Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.9. Americké bitevní lodě v předběžném přístupu

28 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
358 posts
11,382 battles

Byly přidány následující úspěchy: Pomocný stavitel lodí, Hlavní stavitel lodí, Inspektor stavby lodí a Hlavní inspektor stavby lodí. Úspěchy se budou vydávat za 10/50/100/150 větví lodí, které vynulujete.

Do vašeho postupu pro nové úspěchy a bonusu pro lodě V. úrovně se budou počítat pouze ty větve lodí, které vynulujete po spuštění aktualizace 0.9.9.

A já se už těšil, že se budu chlubit novým úspěchem. :Smile_teethhappy:

No tak holt později.

Players
1,681 posts
9,519 battles

co je na tom do (EDITOVÁNO) za "uspech"? Ze zvladnu zmacknout tlacitko? Za chvili se bude udelovat i uspech za to ze umis koupit kontejnery v obchode a otevrit je 

koukam ze setrvaly nerf letadlovek pokracuje. Za nicotnych 33k oceli si hraci mohou poridit nejhorsi letadlovku X urovne a Emilio za skromnych 5 resetu linii. 

tenor.gif

Edited by Dave6
Vulgarismy
  • Cool 1

[PPH]
Players
641 posts
14,130 battles
V 29. 9. 2020 v 17:12 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

co je na tom do (EDITOVÁNO) za "uspech"? Ze zvladnu zmacknout tlacitko? Za chvili se bude udelovat i uspech za to ze umis koupit kontejnery v obchode a otevrit je 

koukam ze setrvaly nerf letadlovek pokracuje. Za nicotnych 33k oceli si hraci mohou poridit nejhorsi letadlovku X urovne a Emilio za skromnych 5 resetu linii. 

tenor.gif

Úspěch za otevřené kontejnery existuje - i ve více stupních... Pravda... nerozlišuje je na kupované či jinak získané.... Můžeš to dát jako návrh ... :-P

Edited by Dave6
Vulgarismy v citaci

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
358 posts
11,382 battles
Před 59 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Za nicotnych 33k oceli si hraci mohou poridit nejhorsi letadlovku X urovne 

Teď se zdá v pořádku. 

Dokonce vypadá až moc silně.

https://thedailybounce.net/world-of-warships/final-review-u-s-tier-x-freemium-aircraft-carrier-franklin-d-roosevelt/

Co jsem slyšel, tak se od první verze hodně změnila.

Navíc ta výdrž letadel, velikost letecké skupiny, alfa damage.

Ideální pro nezkušené letadlovkáře. Mohou létat téměř pořád.

:Smile_teethhappy:

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 2 hodinami Flaky26 řekl/a:

Teď se zdá v pořádku. 

Dokonce vypadá až moc silně.

https://thedailybounce.net/world-of-warships/final-review-u-s-tier-x-freemium-aircraft-carrier-franklin-d-roosevelt/

Co jsem slyšel, tak se od první verze hodně změnila.

Navíc ta výdrž letadel, velikost letecké skupiny, alfa damage.

Ideální pro nezkušené letadlovkáře. Mohou létat téměř pořád.

:Smile_teethhappy:

ty torpeda jsou nepozitelne. Bomby maji zvyseny shoz dd trefis zazrakem. navic edited s odhazovanim letadel kvuli velkym skupinam. Navic ta letadlovka sviti hrozne tudiz ztrata 4 bodu do maskovani. za tolik ocele to asi nestoji. stejne to asi poridim, ale jen proto ze nevim co za to jineho. radsi bych to paolo emilio

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
358 posts
11,382 battles

,,Pokračujeme v naší práci na vylepšení každodenních dodávek: v aktualizaci 0.9.9 budou přidány dvě nové možnosti. Se spuštěním aktualizace nové mechaniky otestujeme. Abychom si zajistili důvěryhodné výsledky testů, budou sbírat někteří hráči své odměny prostřednictvím „staré“ verze každodenních dodávek, zatímco ostatní se dočkají verzí nových. Tento výzkum rovněž vyžaduje náhodnou referenční skupinu, a proto nebudou mít někteří hráči bohužel ke každodenním dodávkám během této aktualizace přístup. ´´

Ti nebožáci se budou vybírat jak?

Chápu, že z denních dodávek toho tolik nezískáte, takže vlastně skoro o nic nejde...tedy, pokud jste zazobanci, kteří mají tři prd...ehm pozadí :Smile_coin: všeho.

Pokud jste ale začínající hráč, tak každá kamufláž, signál, kredit a hlavně dublon (v denních dodávkách bývá myslím 50 dublonů / jednu aktualizaci) je pro Vás cenný. A teď budou někteří ochuzeni, protože WG chce referenční skupinu?

Fajn. Já se hlásím dobrovolně, je mi to jedno. Pár signálů pro mne nic neznamená. Ale prosím, zkuste chudé, začínající hráče z tohoto sociálního experimentu vynechat. Děkuji.

