Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
bloodminister

Problemy z weekendowymi misjami bojowymi

8 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
159 posts

Dowódcy!

Ze względu na problemy techniczne weekendowe łańcuchy misji bojowych są nadal niedostępne dla niektórych graczy. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i wkrótce te misje bojowe będą ponownie dostępne dla wszystkich, których dotyczy problem.
Przepraszamy za możliwe niedogodności!

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
276 posts
19,815 battles
godzinę temu, bloodminister napisał:

Dowódcy!

Ze względu na problemy techniczne weekendowe łańcuchy misji bojowych są nadal niedostępne dla niektórych graczy. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i wkrótce te misje bojowe będą ponownie dostępne dla wszystkich, których dotyczy problem.
Przepraszamy za możliwe niedogodności!

Dostaw dziennych po wprowadzeniu aktualizacji nie dostałem, teraz nie mam tych misji weekendowych. Brawo fugie, może @bloodminister policzy ile już jestem stratny, i ci którzy tez nie byli godni dostać to co wszyscy. 

Panie WG Staff @bloodminister mam pytanie.

Czy wszyscy gracze są traktowani jednakowo? A jeśli nie to na jakiej podstawie.

Czekam łaskawie na odpowiedz.

Players
794 posts
12,452 battles
2 hours ago, maciek001 said:

Czekam na odpowiedz @bloodminister czy już macie weekend w WG i lejecie na graczy.

A czy ty masz umiejętności czytania ze zrozumieniem treści aktualizacji, czy po prostu lejesz na to, co WG opisuje?

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-099-us-battleships-in-early-access/

Tu masz opisane dokładnie, że są zmiany w dostawach codziennych.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
276 posts
19,815 battles
54 minuty temu, SonnyPsycho napisał:

A czy ty masz umiejętności czytania ze zrozumieniem treści aktualizacji, czy po prostu lejesz na to, co WG opisuje?

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-099-us-battleships-in-early-access/

Tu masz opisane dokładnie, że są zmiany w dostawach codziennych.

Dostałeś dostawy codzienne po wejściu aktualizacji? Bo ja nie dostałem, ani starych, ani nowych. Więc próbuje się dowiedzieć czemu ich nie dostałem. Mam się cieszyć, że jestem w jakiejś grupie odniesienia, która nic nie dostała bo fugie robi testy. 

Players
794 posts
12,452 battles
1 minute ago, maciek001 said:

Dostałeś dostawy codzienne po wejściu aktualizacji? Bo ja nie dostałem, ani starych, ani nowych.

Tak, akurat ja dostaję dostawy codzienne w formie dodatkowego ekranu.

Najwidoczniej trafiłeś do grupy kontrolnej, która nie ma tych dostaw codziennych. A poprzednie dostawy były realizowane przez zbrojownię a nie przez osobny ekran podczas logowania.

Jak nie wchodziłeś wtedy codziennie do zbrojowni to już nie jest moja wina że dostawy przepadły.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
276 posts
19,815 battles
9 minut temu, SonnyPsycho napisał:

Jak nie wchodziłeś wtedy codziennie do zbrojowni to już nie jest moja wina że dostawy przepadły.

Gram codziennie i specjalnie wchodziłem do zbrojowni, jakbym nie patrzył to na pewno nie robiłbym z siebie idioty na forum. Pisałem do supportu, odpisują nie na temat, dlatego napisałem tutaj.

[MAWS]
Players
3 posts
3,909 battles

To samo: dostaw codziennych brak. 

Ale w sumie już się przyzwyczaiłem: za testowy kontenera VI brak, dostaw brak - pewnie ktoś testuje ile gracz wytrzyma zanim przestanie płacić ;)

Sign in to follow this