Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.9 - Hlášení chyb

97 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,417 posts
4,348 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Důležité: Stále však hlavní cestou hlášení bugu v live verzi je vytváření tiketů Hlášení chyb na Hráčské podpoře!

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

Players
5,078 posts
30,582 battles

Tato aktualizace se jmenuje "Jak soudruzi ladili až přeladili".  Spusťe si prohlížeč a třeba něčí stream, pak se na něj koukněte během bitvy, vraťte se zpět a jestli budete chtít hrát, musíte zavřít všechny prohlížeče, jinaj máte fantastickej ping a fps.

image.png.2c063fc5f3836590a520f90adf1cb86c.png

V poslední verzi to nebylo, ale už je to tu zase.

• Cool 3

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
48 minutes ago, ims21 said:

Tato aktualizace se jmenuje "Jak soudruzi ladili až přeladili".  Spusťe si prohlížeč a třeba něčí stream, pak se na něj koukněte během bitvy, vraťte se zpět a jestli budete chtít hrát, musíte zavřít všechny prohlížeče, jinaj máte fantastickej ping a fps.

image.png.2c063fc5f3836590a520f90adf1cb86c.png

V poslední verzi to nebylo, ale už je to tu zase.

Každej ruskej vývojář je i ladič pijan

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
494 battles

@YabbaCoe ja mam stale brutalni ztraty packet. Kontaktoval jsem poskytovatele, ten mi delal test a vse mu vyslo v pohode..

Vcera v coopu se borec ptal, kdo ma problemy s pingem a ozvalo se 5 lidi.. klidne dohledam replay. Ale verim, ze z podpory mate dost zaznamu. Jako porad je nedoreseny Desynchr a ted je jeste toto. Ta hra je v cim dal horsim stavu a Vam je to vic a vic jedno. Vubec nic nedelate pro lepsi chod te hry. Jen rozbijite to,co jeste funguje..

• Cool 4

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou Wolffnstein řekl/a:

@YabbaCoe ja mam stale brutalni ztraty packet. Kontaktoval jsem poskytovatele, ten mi delal test a vse mu vyslo v pohode..

Vcera v coopu se borec ptal, kdo ma problemy s pingem a ozvalo se 5 lidi.. klidne dohledam replay. Ale verim, ze z podpory mate dost zaznamu. Jako porad je nedoreseny Desynchr a ted je jeste toto. Ta hra je v cim dal horsim stavu a Vam je to vic a vic jedno. Vubec nic nedelate pro lepsi chod te hry. Jen rozbijite to,co jeste funguje..

mně už nejde ani nic delat v pristavu 2 minuty zamrz, 20s ok a zase 2min zamrz. Takhle porad dokola. Takze hrat to nemuzu. Krasna prace tahle aktualizace

Players
22 posts
1,666 battles

Jako již několik verzí stále se objevují problémy s desynchronizací, zamrzání při otevírání záložky klanu či zbrojnice. Ping je v mém případě na výbornou, ale ty dropy FPS, které způsobí zásek na cca 1-4s jsou největší zlo.

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
494 battles
Před 2 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

mně už nejde ani nic delat v pristavu 2 minuty zamrz, 20s ok a zase 2min zamrz. Takhle porad dokola. Takze hrat to nemuzu. Krasna prace tahle aktualizace

Tento zasek sem mel vcera. Byl sem v pristavu a nemohl sem kliknout na nic. Zamrzlo to. Asi po minute dvou zas pohoda. Ja fakt nwm co s tim delaji.. 

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 6 minutami Wolffnstein řekl/a:

Tento zasek sem mel vcera. Byl sem v pristavu a nemohl sem kliknout na nic. Zamrzlo to. Asi po minute dvou zas pohoda. Ja fakt nwm co s tim delaji.. 

mne to zamrza porad dokola, takze hrat nemuzu protoze si proste nejsem schopný vybavit lod. Nez nakliknu jednu vlajku, tak to trvá pět minut. Vypnout hra nejde musim pres spravce uloh.

