Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
AdamLTM

grafika

24 comments in this topic

Recommended Posts

[PRDI]
Players
12 posts
4,942 battles

něco se stalo po poslední aktualizaci. vůbec nemůžu hrát letadlové lodě, jakmile jsem "v letadle", mám před sebou širokou bílou výseč a nemůžu vůbec mířit, střílet, pouštět torpéda...prostě tam je bílo a nic nevidím, ani nepřátelské lodě...

[IDDQD]
Korzár
2,541 posts
864 battles
Před 1 hodinou AdamLTM řekl/a:

něco se stalo po poslední aktualizaci. vůbec nemůžu hrát letadlové lodě, jakmile jsem "v letadle", mám před sebou širokou bílou výseč a nemůžu vůbec mířit, střílet, pouštět torpéda...prostě tam je bílo a nic nevidím, ani nepřátelské lodě...

Fotka?

[T-N-T]
Players
65 posts
4,058 battles

Stalo se mi taky (první hra dne za CV), za cca 20 vteřin se objevily a pak až do konce hry v cajku.

[PRDI]
Players
12 posts
4,942 battles

tak jsem to nafotil, nejhorší jsou bombardéry to i skáče pohled zespoda, z boku, točí se to...prostě hnus

IMG_20201010_093949.jpg

IMG_20201010_094029.jpg

IMG_20201010_094050.jpg

IMG_20201010_094201.jpg

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
3 hours ago, AdamLTM said:

tak jsem to nafotil, nejhorší jsou bombardéry to i skáče pohled zespoda, z boku, točí se to...prostě hnus

IMG_20201010_093949.jpg

IMG_20201010_094029.jpg

IMG_20201010_094050.jpg

IMG_20201010_094201.jpg

Hele to vypadá na nějaký grafický artefakty. Vím, náš CC bomba by ti to vysvětlil lépe, ale není po ruce, tak se toho zkusím ujmout.

Tady bych se opravdu podíval, jestli máš nový gk ovladače. A případně, pokud máš nvidii, zkusil bych o krok zpět downgrade. Už se mi stalo, že nvidia vydala ovladače a byly chybný. Tak jsem se vrátil o krok zpět a ok. Tohle podle mě nemá moc společnýho s hrou jako takovou. Nevidím žádný módy, takže si myslím, že je to fakt grafikou. Pokud se to děje jen někomu, řekl bych, že se to pere ve widlích. Zkusil jsi v herním menu nastavit grafiku na úplně nejhorší?

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,839 posts
5,380 battles
7 hours ago, AdamLTM said:

Když budeš pří té přeinstalace graf. ovladačů , vyskoušej i odpojit kabel nejenom z grafiky ale i z monitoru a vrat ho zpět . Ještě bych vyndal a vrátil zpět grafiku ze slotu .

Když to budeš mít rozdělaný , tak hned vyfoukej prach z bedny . Dělal jsi to někdy ? Otázka pul hodiny .

Už jsem viděl i něco podobného

O67RIUSa2vOBv8ogzB_KnT7eX54z8gtOfwCTS7T5

• Funny 2

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Když budeš pří té přeinstalace graf. ovladačů , vyskoušej i odpojit kabel nejenom z grafiky ale i z monitoru a vrat ho zpět . Ještě bych vyndal a vrátil zpět grafiku ze slotu .

Když to budeš mít rozdělaný , tak hned vyfoukej prach z bedny . Dělal jsi to někdy ? Otázka pul hodiny .

Už jsem viděl i něco podobného

O67RIUSa2vOBv8ogzB_KnT7eX54z8gtOfwCTS7T5

Ta je tvoje?😂

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,839 posts
5,380 battles
12 hours ago, Endala said:

Ta je tvoje?😂

Si blbá ? :Smile_teethhappy:  bych si urazil pazoury u samý zádele

tak 3x za rok to vyfoukávám

Takovou debilní skříň ani zadarmo . Jedu ve Fractalu už od R1 :Smile_great: Momentálně R6 a celá bedna i z výbavou má skoro 23 kilo a to tam nemám vodníka , ale jenom NHD14 . Jsem stará paštika , takže rozsvícený komediantský vůz před cirkusovým stanem mi nesmí do baráku , jak u někoho. Hmm viď pane Blečku :Smile_trollface:

Vodník bude až vyjde AM5 a nový procesory a paměti a... kujwa to bude zase stát peněz 

• Funny 1

[WH1TE]
Players
193 posts
11,144 battles

Jsem taky stará škola. Už snad patnáct let mám pravěkou obří Chieftec CA-01. Uvnitř se dá vše uchladit a myslím, že bych se dovnitř vešel i já. A to mám 110 kg. :-)

• Funny 1

[9-NFE]
Community Contributor
22 posts
6,033 battles
On 10/10/2020 at 1:16 PM, Endala said:

Hele to vypadá na nějaký grafický artefakty. Vím, náš CC bomba by ti to vysvětlil lépe, ale není po ruce, tak se toho zkusím ujmout.

