Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
shootX10

Kitakami

41 comments in this topic

Recommended Posts

Sailing Hamster
140 posts
406 battles

Temat poświęcony okrętowi Kitakami, japoński krążownik premium VIII poziomu. Jest już niedostępny w grze, został zastąpiony przez Atago.

Weekend Tester
6,238 posts
5,065 battles

Być może w dalekiej przyszłości. Na forum w dyskusji ogólnej jest temat o usunięciu kitakami

Players
9 posts
541 battles

Najlepszy krążownik jakim grałem w Navy Fields, niezastąpiony ze względu na przytłaczająca siłę ognia torped, ale wrażliwy na ostrzał i dość wolny.

Weekend Tester
6,238 posts
5,065 battles

Eee... to jest temat o wows, jeżli chcesz koniecznie podzielić się przeżycciami z NF zapraszamy do off-topa :)

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,895 posts
8,768 battles

pamiętam go z zamkniętej bety i operatorow kamikaze raszujacych nim na Amagi..zanim mogli odpalić torp, schodzili na jedna dobra salwe.. taki to był dziwoląg

Alpha Tester
76 posts
3,841 battles

Gdybyś widział co się działo w alphie... Niszczyciele miały wtedy normalnie po 20 km zasięgu torped, więc puszczało się takie torpedy na początku bitwy, do tego jak doszedł wysyp Kitakami (np. po 6-8 na zespół) to już w ogóle w wodzie było więcej torped niż ryb :)

[A-TOM]
Beta Tester
403 posts
5,010 battles

Mapa północ, CBT. płynę pepsicolą.płyniemy sobie za wyspę na wschodzie. Podpływa wrogi DD, stawia nam zasłonę na kilku kilometrach.  Zmarło mu się. Ale jak kitakami tam nam nawrzucał swoich torpedek( większośc naszych tam to były pancerniki, nagato, amagi, meksyki)to ja dostałem za 20  koła, 2 pancerniki zatoneły a jeden dogorywał. Jest to okręt bardzo sytuacyjny ale jak już mu się sytuacja nadaży z 40 lancami to klękajcie narody

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

właśnie dzisiaj spotkałem 2 w drużynie przeciwników...raczej nie testerzy...skąd w takim razie mieli? Wraca spam torped w plecy...:ohmy:

[KLOC]
Beta Tester
731 posts
6,678 battles

4 teamkille a i tak nie był ostatni w rubryce expa :teethhappy: W sumie to mógłby ktoś wrzucić statystyki Kitkami?

Alpha Tester
2,049 posts
1,725 battles

4 teamkille a i tak nie był ostatni w rubryce expa :teethhappy: W sumie to mógłby ktoś wrzucić statystyki Kitkami?

To w NESI nie ma żadnego rank 1 rankiedowca? :>

shot-15.11.14_11.53.50-0707.jpg

shot-15.11.14_11.53.50-0707.jpg

• Cool 1

Players
1,000 posts

Spotkałem ostatnio Kitakami grając na Mogami - wypłynął zza wyspy 4km ode mnie... Jakimś cudem przytuliłem tylko jedną torpedę i go skończyłem, ale widok 20 torped wypuszczonych 4km od okrętu robi mocne wrażenie:D

Beta Tester
337 posts
3,225 battles

A kitakami ludzie pływają o tak..... :teethhappy:

k3joEPN.jpg

Tego samego kolesia spotkałem w piątek w bitwie. po 1 minucie przeciwnik nie miał 3 okrętów... Albo dał dzieciakowi konto albo ktoś mu jej przejął..

ps. Wieczorem wrzucę printscreena

361f7dc46e90cc34.jpg

ps.2 - 3600 bitew? http://worldofwarships.eu/pl/community/accounts/529678493-Whit3yWeissmann/#tab=pvp/account-tab-overview-pvp

Tester botów?

Edited by RogeR_Killers

Players
921 posts
4,886 battles

Jak gra minutowe bitwy to co się dziwisz :). 60 na godzinę i w  weekend ma pińcet ;). Swoją drogą ciekawe jak mu zaliczyło 3 fragi, sam siebie zabił?

Beta Tester
337 posts
3,225 battles

Jak gra minutowe bitwy to co się dziwisz :). 60 na godzinę i w  weekend ma pińcet ;). Swoją drogą ciekawe jak mu zaliczyło 3 fragi, sam siebie zabił?

Nie wiem czy bana nie dostał co skutkowało zatopieniem.

Edited by RogeR_Killers

[KBW]
[KBW]
Weekend Tester
106 posts
3,557 battles

Swoją drogą ciekawe jak mu zaliczyło 3 fragi, sam siebie zabił?

Być może (bo nie jestem pewien czy zostało to w fazie projektu, czy zostało zaimplementowane do gry) zadziałał system dla team damage i zadający obrażenia sojusznikom równocześnie zadał je własnej jednostce.

Players
333 posts
14,709 battles

Ktoś wie co jest grane z Kitakami? Zabierają toto z portu, czy nie zabierają? Niby miałem komunikat, że zabrali, a tak nie do końca to wyszło...

edytka: po relogu jednak zabrali ;-)

Edited by Atherion_

[TF16]
Players
980 posts
17,374 battles

Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że zostanie wypuszczony w stylu Missouri-za free exp. Wiosną coś tam kombinowali z nim na testowym serwerze (z tego co pamiętam dostał 3 slot z przyśpieszeniem silnika), więc coś tam z nim kombinują i zapewne kiedyś się pojawi-jakieś tam przecieki mówiły o końcu roku..a ten już w sumie minął.

Edited by Escapist7

Players
6,008 posts
7,043 battles

Wiadomo coś na temat tego czy okręt ma powrócić na serwery?

Dorzucam kolejne "podobno"

Kitakami jest jedynym okrętem, który zadał więcej obrażeń swoim niż przeciwnikom

.

.

.

.

.

.

.

.

.

:teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members