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
494 battles
Před 37 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

mne to zamrza porad dokola, takze hrat nemuzu protoze si proste nejsem schopný vybavit lod. Nez nakliknu jednu vlajku, tak to trvá pět minut. Vypnout hra nejde musim pres spravce uloh.

jak jsme psal.. WG nic neřeší. Se podívej, několikrát sem se tu psal na desynchr, jak jsou Wg na tom. A žabák mi odpověděl strmě že je vše opraveno a aplikováno. Ani prd.. stačí si přečíst komunitní příspěvky. Psal jsme tehdy na podporu, přiložil replay, dal si tu práci a našel i přesný čas a nic.. A totéž udělalo i spoustu jiných. Oni si prostě váží jen peněz, nikoli hráčů. Můžeš se snažit sebevíc, aby ta hra byla směřována správným směrem, ale oni si stejně půjdou za vidinou peněz. A nejvtipnější je, že desynchr prvně sváděli na slabý počítač, špatného internetového poskytovatele nebo výpadky na síti. Až vydal video Flamu, tak se pohnuly ledovce, pač má velkou komunitu. Jedinci jako ty nebo já neudělají nic.

A teď je to to stejný.. Slušně tu napíši, že mám ztrátu packetů, začnu problém řešit od sebe tím, že volám poskytovateli a prosím o test připojení a je to k ničemu. Zase se to bude svádět na něco jiného a dokud OOOO veliký Flamu neudělá video, bude se ti tu na foru Wg smát do obličeje a podpora z Tebe bude dělat blbce. Jako tohle je fakt k pláči. Platím si prémko a WG mi ani nedá hru, kterou mohu v klidu zapnout, aniž bych musel hledat příčiny problémů. Podpora nefunguje, nerozumí otázce a dělá z lidí blbce (viz. nedávno příspěvěk v otázkách pro WG). Hlavně že Wg vyčlenil speciální tým na řešení desynchru a dalších věcí.. všechno lži.. Neumí ani v patch notes napsat, jestli byl desynchr opraven či ne. Člověk se musí ptát a totéž bude těd se ztrátou packetů. Pokud se hráči nezeptají, WG to bude zametat pod koberec a dělat z hráčů blbce.

[PPH]
Players
645 posts
14,203 battles

Celkem by stačila udělat jedna věc... chápu že mají naplánován a vytvořen Helloween a Vánoční akci... možná i něco mezi tím ještě... ALE: od Nového roku na měsíc, dva.. prostě na dobu nutně potřebnou stopnout nový obsah, a napnout síly aby se spravily známé i neznámé chyby ve stabilitě hry... prostě se pořádně zavrtat do střev....

Vysr... se na ponorky... pololetadlovky... nové Xté fantazijní lajny s neodolatelnou prémiovkou za hard cash... nedejbože opět něco skvostného Sovětského..

Já bych to osobně ocenil a z dlouhodobého hlediska by se to snad vyplatilo i WG... než jen chrlit rychloobrátkové "zboží" pochybné kvality.. A už mnoho lidí tu na foru zahlásilo, že omezují - ruší svoje finanční toky směrem ku WG, či přímo nadhodili uninstall ( ano Busty, stále čekám až to uděláš.. zatím to jen slibuješ a docela dlouho:cap_haloween:), naše komunita je sice v globálním kontextu malá a je to prd cítit, ale obecně to hovoří o náladě hráčské populace - nemyslím si že nespokojenost je jen u nás..

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 16 hodinami Wolffnstein řekl/a:

jak jsme psal.. WG nic neřeší. Se podívej, několikrát sem se tu psal na desynchr, jak jsou Wg na tom. A žabák mi odpověděl strmě že je vše opraveno a aplikováno. Ani prd.. stačí si přečíst komunitní příspěvky. Psal jsme tehdy na podporu, přiložil replay, dal si tu práci a našel i přesný čas a nic.. A totéž udělalo i spoustu jiných. Oni si prostě váží jen peněz, nikoli hráčů. Můžeš se snažit sebevíc, aby ta hra byla směřována správným směrem, ale oni si stejně půjdou za vidinou peněz. A nejvtipnější je, že desynchr prvně sváděli na slabý počítač, špatného internetového poskytovatele nebo výpadky na síti. Až vydal video Flamu, tak se pohnuly ledovce, pač má velkou komunitu. Jedinci jako ty nebo já neudělají nic.