Jinak vyjádření z ruského fóra (přeloženo na Redditu):

Spojler

Translation from Russian: "For testing of new and enhanced game mechanics,as well as evalution of their impact on game process,we need a control group of players.Therefore,some randomly chosen players,sadly,won't see Daily Shipments in their Ports in this patch.They will be an important part of testing of the changed mechanic and will contribute to further development of our game."

[FIMRA]
Players
274 posts
11,194 battles
16 hours ago, Flaky26 said:

Byly přidány následující úspěchy: Pomocný stavitel lodí, Hlavní stavitel lodí, Inspektor stavby lodí a Hlavní inspektor stavby lodí. Úspěchy se budou vydávat za 10/50/100/150 větví lodí, které vynulujete.

Do vašeho postupu pro nové úspěchy a bonusu pro lodě V. úrovně se budou počítat pouze ty větve lodí, které vynulujete po spuštění aktualizace 0.9.9.

A já se už těšil, že se budu chlubit novým úspěchem. :Smile_teethhappy:

No tak holt později.

myslim, ze ani moznost ziskat tieto "uspechy" ma nedonuti resetovat niektoru vetvu lodi. Cim dalej tym mam pocit, ze som sa spravne rozhodol, ked v tejto hre hram len operacie a v kooperativne bitky.

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
V 29. 9. 2020 v 17:12 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

tenor.gif

Tak ti, kteří na to dosáhnou se vlastně mohou pyšnit úspěchem, ono už jen vyresetovat 10 linií není úplně jednoduché vzhledem k náročnosti na regrind či počet FreeXP na přeskočení těchto linií.

Teď mi řekni, co je konkrétně nerfem pro CVčka přidáním lodě do Zbrojnice?

Co vůbec říkáš na viditelnost leteckých zaměřovačů na vodě?

V 29. 9. 2020 v 22:43 Flaky26 řekl/a:

,,Pokračujeme v naší práci na vylepšení každodenních dodávek: v aktualizaci 0.9.9 budou přidány dvě nové možnosti. Se spuštěním aktualizace nové mechaniky otestujeme. Abychom si zajistili důvěryhodné výsledky testů, budou sbírat někteří hráči své odměny prostřednictvím „staré“ verze každodenních dodávek, zatímco ostatní se dočkají verzí nových. Tento výzkum rovněž vyžaduje náhodnou referenční skupinu, a proto nebudou mít někteří hráči bohužel ke každodenním dodávkám během této aktualizace přístup. ´´

Ti nebožáci se budou vybírat jak?

Chápu, že z denních dodávek toho tolik nezískáte, takže vlastně skoro o nic nejde...tedy, pokud jste zazobanci, kteří mají tři prd...ehm pozadí :Smile_coin: všeho.

Pokud jste ale začínající hráč, tak každá kamufláž, signál, kredit a hlavně dublon (v denních dodávkách bývá myslím 50 dublonů / jednu aktualizaci) je pro Vás cenný. A teď budou někteří ochuzeni, protože WG chce referenční skupinu?

Fajn. Já se hlásím dobrovolně, je mi to jedno. Pár signálů pro mne nic neznamená. Ale prosím, zkuste chudé, začínající hráče z tohoto sociálního experimentu vynechat. Děkuji.

Jinak vyjádření z ruského fóra (přeloženo na Redditu):

Skrýt obsah

Translation from Russian: "For testing of new and enhanced game mechanics,as well as evalution of their impact on game process,we need a control group of players.Therefore,some randomly chosen players,sadly,won't see Daily Shipments in their Ports in this patch.They will be an important part of testing of the changed mechanic and will contribute to further development of our game."

Ti nebožáci bohužel nebudou vybírat nijak. Jak nevím, proč přesně se rozhodlo pro tuto "cestu", ale budiž. Musí se to otestovat. Nicméně z hráčské základny bude do této nešťastné skupiny vybráno poměrně malé množství hráčů (pouze pár procent). Já osobně doufám, že to budou hráči, kterým o tyto věci až tak zas nejde a nepotřebují nutně trochu uhlí, kamufláží, či signálů. Já kdybych mohl, taky se dobrovolně přihlásím, ale bohužel takto to nefunguje.

• Cool 2

Players
271 posts
16,755 battles

Tak já předpokládám, že hráči z "referenční skupiny" obsah z denních dodávek dostanou připsaný automaticky. Když by jinak neměli žádnou možnost se k němu dostat. Mýlím se, @YabbaCoe?

Players
1,681 posts
9,519 battles

@YabbaCoe tim nerfem jsem myslel prodluzovani casu odhodu u bomba. Uz ted jsou zamerovace i pri max zamerovani o dost vetsi nez byvaly aby chudacci v shimakazich s pustenymi AA nedostavali za 5-6k ale za polovic.

Dale jsem tim nerfem myslel to, ze kdyz budu dostavat dmg do letadel, tak budou poskakovat. To je docela znat jestli mne AP bomby poskoci pri dropu mimo lod. Zacni to hrat a hned uvidis ty nerfy. Porad nerfujete CV misto toho aby jste zvysili dmg na zbroji a omezili pocet letadel. 

