Jump to content
Sign in to follow this  
Dave6

Paolo Emilio

4 comments in this topic

Recommended Posts

[CUMID]
Players
31 posts
4,871 battles

Paolo Emilio jsem po delším váhání zakoupil jako svou první loď za výzkumové body, teď na ní mám asi 10 bitev a rozhodně si nemůžu stěžovat.

Je to čistě agresivní loď, žádné střílení ze smoku, žádné posílání torpéd z bezpečné vzdálenosti. Dostřel torpéd je 6km, na jiné lodi hrůza, tady nevadí, kvůli výfukovému kouřovému generátoru. Tento kouř, v kombinaci se slušnou rychlostí, kterou můžete ještě zvednout o 25% nouzovým výkonem motoru, vám dávají možnost se neodhalen bleskově přihnat k nepřátelské BB a poslat ji ke dnu sadou až 12ti torpéd. Kromě toho má Paolo Emilio ještě jednu dobrou vlastnost a tou jsou děla, 4x2  135mm, schopné střílet HE nebo SAP granáty. SAP mají max. poškození 3000, díky čemuž nepřátelský torpédoborec klidně vyřídíte dvěma salvama. Na ostřelování BB to však není, děla dlouho nabíjí a dostřel by mohl být delší. Největší slabinou této lodi je její velikost. Odhalovací kruh stáhnete nejníž na 7.1 což není žádná sláva a  nezrovna kapesní rozměry z vás po odhalení okamžitě udělají cíl nr.1 pro všechny nepřátele okolo. 

...

Výhody:

- 12 rychlých torpéd s velkým poškozením

- vysoká rychlost 43.5 kts, která se dá zvednout až na 57kts!

- Výfukový kouřový generátor

- slušný počet hp 24 400

- poměrně silná děla s SAP granáty

Nevýhody:

- Velký odhalovací kruh

- AA za moc nestojí

- cena, 43 000 výzkumových bodů

...

Za mě velká spokojenost, nakonec jsem rád, že jsem oželel Ohio a místo něj vzal Římského konzula.

• Cool 1

Players
1 post
14,615 battles
On 10/30/2020 at 3:54 PM, Ciclik said:

Paolo Emilio jsem po delším váhání zakoupil jako svou první loď za výzkumové body, teď na ní mám asi 10 bitev a rozhodně si nemůžu stěžovat.

Je to čistě agresivní loď, žádné střílení ze smoku, žádné posílání torpéd z bezpečné vzdálenosti. Dostřel torpéd je 6km, na jiné lodi hrůza, tady nevadí, kvůli výfukovému kouřovému generátoru. Tento kouř, v kombinaci se slušnou rychlostí, kterou můžete ještě zvednout o 25% nouzovým výkonem motoru, vám dávají možnost se neodhalen bleskově přihnat k nepřátelské BB a poslat ji ke dnu sadou až 12ti torpéd. Kromě toho má Paolo Emilio ještě jednu dobrou vlastnost a tou jsou děla, 4x2  135mm, schopné střílet HE nebo SAP granáty. SAP mají max. poškození 3000, díky čemuž nepřátelský torpédoborec klidně vyřídíte dvěma salvama. Na ostřelování BB to však není, děla dlouho nabíjí a dostřel by mohl být delší. Největší slabinou této lodi je její velikost. Odhalovací kruh stáhnete nejníž na 7.1 což není žádná sláva a  nezrovna kapesní rozměry z vás po odhalení okamžitě udělají cíl nr.1 pro všechny nepřátele okolo. 

...

Výhody:

- 12 rychlých torpéd s velkým poškozením

- vysoká rychlost 43.5 kts, která se dá zvednout až na 57kts!

- Výfukový kouřový generátor

- slušný počet hp 24 400

- poměrně silná děla s SAP granáty

Nevýhody:

- Velký odhalovací kruh

- AA za moc nestojí

- cena, 43 000 výzkumových bodů

...

Za mě velká spokojenost, nakonec jsem rád, že jsem oželel Ohio a místo něj vzal Římského konzula.

Zdarec. Já sem neváhal chtěl sem ho hned jak se objevil. Zatím 10 bitev a je to trochu něco jiného než sem čekal, ale nelituju, je to fakt zábava. Na základě rychlosti, HP poolu, papírově silnějšímu pancíři (oproti jiným DD) a SAP munici jsem doufal, že mezi ostatní DD vlítnu jak Jonh McClane. Plán byl rychle smáznout DD a zmizet. Prostě styl co  se mi daři s Marceau nebo Kleberem, než ho vykastrovali. Tak takhle ne, přátelé :)

Když vyloučím, že je to mýma rukama, tak SAP munice na DD nefunguje dle očekávání. Doufal sem aspon v 1k damage na jeden zásah, ale s bídou tak 600, 700 max. U ostatních DD se s HE dostanu na 500 na jeden zásah. Dál se mi zdá, že HP pool a pancíř v souboji s DD vůbec nehraje roli a HP mi mizi rychleji než s Marceau. Na velké lodě funguje SAP hlavně na začátku než mají očesané nástavby. To se dá i 6k na salvu.

Torpédový útok "udeř a uteč" s boostem a kouřem je hodně velká sranda, ale pokud ho chceš přežít tak to chce dobře naplánovat. Obojí trvá cca 35s a na Tier IX už má spousta lodí hydro a radar.

Zatím si pořád zvykám. Takže za mě zatím agresivní styl určitě jo, ale chce to víc přemýšlení a plánování. Pro lidi co se plaví se Simakaze nebo Asashio tohle není.

• Cool 1

[PRDI]
Players
338 posts
3,088 battles

za chvílu to tu bude ako na tankoch 80 uzlove torpedoborce + super pohyblivosť a presnosť

Sign in to follow this