A teď je to to stejný.. Slušně tu napíši, že mám ztrátu packetů, začnu problém řešit od sebe tím, že volám poskytovateli a prosím o test připojení a je to k ničemu. Zase se to bude svádět na něco jiného a dokud OOOO veliký Flamu neudělá video, bude se ti tu na foru Wg smát do obličeje a podpora z Tebe bude dělat blbce. Jako tohle je fakt k pláči. Platím si prémko a WG mi ani nedá hru, kterou mohu v klidu zapnout, aniž bych musel hledat příčiny problémů. Podpora nefunguje, nerozumí otázce a dělá z lidí blbce (viz. nedávno příspěvěk v otázkách pro WG). Hlavně že Wg vyčlenil speciální tým na řešení desynchru a dalších věcí.. všechno lži.. Neumí ani v patch notes napsat, jestli byl desynchr opraven či ne. Člověk se musí ptát a totéž bude těd se ztrátou packetů. Pokud se hráči nezeptají, WG to bude zametat pod koberec a dělat z hráčů blbce.

Desync je stale. Mam replay. Stare bugy jsou tady taktez. Chat je v (EDITOVÁNO) jak dlouho? Od zacatku? Napisu jmeno hrace a stejne jej to nevyhleda. Musim napsat neco jineho, abych se k nemu oklikou dostal. 5 let fungovani hry. Vcera jsem delal test na ztratu packetu. Jine hry funguji normalne, nic se neztraci tak to bude urcite u nas v pocitaci nebo za to muze poskytovatel. Lzou kudy chodi. A vsimni si jak zaba vzdy kdyz je nova aktualizace nejaky flame na neco, tak ani nevystrkuje bradu a obchazi otazky tohohle typu a vyjadruje se k nim okrajove misto toho aby kdyz vidi ze z tak male komunity rve ohledne ztraty packetu, desyncu a zamrzajicimu pristavu skoro kazdy druhy udelal zoetnou vazbu a narval jim to do chrtanu at s tim neco udelaji, tak nic ticho po pesine. Co na tom, ze bezi premko nemuzu hrat, koupene premiovky nemuzu hrat tohle nikoho nezajima. Pro me za me at si to nechaji zabugovane. Vrati mne penize za premiovky, premiovy ucet a ja to s klidem smazu z disku a uz sem nikdy nepachnu. 

(EDITOVÁNO)z podpory mne napisou ze mam provest kontrolu integrity, nainstalovat aktualizace ovladacu a popripade koupit novy pc a ze je mrzi me problemy, ale u nich je vse v poradku. Pak prijde dotaznik co bych na podpore zlepsil. Ze by vsechno?

Před 15 hodinami mortas_invader řekl/a:

Celkem by stačila udělat jedna věc... chápu že mají naplánován a vytvořen Helloween a Vánoční akci... možná i něco mezi tím ještě... ALE: od Nového roku na měsíc, dva.. prostě na dobu nutně potřebnou stopnout nový obsah, a napnout síly aby se spravily známé i neznámé chyby ve stabilitě hry... prostě se pořádně zavrtat do střev....

Vysr... se na ponorky... pololetadlovky... nové Xté fantazijní lajny s neodolatelnou prémiovkou za hard cash... nedejbože opět něco skvostného Sovětského..

Já bych to osobně ocenil a z dlouhodobého hlediska by se to snad vyplatilo i WG... než jen chrlit rychloobrátkové "zboží" pochybné kvality.. A už mnoho lidí tu na foru zahlásilo, že omezují - ruší svoje finanční toky směrem ku WG, či přímo nadhodili uninstall ( ano Busty, stále čekám až to uděláš.. zatím to jen slibuješ a docela dlouho:cap_haloween:), naše komunita je sice v globálním kontextu malá a je to prd cítit, ale obecně to hovoří o náladě hráčské populace - nemyslím si že nespokojenost je jen u nás..

Random uz nehraji prakticky vubec. Neni duvod. Vsechno vyexpeno. Hraji prevazne ranked a to ted po tehle aktualizaci take nemuzu. Tak ocekavej, ze pokud ten pristav nevyresi, ze me ve hre uz neuvidis. Kdyz by mne vykompenzivali premiove lode a premiovy ucet kdyz mne nejde hrat alespon z pulky, tak to smazu okamzite a uz me tady nikdo neuvidi. Jinak me mrzi penize co jsem v tehle hre utratil. Byla to moje nejvetsi hloupost za co jsem v poslednich par letech utracel penize. Uprimne me to mrzi, ze jsem byl takovy (EDITOVÁNO)a semtam utratil penize takovymhle (EDITOVÁNO) co si naprosto nevazi hracske zakladny. 

