grafikę a jeszcze inna za wymyślanie nowych linii okrętów.

Prędzej czy później podwodniaki musiały się znaleźć w grze, ponieważ mamy skończoną liczbę okrętów do wprowadzania, a zapewniam, że na pewno nie chcesz widzieć więcej "ztyłkashipów" w tej grze.

A o scenariuszach WG już wspominało, że ze względu na brak zainteresowania zarzucają na razie ich ideę, a szkoda, bo fajna odskocznia była.

• Cool 4
  • Bad 1

[PVVC]
Players
162 posts
8,692 battles
godzinę temu, SonnyPsycho napisał:

A czy masz świadomość dotyczącą tego, że ta firma to nie jedna, dwie osoby tylko cały sztab personelu. Część osób jest odpowiedzialna za balans, część za grafikę a jeszcze inna za wymyślanie nowych linii okrętów.

Oczywiście że mam świadomość, że nie robią tego dwie osoby ;) I to że podwodniaki znajdą się one w grze prędzej czy później też jest pewne. Oby tylko wszystko zostało na tyle dograne by człowieka szlag jasny nie trafił. Mam duże zaufanie do tego co robią, ale to tak jak z trzema zasadami "biznesu" (TANIO - SZYBKO - DOBRZE)

Co do okrętów z "Tyłka" to i tak dostaniemy włoskie linie BB i DD oraz kto wie czy nie będą szarżowali w nowe gałęzie u brytoli (krążki), niemców (tu albo BB albo DD) oraz linię europejskich krążków. Tak też tak jak w WOT będzie dużo papierowych by zarabiać.

jak_ustali_ceny_za_usugi-_do_tekstu.jpg

[MKDP]
Players
97 posts
12,194 battles
godzinę temu, SonnyPsycho napisał:

Witam BARDZO FAJNIE bo już nie mogę się doczekać podwodniaków

Pytania 

Czy okręty podwodne też będą ciągnąć za sobą barkę z torpedani jak to mają niszczyciele ?

Bitwa 20 minut a niszczarka o około 90 sek może wywalić nawet 10 torped , no to musi za sobą ciągnąć barkę z torpedami

Nie wszystkie okręty miały radar sonar , polegały na obserwacji wzrokowej więc co z tym tematem, to samo dotyczy podwodnych ,atak torpedowy był nawodny lub peryskopowy .

Ja napewno będę grał podwodnymi ,bez względu na mechanikę ,która jeszcze będzie dopracowywana w trakcie gry

Players
296 posts
15,695 battles
1 hour ago, SonnyPsycho said:

Prędzej czy później podwodniaki musiały się znaleźć w grze, ponieważ mamy skończoną liczbę okrętów do wprowadzania, a zapewniam, że na pewno nie chcesz widzieć więcej "ztyłkashipów" w tej grze.

A o scenariuszach WG już wspominało, że ze względu na brak zainteresowania zarzucają na razie ich ideę, a szkoda, bo fajna odskocznia była.

Wolę 1000 "ztyłkashipów" niż jeden OP.

[N--S]
[N--S]
Players
128 posts
17,513 battles
50 minutes ago, Baltona_2016 said:

Witam BARDZO FAJNIE bo już nie mogę się doczekać podwodniaków

Pytania 

Czy okręty podwodne też będą ciągnąć za sobą barkę z torpedani jak to mają niszczyciele ?

Bitwa 20 minut a niszczarka o około 90 sek może wywalić nawet 10 torped , no to musi za sobą ciągnąć barkę z torpedami

Nie wszystkie okręty miały radar sonar , polegały na obserwacji wzrokowej więc co z tym tematem, to samo dotyczy podwodnych ,atak torpedowy był nawodny lub peryskopowy .

Ja napewno będę grał podwodnymi ,bez względu na mechanikę ,która jeszcze będzie dopracowywana w trakcie gry

happy-person-51.gif

[E--C]
Players
1,035 posts
14,329 battles

No tak... Ciężkie krążki i BBki dostały możliwość wezwania wsparcia ZOP. Fajnie.

Tylko:

- Huang He ZNOWU został pominięty. WuGIe, dlaczego?

- Dalej nie ma celownika do zrzutu bomb głębinowych...

Players
1,833 posts
21,741 battles
17 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Huang He ZNOWU został pominięty.

