Jump to content
Sign in to follow this  
Jarema_2015

Lotniskowce

12 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
2 posts
1,859 battles

Koledzy, pomóżcie. Nie mogę znaleźć informacji, jak sterować samolotami i wydawać im rozkazy, jak je naprowadzać ? 

Alpha Tester
2,049 posts
1,725 battles

1. eskadry przełączasz klawiaturą. Cyfry odpowiadają za konkretne eskadry.

2. Samolotom wydajesz polecenia myszą.

3. Jak angielski znasz, to masz: LINK

4. Jak nie znasz, to pewnie ekspertów tu nie zbraknie :>

Edited by Nephilimer

[PATO]
Weekend Tester
348 posts
10,073 battles

Dodam tylko magiczny sposób atakowania torpedami :) Ucz się od początku torpedować z klawiszem ALT , Jak olejesz temat z Altem to będziesz się wkurzał jak ja , że uciekł a miało być tak pięknie :)

• Cool 1

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
258 posts
11,061 battles

Ktoś mi powie dlaczego od 7 tieru w bitwach losowych , zwłaszcza popołudniami lotniskowce w ogóle są prawie nieobecne. Co bitwa to bez udziału baboków - dlaczego?

Players
1,000 posts

Ktoś mi powie dlaczego od 7 tieru w bitwach losowych , zwłaszcza popołudniami lotniskowce w ogóle są prawie nieobecne. Co bitwa to bez udziału baboków - dlaczego?

1. MM, który wrzuca w 80% T6 CV na T8 okręty, a T8 CV na T10 okręty.

2. MM, który zamiast rozdzielać lotniskowce pomiędzy bitwami wrzuca 4 do jednej bitwy.

3. Zmiany w zarobkach (zabranie xp&kasy za fragi/dmg i wrzucenie za capy), które powodują, że musisz zrobić naprawdę dużo na CV żeby zarobić.

4. Zmiany faworyzujące FD, które powodują, że ludzie na SD zarabiają mało/nie zarabiają, a same FD tez nie zarabiają = brak sensu gry.

5. Abuse dywizjony, które biorą do dywizjonu CV 1-2 tiery niżej niż reszta okrętów, przez to naprzeciw dolosowuje CV, który jest wrzucany na +1/2 tiery nie ze swojej winy a przez mirror MM.

6. Ciągłe zmiany w CV, które powodują, że nie mając sporego doświadczenia i wiedzy o CV tracisz całe eskadry nie robiąc nic i się wkurzasz/przestajesz grać.

Ogółem jest wiele powodów, przez które na CV gra mało osób. Przez ostatnie 2 miesiące na EU serwerze CV odbyło 437k bitew. Dla porównania skali - na CA w tym czasie odbyło się 3,7 MILIONA bitew.

• Cool 1

Players
274 posts
5,422 battles

Ja jeszcze dopisze Ranger ma tragiczne konfigurację,  Saipan jest super, Hiryu ma ...... TB z 6 tieru WTF?.  I na zachętę w kolejnych tygodniach WG będzie znowu grzebało w AA. 

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
258 posts
11,061 battles

o Jeżu Jeżu - czyli ogólna padaka z Lotniskowcami. Uwielbiam grac Atlantą więc lubię Babokom robić z d..py jesień średniowiecza z eskadrami samolotów. Czyli nie ma co liczyć na poprawę - czyli mój parasol AA będzie niewykorzystywany coraz częściej.. - szkoda. Dzięki za info i wyjaśnienia - pozdrawiam,

[PATO]
Weekend Tester
348 posts
10,073 battles

Babok?...

Dzieci Hallacka tak mówią .. oryginalnie z Wota oznacza artylerię a z znaczenie światowego to demon z mitologi  słowian :)

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,809 posts
5,488 battles

Wiem co to znaczy i jestem uczulony na to. Ci którzy używają tego określenia chyba nie wiedzą co mówią.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.