Edited by Dave6
Vulgarismy

Players
5,078 posts
30,582 battles

A nepřipomíná to něco ze stejné provenience ? :Smile_teethhappy:

Admirál Kuzněcov:

Citace

Britské deníky upozorňují například na špatný potrubní systém, ve kterém v zimě zamrzá voda. Aby se Rusové vyhnuli riziku, že jim popraskají rozvodové trubky, během zimy vypínají vodu ve většině kajut. Mimo provoz zůstává i téměř polovina všech záchodů, což pochopitelně vyvolává nelibost mezi posádkou.

• Cool 1

[NECRO]
Players
66 posts
9,894 battles
2 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Random uz nehraji prakticky vubec. Neni duvod. Vsechno vyexpeno. Hraji prevazne ranked a to ted po tehle aktualizaci take nemuzu. Tak ocekavej, ze pokud ten pristav nevyresi, ze me ve hre uz neuvidis. Kdyz by mne vykompenzivali premiove lode a premiovy ucet kdyz mne nejde hrat alespon z pulky, tak to smazu okamzite a uz me tady nikdo neuvidi. Jinak me mrzi penize co jsem v tehle hre utratil. Byla to moje nejvetsi hloupost za co jsem v poslednich par letech utracel penize. Uprimne me to mrzi, ze jsem byl takovy kreten a semtam utratil penize takovymhle prasatum co si naprosto nevazi hracske zakladny. 

No a to je důvod, proč nemůžou zastavit přidávání nových (pa)lodí. Mimochodem, jestli hraješ jen proto, že jsi do toho dal peníze, tak neděláš dobře, teď totiž kvůli tomu utrácíš ve hře něco mnohem cennějšího -  svůj čas. 

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 49 minutami karnovak řekl/a:

No a to je důvod, proč nemůžou zastavit přidávání nových (pa)lodí. Mimochodem, jestli hraješ jen proto, že jsi do toho dal peníze, tak neděláš dobře, teď totiž kvůli tomu utrácíš ve hře něco mnohem cennějšího -  svůj čas. 

Neco jako tyhle bitevky stejne expit nebudu. Maximalne to vyfreeckuji. To je cele. On to nekdo hraje pro pozitek z tohohle zabugovaneho paskvilu? Vetsina to hraje jen setrvacnosti. 5-6 bitev za tyden. Mluvim o hrscich co jsou tady dva roky a vice.

[WG]
WG Staff
4,417 posts
4,348 battles

Kapitáni!

Děkuji za vaše hlášení, že se stále potýkáte se stejnými problémy s internetem od T-Mobile či Slovak Telekom, které vedou ke ztrátě packetu a tím pádem k pádům FPS, problémy s přihlašováním do hry a zamrzání přístavu.

Znovu jsem to kolegům přípomněl, že problém stále zůstává, bohužel stále nemám žádné info. Jediné co vím je, že je to stále v řešení. Více informací bohužel nemám, omlouvám se za to :Smile_sad:

• Cool 4

Players
5,078 posts
30,582 battles
Před 29 minutami YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni!

Děkuji za vaše hlášení, že se stále potýkáte se stejnými problémy s internetem od T-Mobile či Slovak Telekom, které vedou ke ztrátě packetu a tím pádem k pádům FPS, problémy s přihlašováním do hry a zamrzání přístavu.

Znovu jsem to kolegům přípomněl, že problém stále zůstává, bohužel stále nemám žádné info. Jediné co vím je, že je to stále v řešení. Více informací bohužel nemám, omlouvám se za to :Smile_sad:

Ach jo, zase vejmysly. Já nemám internet ani od T-Mobile, ani od Slovak Telecom. Mám vyhrazenou 100MB optiku až do NIXu. Co to má společného s tím, že přepnutí do prohlížeče a zpět srazí FPS na 1-17, dokud se prohlížeč nevypne ?

Copak by asi řekl T-Mobile na tvůj výklad problému ?

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
494 battles
Před 3 minutami ims21 řekl/a:

Ach jo, zase vejmysly. Já nemám internet ani od T-Mobile, ani od Slovak Telecom. Mám vyhrazenou 100MB optiku až do NIXu. Co to má společného s tím, že přepnutí do prohlížeče a zpět srazí FPS na 1-17, dokud se prohlížeč nevypne ?

Zabak dela co muze.  On vic z jeho pozice neudela. Nadavat bys mel na vyvojare ci tym, co resi bugy.. tam je zakopan pes.

• Cool 2

Players
5,078 posts
30,582 battles
Před 4 minutami Wolffnstein řekl/a:

Zabak dela co muze.  On vic z jeho pozice neudela. Nadavat bys mel na vyvojare ci tym, co resi bugy.. tam je zakopan pes.

jasne, ale nemusi tady prehazovat problem na jine, zvlast, kdyz to nebude pravda...