Nie tylko Huang He. Obawiam się, że większość premek T6 dostała tu po głowie. Gdzie jest de Grasse, London, Graf Spee...? Mocno wybiórcza ta lista - rozumiem że załogi pozostałych okrętów będą obrzucać u-booty resztkami z obiadu? :-))  No i od kiedy Galissonniere oraz Nurnberg są ciężkimi krążownikami? C'mon...

[E--C]
Players
1,035 posts
14,329 battles

Racja, choć bardziej chodziło mi o stwierdzenie, że wszystkie lekkie krążowniki mają zrzutnie bomb. No i bliźniaczy Perth ma.

No i dalej brak informacji, czy DWT będą trafiać OPeki w zanurzeniu...

Players
794 posts
12,452 battles
33 minutes ago, umbra_arboris said:

Nie tylko Huang He. Obawiam się, że większość premek T6 dostała tu po głowie. Gdzie jest de Grasse, London, Graf Spee...? Mocno wybiórcza ta lista - rozumiem że załogi pozostałych okrętów będą obrzucać u-booty resztkami z obiadu? :-))  No i od kiedy Galissonniere oraz Nurnberg są ciężkimi krążownikami? C'mon...

Myślę, że na test serwerze wybrali tylko niektóre okręty do testów, a docelowo wszystkie lekkie będą miały zrzut bomb a ciężkie możliwość wezwania samolotów.

Mam tylko nadzieję, że te samoloty nie będą mogły spotować okrętów, bo wtedy ciężkie krążki oraz bbki zyskają potężne narzędzie, nie tylko do walki z podwodniakami.

1 hour ago, ubersreik said:

Co do okrętów z "Tyłka" to i tak dostaniemy włoskie linie BB i DD

Akurat we włoskich bbkach tylko bodaj 2 czy 3 okręty nie istniały i są serwetkowe, a reszta to jak najbardziej realne i istniejące okręty.

W przypadku włoskich ddków sprawa może być jeszcze prostsza, bo nawet potencjalna dyszka(capitani romani) był istniejącym okrętem.

Beta Tester
4,882 posts
15,269 battles

1) Czy naprawdę to takie trudne do dodania możliwość zmiany bomb na CV ze standardowych na głębinowe

2) czy ten syf jest aż tak bardzo potrzebny, już teraz jest campa i bloopowanie to zagęszczamy pole

3) może nowa mapa 3 kwadraty na 3 kwadraty bo po co więcej

4) czy ten event na podwodniakach był aż tak oblegany, szczerze - nie sądzę

Powielacie schemat testowania czegoś przeciw botom, widać nauczka w reworku nic nie przyniosła

Jedyna słuszna linia partii dawać coś co z technicznego punktu widzenia jest po prostu zbędne

Dobra nie mój cyrk nie moje małpy

Ale i tak was gady swoimi podwodniakami przebili9, mimo że oni to zrobili na zasadzie jednorazowego eventu

btw. Kiedy gwiezdne niszczyciele imperium, x-wingi republiki

• Cool 2

[ROMT]
Players
405 posts
7,604 battles
6 minut temu, SonnyPsycho napisał:

Mam tylko nadzieję, że te samoloty nie będą mogły spotować okrętów, bo wtedy ciężkie krążki oraz bbki zyskają potężne narzędzie, nie tylko do walki z podwodniakami.

Niektóre okrętów przecież muszą mieć coś do zwalczanie z podwodnikami. Z niszczycielami nie byłoby to problemu bez radaru i sondy, bo wystarczy tylko podejść, zastrzelić i po sprawie, natomiast z podwodniakami praktycznie nic nie możemy zrobić. To często przesądza o losie bitwie, kiedy pancernik zostaje sam przeciwko z podwodnikami. Nie można mieć chociaż miny podwodne przeciwko łodzi podwodne dla zyskanie czasu, kiedy musimy dobijać punkty do 1000?

• Bad 1

Players
2,013 posts
15,581 battles
3 hours ago, SonnyPsycho said:

, ponieważ mamy skończoną liczbę okrętów do wprowadzania

Chciałem Ci wrzucić jakiegoś mema z 612 czołgami z Wot-a ale mi się nie chce.

Players
2,721 posts
16,461 battles
8 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Chciałem Ci wrzucić jakiegoś mema z 612 czołgami z Wot-a ale mi się nie chce.

612? to mem sprzed 3 lat?

