Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Twitch Drops 0.9.9 – specjalny Bismarck Gotyk

5 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,765 posts

W tym miesiącu nowy stały kamuflaż Gotyk dla okrętu Bismarck będzie dostępny do zdobycia dzięki gwarantowanemu dropowi z misją na naszym oficjalnym kanale!

Przeczytaj na portalu

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
471 posts
15,270 battles

Pomysł z ta katedrą w komponowaną w nadbudówki to nawet ciekawy ale niestety trochę niedopracowany (skala) i brak połączenia z nadbudówkami. Jednak ta gipsowa kura na dziobie, pasuje do reszty jak gumofilce do smokingu. Mogło być ciekawie ale wyszło typowo dla WG czyli: wieś tańczy, wieś śpiewa.

• Cool 6
  • Funny 1

[ARES-]
Players
204 posts
14,913 battles

Ja uważam, że to jest paskudne. Aczkolwiek, obejrzałem streama aby dostać misje na to cóś. Jak je zrobię, to założę to paskudztwo, trochę w tym czymś popływam i wrócę do mojego aktualnego kamuflażu, czyli z kotem ;).

[PLO]
[PLO]
Players
689 posts
18,654 battles
6 hours ago, Azgheros said:

obejrzałem streama aby dostać misje na to cóś. Jak je zrobię,

A patrzyłeś co trzeba zrobić? Jak dla mnie to za dużo przy tak marnej nagrodzie (główny problem że wszystko niemieckimi okrętami trzeba zrobić).

[ARES-]
Players
204 posts
14,913 battles
1 hour ago, Trevallen said:

A patrzyłeś co trzeba zrobić? Jak dla mnie to za dużo przy tak marnej nagrodzie (główny problem że wszystko niemieckimi okrętami trzeba zrobić).

Tylko na tyle zerknąłem, żeby zauważyć że trzeba niemieckimi okrętami grać. To nie problem. Chyba, że te misje mają kosmiczne wymagania? Bo tego nie sprawdzałem. Jeśli tak, to pal licho. W sumie na Bismarcka mam już kilka fajnych kamuflaży, więc brak tego "jakoś" przeboleję ;).

Sign in to follow this