Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.10 - Velký lov: Klíč k vítězství

1 comment in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
9,766 posts
5,005 battles

WG_SPB_WoWs_screenshots_poligon_0_1920x1080.jpg

 

Na oslavu Halloweenu byl přidán nový dočasný typ bitev — klíčové bitvy.

Atmosféru akce zdůrazňuje nový tematický přístav. Ukažte své dovednosti v exhibiční soutěži budoucnosti tím, že se ujmete velení lodi, která zastupuje jednu ze tří korporací!

 

V novém typu bitvy bude 16 hráčů bojovat proti sobě navzájem a proti UI řízeným monstrům na gigantické mapě Polygon.

Hlavním cílem je opustit Polygon skrze portál, který se nachází uprostřed mapy. Abyste to mohli udělat, musíte zničit jedno ze speciálních monster a získat klíč. Monstra jsou zpočátku poměrně slabá, ale jak se blížíte k portálu, tak jsou čím dál tím více nebezpečnější.

WG_SPB_WoWs_screenshots_poligon_2_1920x1080.jpg

 

Místo obvyklé obdélníkové minimapy má nový typ bitvy minimapu kruhovou s hráčovou lodí uprostřed. Ta ukazuje vše v dosahu odhalení vaší lodi.

Začínáte sami, ale přímo v bitvě můžete shromáždit tým až tří lodí. Klíč může použít jen jeden hráč, což vás staví před volbu — držet se celou dobu se svými spojenci, nebo otočit svá děla proti nim a jako osamělý vlk uniknout portálem. Chcete-li pozvat hráče do svého týmu, namiřte na něj a stiskněte F.

WG_SPB_WoWs_screenshots_invite_EN_1920x1080.jpg

 

Počet klíčů je omezen. Po využití posledního klíče budou zbývající lodě přeneseny do speciální oblasti — Oktagonu. Závěrečná bitva probíhá v postupně se zmenšující bojové zóně. Poslední plující loď rovněž úspěšně opustí Polygon.

Za ničení monster a ostatních hráčů dostanete dočasný zdroj — bojové body. Po nastřádání určitého počtu bojových bodů můžete svou loď přímo v bitvě posílit. Například můžete snížit příchozí poškození nebo zvýšit poškození udělené vašimi děly. Jakmile získáte určitý počet bodů, objeví se okno. To vám umožní výběr jednoho ze dvou typů vylepšení. K výběru využijte Ctrl+1 a Ctrl+2. K provedení výběru nemusíte utrácet žádné body.

 

WG_SPB_WoWs_screenshots_boost_EN_1920x1080.jpg

 

Všechny body, které získáte, se dají ve zbrojnici vyměnit za rozmanité odměny. Úspěšný únik z Polygonu vám vynese další bojové body navíc. Upozornění: odplutí portálem vám vynese více bodů než výhra v Oktagonu.

 

V aktualizaci 0.9.10 jsou pro tento typ bitvy k dispozici celkem tři lodě. Každý z nich nabízí na výběr širokou škálou modulů, které mají značný dopad na hratelnost. Například můžete nahradit standardní torpéda typem, který dočasně vyřazuje veškerou hlavní výzbroj nepřítele, ale uděluje nižší poškození. Volba zbraní není omezena jen na obyčejná děla — k dispozici máte lasery, plazmová torpéda, vlnomety a minomety. Například vlnomety mohou zničit torpéda ve vodě, zatímco plazmová munice rozžhaví pancíř cíle a dočasně zvýší poškození udělené následnými zásahy plazmových granátů a torpéd do stejné oblasti. Nové moduly se odemykají plněním speciálních bojových misí.

 

První loď bude k dispozici okamžitě, zatímco druhá a třetí se získává splněním řetězce bojových misí.

 

Odměny za aktivity na serveru Veřejného testu se mohou lišit od těch na živém serveru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×