Players
263 posts
6,586 battles
14 godziny temu, ILovePlayCV napisał:

4) czy ten event na podwodniakach był aż tak oblegany, szczerze - nie sądzę

Był mocno oblegany, nawet się bardzo znane nicki pojawiały

:Halsey:, :Ghormley:, :Bergamini:, :Fletcher: żeby wymienić tylko niektóre :Smile_Default:

• Funny 1

Beta Tester
4,882 posts
15,269 battles
1 hour ago, sarhat0207 said:

Był mocno oblegany, nawet się bardzo znane nicki pojawiały

:Halsey:, :Ghormley:, :Bergamini:, :Fletcher: żeby wymienić tylko niektóre :Smile_Default:

no kufa sami Admirałowie

kocham tą firmę

1) testowanie na botach jełorku

2) testowanie na botach podwodnych

World of Botships

Wciskanie czegoś na siłę, mimo że ludzie w większości tego niechcą

ale spoko

Players
102 posts
19,451 battles

Feedback jak narazie z testu okrętów podwodnych:

Plusy:

-Nowa mechanika dla nowej klasy

-Pięknie zrobiony świat podwodny

-Możliwość walki z wrogim okrętem podwodnym

-Możliwość kontrowania okrętu podwodnego z każdego poza lotniskowcem typu okrętu

-Wysoki "skill gap" na tej klasie, high risk, high reward

Minusy:

-Zbyt długi czas cooldownu na samolot z bombami głębinowymi

-ZDECYDOWANIE za duże obrażenia z torped (4 torpedy wystarczą żeby pancernik stracił 80% HP, reszta traci w takich przypadkach całe HP)

-Brak proxy spota dla okrętu podwodnego, mimo że my sami jesteśmy w proxy spocie

-ZDECYDOWANIE za niskie obrażenia z samolotu z bombami głębinowymi (deska zabija cały okręt podwodny na 1 drop bomb głębinowych, samolot potrzebuje CO NASJMNIEJ 16 trafień żeby okręt podwodny zatopić)

Pewnie nazbiera się tego więcej, w miarę postępu testów, póki co to tyle.

Pozdrawiam :) 

• Cool 1

[II345]
[II345]
Players
3 posts
1,243 battles

Mam pytanie, dodadzą te testy wkrótce również na EU?

Bo z 25 GB nie zainstaluje tego serwera testowego chodź bardzo bym chciał.

[TMD]
Players
4 posts
1,683 battles
18 godzin temu, FeelTheseTorps napisał:

ZDECYDOWANIE za niskie obrażenia z samolotu z bombami głębinowymi

Ja zatopiłem okręt podwodny po trafieniu 16 bombami głębinowymi z DD. W tym było 1 słownie 1 zalanie. 

Players
102 posts
19,451 battles

Dodatkowy feedback po 2 dniu gry:

Minusy: 

-Zbugowane torpedy w walce OP vs OP, jestem na tej samej głębokości (50m) wypuszczam torpedy na wroga w odległościach: 4 km, 2km, 500m wszystkie torpedy pudłują a mój wróg jak był AFK tak AFK pozostał i nie mogłem mu zrobić absolutnie nic.

- Za mała szansa na zalanie w zrzucie bomb głębinowych

- BRAK informacji o byciu uderzonym przez wrogi sonar, pojawia się coś w stylu RPF, ale łatwo to z RPF pomylić, szczególnie ta mechanika wymaga poprawy (krążownik w ostrym ostrzale wrogich okrętów nie ma czasu na to żeby cały swój okręt oglądać w poszukiwaniu białej części okrętu która jest sonarem wrogiego OP) 

- ZA DUŻY czas przywoływania samolotu z bombami głębinowymi, już na 4km czas ten to 14 sec, więc wróg ma mnóstwo czasu na manewr. Powinna tu być zastosowana prosta kalkulacja: Skoro max zasięg to 7 km a max czas wysłania samolotu to 14 sec to ten czas powinien być redukowany co kilometr: 7km- 14sec, 6km- 12sec, 5km- 10sec, 4km-8sec etc.

Kilka rzeczy do poprawy, ale jest o niebo lepiej niż było (przynajmniej częściowo da się torped uniknąć i nie skręcają już jak szalone)

• Cool 1

[USTKA]
Weekend Tester
56 posts
421 battles

Z błędów: to jeden SS wykrywa drugiego SS, jak są oba zanurzone, mimo tego że zasłania ich wyspa. ;)