Tady bych se opravdu podíval, jestli máš nový gk ovladače. A případně, pokud máš nvidii, zkusil bych o krok zpět downgrade. Už se mi stalo, že nvidia vydala ovladače a byly chybný. Tak jsem se vrátil o krok zpět a ok. Tohle podle mě nemá moc společnýho s hrou jako takovou. Nevidím žádný módy, takže si myslím, že je to fakt grafikou. Pokud se to děje jen někomu, řekl bych, že se to pere ve widlích. Zkusil jsi v herním menu nastavit grafiku na úplně nejhorší?

Ale noták nemusíš hned takhle myslím. Každopádně problémů vidím více krom neaktualizovaných ovladačů po šíleně starou mašinu s problémem vůbec dostat se někam s FPS a celkem starý monitor. Tohle je přesně ten případ na který občas poukazuji prostě občas něco nefunguje na dřevěném pc a moderní hry se po grafických improvementech stávají dost nekompatibilní s xy let starýma pc. A ano i monitor na toto může mít vliv každopádně tady bude problém spíše v zastaralé sestavě a ovladačích. Vše od vyčištění pc a konektorů po aktualizaci grafického ovladače nebo systému.

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
6 hours ago, ds_bombastic said:

Ale noták nemusíš hned takhle myslím. Každopádně problémů vidím více krom neaktualizovaných ovladačů po šíleně starou mašinu s problémem vůbec dostat se někam s FPS a celkem starý monitor. Tohle je přesně ten případ na který občas poukazuji prostě občas něco nefunguje na dřevěném pc a moderní hry se po grafických improvementech stávají dost nekompatibilní s xy let starýma pc. A ano i monitor na toto může mít vliv každopádně tady bude problém spíše v zastaralé sestavě a ovladačích. Vše od vyčištění pc a konektorů po aktualizaci grafického ovladače nebo systému.

Hele ty rozumbrado, tenhle problém se řeší na anglickém fóru a je kvůli tomu vydaný patch. Vůbec netušíš, kde soudruzi udělali chybu. Ty víš úplný kulový, jestli dotyčný má starý železo nebo ovladače. Já mám rok starou herní mašinu za 54k a na jaře se mi stalo, že se nainstalovaly nejnovější ovladače gk a rozbilo mi to Dooma. Chceš mi něco vykládat o dřevěným pc? Chvíle googlení ukázala, že s tím má problém víc lidí a tak mi pomohl tehdy jen downgrade. 

Pracuju v it a rozhodně si o sobě nemyslím, že bych svýmu pc nerozuměl. A myslím si, že ty lidi tady na fóru už trochu znám, abych věděl, že spousta z nich jsou v it kovaní taky. Takže dělat tady z lidí blbce tím, že ti budeš papouškovat wg podporu tu lidi tady akorát nase***. Ber to jako radu do tvé začínající dráhy CC. 

[9-NFE]
Community Contributor
22 posts
6,033 battles
4 hours ago, Endala said:

Hele ty rozumbrado, tenhle problém se řeší na anglickém fóru a je kvůli tomu vydaný patch. Vůbec netušíš, kde soudruzi udělali chybu. Ty víš úplný kulový, jestli dotyčný má starý železo nebo ovladače. Já mám rok starou herní mašinu za 54k a na jaře se mi stalo, že se nainstalovaly nejnovější ovladače gk a rozbilo mi to Dooma. Chceš mi něco vykládat o dřevěným pc? Chvíle googlení ukázala, že s tím má problém víc lidí a tak mi pomohl tehdy jen downgrade. 

Pracuju v it a rozhodně si o sobě nemyslím, že bych svýmu pc nerozuměl. A myslím si, že ty lidi tady na fóru už trochu znám, abych věděl, že spousta z nich jsou v it kovaní taky. Takže dělat tady z lidí blbce tím, že ti budeš papouškovat wg podporu tu lidi tady akorát nase***. Ber to jako radu do tvé začínající dráhy CC. 

Těžkej frajer koukám. Bez komentáře chlapče.