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,473 posts
494 battles
Před 8 minutami ims21 řekl/a:

jasne, ale nemusi tady prehazovat problem na jine, zvlast, kdyz to nebude pravda...

Tak zatím se neví, kde je chyba. Já mám internet od Net Boxu a mám stejný problém. 

Jinak jako zpětná vazba.. 

Předevčírem sem testoval hru bez módů a ztráta packetů a desynchr byl/a..

Včera s módy a ztráta packetů a desynchr byl taky. 

Takže @YabbaCoe poprosím, aby jsi zmínil podpoře, že hráčům nemusí psát nic o odinstalování módů. Je to už fakt otravná hláška. 

A další poznatek.

Nemá na to žádný vliv počet hráčů na serveru. protože sem hrál v noci, kdy bylo na serveru kolem 6k lidí a hrál sem i přes den, kdy bylo ve hře 25k lidí.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,656 posts
12,853 battles
34 minutes ago, ims21 said:

On nemusi byt problem na trase ty -> poskytovatel ale klidne poskytovatel -> WG.

A ten problem s prohlyzecem nebude podle me problem jen s WoWs ale spise prohlizece. Respektive uplne to same se mi vcera stalo s TW:3K a prepnutim mezi nim a Firefoxem.

Musel jsem nasledne firefo uplne vypnout jinak se TW:3K komplet trhalo.

Ale jinak hlasim ze od aktualniho patche mam taktez problemy se zaseky v bitve - hlavne s CV kdyz se spotne vetsi mnozstvi nepratel tak se hra zasekne klidne i na 3-5 sec.

Drive se to vubec nedelo. A s pristavem nemam zadny problem.

Hra je na SSD takze v loadovani by problem byt nemel.

• Cool 1

[NECRO]
Players
66 posts
9,894 battles

V přístavu, když si hru shodím na plochu a pak zase zapnu, tak se vyresetuje hlášení (bitvy/oznámení), u bojových misí se mi nahodile objevují položky pro mise transformers a vylepšení (žádná mise v nich není), pak to zase zmizí. Záseky ve hře mám taky (SSD disk a před aktualizací to nebylo).

Players
22 posts
1,666 battles
10 minutes ago, Sigimundus said:

On nemusi byt problem na trase ty -> poskytovatel ale klidne poskytovatel -> WG.

A ten problem s prohlyzecem nebude podle me problem jen s WoWs ale spise prohlizece. Respektive uplne to same se mi vcera stalo s TW:3K a prepnutim mezi nim a Firefoxem.

Musel jsem nasledne firefo uplne vypnout jinak se TW:3K komplet trhalo.

Ale jinak hlasim ze od aktualniho patche mam taktez problemy se zaseky v bitve - hlavne s CV kdyz se spotne vetsi mnozstvi nepratel tak se hra zasekne klidne i na 3-5 sec.

Souhlasím, u sebe nezaznamenávám jediný problém s internetem a připojením jako takovým, ale zmíněné záseky jsou velice časté. V dřívějších verzích se mi to náhodně stávalo při plné salvě či právě při spotnutí více letadel/lodí najednou. Nevěřím že by toto bylo způsobené připojením ani výkonem HW, hledal bych chybu v optimalizaci hry jako takové. 

501922348.png

[WOTN]
Players
159 posts
4,961 battles

Ja prisel vcera vecer a uz se stahovala zaplata, sice prihlasovani trvalo dele nez obvykle ale pristav uz vicemene jel, asi diky te zaplate. Ovsem hra se trhala jako prase, takze dve hry a radsi jsem se odjebal z tadialto. Kouknu sem, a bylo mi jasny ze chyba neni u mne.  

Players
5,078 posts
30,582 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

mam hru na leta SSD a stejne pokazde hra skubne, kdyz se spotne nova lod. To se deje jiz nekolik let. Beru to jako feature...

Jinak - otevirani kontiku tak nejak blbne - kontik se otevre a animace dobíha pozdeji.

Dalsi vec, co podpora nemusi psat, je ""provedte kontrolu integrity", protoze se po aktualizaci automaticky provadla, at jsem chtel nebo ne.

Btw - prohlizec sice zpomaloval obcas po prepnuti FPS, ale nikdy na 1fps a nikdy neprodluzoval ping 6x.

Guest
This topic is now closed to further replies.