Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
bloodminister

[9.9.0] Błąd powodujący spadek FPS

12 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
93 posts

Dowódcy!
Do aktualizacji 0.9.9 wkradł się błąd, który prowadzi do krótkotrwałego spadku liczby klatek na sekundę po wykryciu wrogiego okrętu. Obecnie badamy przyczynę tego błędu i naprawimy go w najbliższej przyszłości.
Przepraszamy za niedogodności!

• Cool 1

Players
4 posts
10,026 battles

Ów magiczny błąd pojawia się już w...porcie:Smile_teethhappy: Swoją drogą szacun dla lolgejmingu za tak udany updejt:Smile_great:

• Cool 1

[PWE]
Players
14 posts
18,932 battles

Dzięki za info! Trochę pośpieszyłem się z niepotrzebną reinstalacją gry i Launchera. Jakieś pomysły skąd te błędy?
I racja, laguje w porcie, w zbrojowni, w menu, w szybkich komendach, pod przyciskiem TAB itd.

[R-NG]
Players
1,508 posts
18,866 battles

A U MNIE WIECZNA AUTORYZACJA!!! :etc_swear: :Smile-angry:

[FOAM]
Beta Tester
125 posts
8,491 battles

bład związany z saturacją GDRAM...
mając 8gigową kartę graficzną mam wykorzystanie 90%....
serio...
pomaga ręczne ustawienie odświerzania

[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,738 battles

Patch do patch'a

Players
4 posts
10,026 battles

Znalazłem rozwiązanie. Po prostu nie tracić czasu na ten produkt lolgejmingu:Smile_trollface: W ramach gratyfikacji za ostatni zacny updejt  wnoszę o rekompensatę. Może być miesiąc premium. Hiper-kontener z premką. Dla każdego aktywnego gracza. Może do tego czasu ogarniecie co jest nie tak. Czy to czarna lista tak laguje, czy czający się na nas już w porcie wrogowie w okrętach podwodnych:Smile-_tongue: Pożartowali, pośmiali się i tyle naszego. A przy okazji, nie mam już motywacji do opłacania konta premium, kupowania czegokolwiek, bo...to zwyczajnie nie ma sensu :Smile_hiding: Inwestować czas i pieniądze wolę jednak w coś co działa lub przynosi zysk. Także ten tego ten...ciule yyy znaczy czule pozdrawiam lolgejming:Smile_teethhappy:

Players
12 posts
1,748 battles
2.10.2020 o 18:04, bloodminister napisał:

Dowódcy!
Do aktualizacji 0.9.9 wkradł się błąd, który prowadzi do krótkotrwałego spadku liczby klatek na sekundę po wykryciu wrogiego okrętu. Obecnie badamy przyczynę tego błędu i naprawimy go w najbliższej przyszłości.

Proszę szybko naprawcie ten błąd. Nie da się grać. Widzę że WG bawi się w Microsoft. Proszę naprawcie to jak najszybciej! Jeszcze jeden błąd od aktualizacji 0.9.8 jest błąd który polega na tym że: po tym jak w bitwie mnie zatopią przeciwnicy to nie mogę przenieść się na innego gracza. Dopiero jak wejdę w mapę i wyjdę to mogę się przenieść na okręt innego gracza. 

• Cool 1

Players
12 posts
1,748 battles
2.10.2020 o 18:39, Jacob_201 napisał:

Dzięki za info! Trochę pośpieszyłem się z niepotrzebną reinstalacją gry i Launchera. Jakieś pomysły skąd te błędy?
I racja, laguje w porcie, w zbrojowni, w menu, w szybkich komendach, pod przyciskiem TAB itd.

Muszą zrobić synchronizację serwera!

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
251 posts
18,879 battles
2.10.2020 o 18:04, bloodminister napisał:

Dowódcy!

Możesz określić najbliższą przyszłość? Czy będziemy na nią czekać jak na optymalizację? Powinniście nawet w weekend pracować nad poprawą  sytuacji, a nie żyć grzać po knajpach. Charytatywnie w fugie nie pracujecie, to my składamy się na wasze pobory i siedziby firmy.

[BASIC]
Players
2 posts
2,051 battles
16 hours ago, Mateusz301094 said:

Proszę szybko naprawcie ten błąd. Nie da się grać. Widzę że WG bawi się w Microsoft. Proszę naprawcie to jak najszybciej! Jeszcze jeden błąd od aktualizacji 0.9.8 jest błąd który polega na tym że: po tym jak w bitwie mnie zatopią przeciwnicy to nie mogę przenieść się na innego gracza. Dopiero jak wejdę w mapę i wyjdę to mogę się przenieść na okręt innego gracza. 

Potwierdzam

Sign in to follow this