Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

King of the Sea XI: finały międzynarodowe

14 comments in this topic

Recommended Posts

[FJORD]
Players
27 posts

Czy jest gdzieś lista okrętów VII tieru, które mogą wypaść z tego kontenera? Czy jest to dowolny dostępny w Zbrojowni i/lub Sklepie Premium? Konkretnie ciekaw jestem czy może wypaść Nelson, który normalnie jest dostępny za wolne XP.

Edycja: już nieistotne, wylosowałem Neuve de Julio więc jest OK.

[FJORD]
Players
27 posts
godzinę temu, ThomAS661 napisał:

Kto to tłumaczy? Międzynarodowe finały czy międzyregionalne?

Najprawdopodobniej usługa podobna do deepl.com z mniej lub bardziej uważną korektą człowieka. Zwykle działa całkiem dobrze, ale głównym problemem tłumaczenia maszynowego jest brak spójności terminologicznej. Ogólnie w dużym projekcie tłumaczeniowym trwającym miesiące czy lata utrzymanie spójności terminologii to prawdziwe wyzwanie...

[FT-B]
Players
560 posts
8,520 battles

Ostatni kontener to dzisiaj i jutro można zdobyć? Jutro skończę misję na top 5, i brakuje mi jednego.

Players
11 posts

...pytanie odnośnie omawianego kodu :) Więc: czy jest on ogólnie dostępny (wielorazowy/ograniczona ilość) ? czy może jednorazowy, kto pierwszy-ten lepszy?

[FJORD]
Players
27 posts

Z tego co wiem to nie będzie żadnego kodu tylko twitch drop dziś i jutro (ale tak można dostać tylko 1 kontener - kto dostanie dziś, nie dostanie jutro drugiego).

Players
296 posts
15,665 battles

Dostałem właśnie twich container ale nie jest to ten brakujący. Oglądam dalej ale trochę to dziwne.

[ISEN]
Moderator
4,877 posts
14 minutes ago, ThomAS661 said:

Dostałem właśnie twich container ale nie jest to ten brakujący. Oglądam dalej ale trochę to dziwne.

No to znaczy, że coś przegapiłeś. Oglądając dziś powinieneś otrzymać ostatni kontener.

Players
16 posts
4,724 battles
1 hour ago, ThomAS661 said:

Mam to samo. Oglądam dzisiaj relację od samego początku i nadal nie dostałem ostatniego kontenera.   

Players
2,719 posts
16,448 battles

bedzie mozna jeszcze jakos zdobyc te emblemanty  bo mi brakuje jednego

cos musialem przespac

Players
32 posts
14,879 battles
6 hours ago, zdzislawdyrma said:

bedzie mozna jeszcze jakos zdobyc te emblemanty  bo mi brakuje jednego

cos musialem przespac

Spokojnie. Kolejne elementy kolekcji będzie można zdobyć za ok. pół roku podczas transmisji KOTS XII.

Mi też brakuje jednego. Przegapiłem darmowy kontener w zbrojowni (był dostępny przez krótki czas, a mnie wówczas nie było i nie odebrałem).

Sign in to follow this