Players
5,253 posts
31,615 battles
Před 49 minutami ds_bombastic řekl/a:

No, já nevím, školy nemám, ale komentář byl, tak asi těžko "bez komentáře". :Smile_teethhappy:

[PPH]
Players
711 posts
15,257 battles

Něco mi říká, že toto nebude asi nejoblíbenější kontributor mezi kontributorama..? :-))

Btw. co takovej kontráš vlastně dělá??? Ptám se jen ze zvědavosti - nijak je nesleduji a tak nějak netuším, jestli je k něčemu důležitému potřebuji...?

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
1 hour ago, mortas_invader said:

Něco mi říká, že toto nebude asi nejoblíbenější kontributor mezi kontributorama..? :-))

Btw. co takovej kontráš vlastně dělá??? Ptám se jen ze zvědavosti - nijak je nesleduji a tak nějak netuším, jestli je k něčemu důležitému potřebuji...?

Hele nevím, proč je Bomba CC. Kdysi dávno hrál tanky s dalšíma dvěma lidma. To bylo fajn, i když Bomba byl z nich nejslabší. No a teď se rozhodl dělat steam.. Kvalita nic moc.

Mám pocit, že důvod proč leze wg do zadku je, aby se zavděčil, že dostává odměny na steam.

Edit: podívej se na ten steam. To je hroznej butthurt....

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
2 hours ago, ds_bombastic said:

Rozdíl mezi námi chlapečku je, že já tuz lidí nedělám blbce na každým kroku, když něco nefunguje. 

[PPH]
Players
711 posts
15,257 battles
3 hours ago, Endala said:

Hele nevím, proč je Bomba CC. Kdysi dávno hrál tanky s dalšíma dvěma lidma. To bylo fajn, i když Bomba byl z nich nejslabší. No a teď se rozhodl dělat steam.. Kvalita nic moc.

Mám pocit, že důvod proč leze wg do zadku je, aby se zavděčil, že dostává odměny na steam.

Edit: podívej se na ten steam. To je hroznej butthurt....

Tolik času abych ho plýtval na hledání a čumění na nějaká videa vážně nemám, já kouknul jen na jeho staty přes wows numbers a hraje to o chlup lépe jak já - a já jsem zcela průměrná lama... tj. mi právě uniklo, proč je zrovna kontributor, tak nějak bych čekal, že to budou "zhujvený fialky" co hře rozumí a umí ji, a ne běžný Franta Vopršálek.. ale já do té metodiky WG kontrášů nevidím :-)

A jeho projev na foru mi právě taky způsobil pozvednuté obočí, pokud je to podobná kvalitka i ve videích, tak si ho rozhodně tuplem odpustím...

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,139 posts
14,541 battles
Před 12 hodinami mortas_invader řekl/a:

Tolik času abych ho plýtval na hledání a čumění na nějaká videa vážně nemám, já kouknul jen na jeho staty přes wows numbers a hraje to o chlup lépe jak já - a já jsem zcela průměrná lama... tj. mi právě uniklo, proč je zrovna kontributor, tak nějak bych čekal, že to budou "zhujvený fialky" co hře rozumí a umí ji, a ne běžný Franta Vopršálek.. ale já do té metodiky WG kontrášů nevidím :-)

A jeho projev na foru mi právě taky způsobil pozvednuté obočí, pokud je to podobná kvalitka i ve videích, tak si ho rozhodně tuplem odpustím...

Nedala bych na jeden názor Mortasi. Už jsem se dívala na nejeden jeho stream a rozhodně Bomba posledním, kdo by lezl WG do prcky. 

Souhlasím s tím, že CC by měl být kvalitní hráč, ale podívej se na ostatní CC. Jsou daleko horší kontributoři, kteří nehrajou, nebo co je horší jsou dokonce schopni mlet neuvěřitelný kraviny na dotazy nováčků, zahrát yolo a říkat tomu tankování za svůj team, který mi nepomáhal atd.....

Každému sedí něco jiného, někdo rád černý, někdo kempy, někdo plnej popelník a někdo občas toxickýho Bombu. 

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Nedala bych na jeden názor Mortasi. Už jsem se dívala na nejeden jeho stream a rozhodně Bomba posledním, kdo by lezl WG do prcky. 

Souhlasím s tím, že CC by měl být kvalitní hráč, ale podívej se na ostatní CC. Jsou daleko horší kontributoři, kteří nehrajou, nebo co je horší jsou dokonce schopni mlet neuvěřitelný kraviny na dotazy nováčků, zahrát yolo a říkat tomu tankování za svůj team, který mi nepomáhal atd.....

