Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Dovekiller

Dreadnought od AMD

13 comments in this topic

Question

Players
5 posts

Witajcie.

W sumie nie jestem nowym graczem, ale nie wiem gdzie zapytać. Dostałem przy zakupie karty graficznej AMD kod na pancernik Dreadnought. Chyba tam też jest 1000 dublonów i konto premium na 3 dni. Nigdy nie grałem w World of Warships, ani nawet w World of Tanks. Chciałem to sprzedać, ale nie wiem ile to jest warte?? Abstrahując  od wartości podawanej przez x-kom. Dlatego chciałem zapytać Was, czy może ktoś byłby zainteresowany?

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[B-EYE]
Weekend Tester
134 posts
14,214 battles

1000 dublonów  ~15 pln   

3 dni premki ~8pln 

Dreadnought wartość kolekcjonerska :)

• 0
Players
2,013 posts
15,569 battles
14 hours ago, Dovekiller said:

Witajcie.

W sumie nie jestem nowym graczem, ale nie wiem gdzie zapytać. Dostałem przy zakupie karty graficznej AMD kod na pancernik Dreadnought. Chyba tam też jest 1000 dublonów i konto premium na 3 dni. Nigdy nie grałem w World of Warships, ani nawet w World of Tanks. Chciałem to sprzedać, ale nie wiem ile to jest warte?? Abstrahując  od wartości podawanej przez x-kom. Dlatego chciałem zapytać Was, czy może ktoś byłby zainteresowany?

Jeśli to kod dla nowych graczy to jest raczej nic nie wart. Jeśli dla zarejestrowanych kont to może za 10 zł sprzedasz.

• 0
Beta Tester
4,881 posts
15,238 battles
19 hours ago, Dovekiller said:

Witajcie.

Sprawdz czy na kodzie jest:

Invinite - zaproszeniowy

Bonus - dla wszystkich

Jeśli to 1 to nic

jeśli to 2 to jakieś 30/40 pln

• 0
Players
5 posts

Nie ma tam takich oznaczeń. Rozmawiałem właśnie z osobą, która sprzedała ten sam kupon za 35 zł. Więc raczej te 2 - Bonus.  Aktywacja na stronie wo.ws/amd

"Oferta dotyczy nowych oraz istniejących graczy World of Warships" Z poprzedniej edycji, więc teraz jest pewnie tak samo.

• 0
[T_F_N]
Players
174 posts
20,941 battles

Dostałem ten kod od znajomego, w związk tym że miałem już Dreadnought zysk był następujący: 

-3000 dublonów za Dreadnought

-1000 dublonów

-3 dni premki 

możliwe jakieś szmaty, nie pamiętam. 

• 0
Players
5 posts

Mnie to wiele nie mówi ;) w kwestii zysku. No kasa niewielka, więc może sam spróbuję. To jest taka gra, że ten, kto dużo kupuje to ma lepszy stuff i leje innych??

Mam  jeszcze Godfall, który też dostałem od AMD. Jakby ktoś chciał, ale to już coś bardziej 75-80 zł.

• 0
[T_F_N]
Players
174 posts
20,941 battles
19 godzin temu, Dovekiller napisał:

To jest taka gra, że ten, kto dużo kupuje to ma lepszy stuff i leje innych??

Nie.

Ta gra jest bolesna dla nowych graczy, zwłaszcza takich którzy nie lubią tematów około "statkowych".

• 0
[FOAM]
Beta Tester
131 posts
8,870 battles
1 hour ago, JednookiV30 said:

Nie.

Ta gra jest bolesna dla nowych graczy, zwłaszcza takich którzy nie lubią tematów około "statkowych".

jakoś te statki które widze w tej grze to albo stoją grzecznie w porcie, najczęściej przy rozdawaniu kontenerów, albo płoną radośnie
....

• 0
Players
5 posts

Ja nie wiem co macie na myśli. Czyli dla "noobów" to niefajna gra? Na co te dublony się wydaje?  Ten Dreadnought to jakiś lepszy statek od podstawowego, czy po prostu inaczej wygląda?

• 0
[T_F_N]
Players
174 posts
20,941 battles
22.10.2020 o 19:39, Dovekiller napisał:

Ja nie wiem co macie na myśli. Czyli dla noobów to niefajna gra? Na co te dublony się wydaje?  Ten Dreadnought to jakiś lepszy statek od podstawowego, czy po prostu inaczej wygląda?

Trzeba się dużo nauczyć aby nie denerwować się lub innych graczy.

Sign in to follow this