Každému sedí něco jiného, někdo rád černý, někdo kempy, někdo plnej popelník a někdo občas toxickýho Bombu. 

Máš pravdu, viděl jsem jen dva streamy a to každý asi  20 minut. Víc jsem nedal... Fakt mi vadí toxickej bomba, kterej na streamu brečí, že mu lidi na stream chodí jen pro odměny a jak je komunita toxická a na ho***. A pak tady předvádí svoje eskamontérský kousky alá podpora wg.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,139 posts
14,541 battles

Popravdě lidi chodí na streamy pro odměny, mám odkoukáno dost hodin abych si to troufla napsat. Samozřejmě se to netýká všech. Hrstka ostatních zkrátka místo televize pustí stream a to buď v práci nebo doma a alespoň se připojí do diskuze, zeptají se apod.

Naštěstí je z čeho vybírat a kdo se nudí, má kam jít. 

Já když už mám čas tak dle chuti, buď Barona a jeho třeba skvělý historický stream nebo Bombu a max navrativsiho Houmera. 

[9-NFE]
Community Contributor
22 posts
6,033 battles
5 hours ago, LucyCZ said:

Popravdě lidi chodí na streamy pro odměny, mám odkoukáno dost hodin abych si to troufla napsat. Samozřejmě se to netýká všech. Hrstka ostatních zkrátka místo televize pustí stream a to buď v práci nebo doma a alespoň se připojí do diskuze, zeptají se apod.

Naštěstí je z čeho vybírat a kdo se nudí, má kam jít. 

Já když už mám čas tak dle chuti, buď Barona a jeho třeba skvělý historický stream nebo Bombu a max navrativsiho Houmera. 

Lucy já tady rozhodně nepotřebuji zastánce. Děkuju za snahu ale každý si udělá názor sám. Není každý pro každého a na idealismus si už pěknou řádku let nehraju.

To že někdo neunese kritiku nebo žije prostě v názorech o 20 let zpět na to už jsem si také zvykl.

Ale aby mě někdo osočoval názorama jako že když jsi CC lezeš jim do prdele a meleš blbosti to mě snad může jen trknout že dále nemá cenu nic řešit.

Spousta lidí dá na první názor či pohled a tak to prostě je když se někomu nelíbím nenutím se mu, nemám důvod. Každopádně bych ocenil kdyby si tady těch 10 lidí co neustále něco řeší odpustilo narážky na CC.

Děláte jako by to bylo vyznamenání cti od prezidenta. Nic to neznamená a jestli se to někomu nelíbí z nějakého důvodu ať si stěžuje u žabáka a ten rozhodne jestli pro svůj stream nadále budu mít odměny nebo je nechám na suchu 

a budu dělat že je svět krásnej. Fakt mám dost naprosto zbytečných narážek, keců a ubrečených lidí s negativním myšlením, myslím že teď je toho negativismu obecně dost...

BTW: Nikdy jsem si nestěžoval že na stream chodí lidi jen pro odměny doslova nikdy, možná v kontextu nějaké debaty poukazoval na to že to tak je všude ale rozhodně nehaním svůj stream ani lidi na něm zde mám totiž k lidem úctu a vážím si jich, proto pro ně chci za to že tam chodí i nějaké odměny proto jsem CC kdyby to někdo nepochopil.

Spousta lidí nechápe stream v obecném hledisku každý si myslí že tam jde jen o prachy a že streamer je ubrečenej ko...t a musí být jen ten nejlepší vyvolený pro zastupování nějaké značky jako si tady zde myslí někdo o fialkách a CC to je totální blábol.

• Cool 1
  • Funny 2

[PPH]
Players
711 posts
15,257 battles
2 hours ago, Flaky26 said:

Pořád se řeší grafika? :Smile_teethhappy:

Ale kdeže... tady už není co k řešení... diskuse skončila... na to už není co říct, jen ještě pár kliků a přestěhuju si to do "lepší společnosti" k podobným exemplářům :-)

• Funny 1

[PRDI]
Players
12 posts
4,942 battles
V 14. 10. 2020 v 13:51 Flaky26 řekl/a:

Pořád se řeší grafika? :Smile_teethhappy:

no konečně někdo věcně... fakt jsem to chtěl řešit, ale netušil jsem že se to zvrhne...

takže zpět k tématu. Předtím mi to nikdy nedělalo, a reinstalace nepomohla..

ještě postřeh - při letadlovkách mi hrozně spadnou FPS a naroste PING..

podotýkám že jen u letadlovek, u ostatních lodí, tanků a dalších blbin bez problémů..

děkuji za věcnou reakci