Roosvelt je podle me spatna lod. Heal na letadlech v X hrach potrebujes. Letky o padesati letadlech ne. To akorat prace navic to odhazet. 

Viditelnost zamerovacu me nikdy netrapila. Spis me trapi grafika v snehovych bourich a grafika pozaru, kde nevim kam mirim napriklad u AP raket.

[PRDI]
Players
336 posts
3,086 battles

mna zaujíma šanca na dropnutie Minnesoty z tych 1000 dublonovych balíčkov?

čo tak oficialne vyjadrenie Wargammingu aka je šanca na drop ?

dali sme tam 1 lod -100-lodí -1000

Sci-fi-1000+ lodí ?

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
358 posts
11,382 battles
Před 3 minutami ElHabanero řekl/a:

Sci-fi-1000+ lodí ?

Každý hráč si může pořídit až 65 těch náhodných balíčků. A v jednom z nich je Minnesota. Akorát někomu padne z prvního balíčku a někomu klidně z posledního. Takže cena může být 1 000 až 65 000 dublonů.

A jaká je šance? To je na mě bohužel moc pokročilá matematika.

• Cool 1

Players
5,068 posts
30,455 battles
Před 39 minutami Flaky26 řekl/a:

Každý hráč si může pořídit až 65 těch náhodných balíčků. A v jednom z nich je Minnesota. Akorát někomu padne z prvního balíčku a někomu klidně z posledního. Takže cena může být 1 000 až 65 000 dublonů.

A jaká je šance? To je na mě bohužel moc pokročilá matematika.

Asi jako kdyby někomu řekli, že má 1,5% šanci na uzdravení. Přesto se najdou jedinci, co to budou zkoušet a utrácet za dublony. 

PS: sakra, nejde mi zaplatit z paypalu :Smile_trollface:

PPS: vpodstatě jsem rád, že WG přešlo na tento způsob jarmarku. U mne to způsobilo, že i kupon na 30% slevu v obchodě zůstal nevyužit.

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
Před 55 minutami ElHabanero řekl/a:

mna zaujíma šanca na dropnutie Minnesoty z tych 1000 dublonovych balíčkov?

Sci-fi-1000+ lodí ?

Flaky má pravdu. Šance na samotném začátku, před pořízením prvního balíčku je 1/65, čili jak ims naznačil 1,5%. S každým otevřením se šance vlastně zvýší.

Kolik, že jsme tam dali lodí? No vlastně naprosto každý hráč tam v jednom z těch 65 balíčků tu Minnesotu má.

Players
5,068 posts
30,455 battles

Před 19 minutami YabbaCoe řekl/a:

Flaky má pravdu. Šance na samotném začátku, před pořízením prvního balíčku je 1/65, čili jak ims naznačil 1,5%. S každým otevřením se šance vlastně zvýší.

Kolik, že jsme tam dali lodí? No vlastně naprosto každý hráč tam v jednom z těch 65 balíčků tu Minnesotu má.

Nechci ti kazit kšefty, ale tady máš tu zvyšující se pravděpodobnost a cenu za ní :Smile_teethhappy:

Spojler

image.thumb.png.72e6fb881e55524c1a0e444ecf6e4907.png

• Cool 2
  • Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles

Mám dva účty :

buď jsem něco posráál a nevšimnul si , anebo ?

Proč už není v nabídce , při kliknutí na to ozubené kolečko v levo nahoře volba  - Odpojit od serveru a vypadla na mně nabídka - Změnit učet . 

Tam jsem kliknul na připojit přes twitch , anebo jné socprc a bylo . 

Jsem tvor od narození leniví , tak proč klikat na víc ?

Tady byla a už není

E9ICmrR.jpg

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,904 posts
14,301 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

Mám dva účty :

buď jsem něco posráál a nevšimnul si , anebo ?

Proč už není v nabídce , při kliknutí na to ozubené kolečko v levo nahoře volba  - Odpojit od serveru a vypadla na mně nabídka - Změnit učet . 

Tam jsem kliknul na připojit přes twitch , anebo jné socprc a bylo . 

Jsem tvor od narození leniví , tak proč klikat na víc ?

Tady byla a už není

E9ICmrR.jpg

Jsi tvor lenivej, ale že zbytečně nahráváš screeny přes imgur, místo abys je sem rovnou flákl línej nejsi - dědku :cap_haloween:

[FIMRA]
Players
274 posts
11,194 battles
17 hours ago, YabbaCoe said:

No vlastně naprosto každý hráč tam v jednom z těch 65 balíčků tu Minnesotu má

No vlastne setrim na Go Pro kameru, tak Minnesotu musim ozeliet :Smile_trollface:

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
Před 3 hodinami Ajax102 řekl/a:

No vlastne setrim na Go Pro kameru, tak Minnesotu musim ozeliet :Smile_trollface:

Nebo si počkej, až bude ve full releasu.

Kolik vůbec teď to Go Pro na které šetříš stojí? Nějakou dobu už si pohrávám s myšlenkou, že bych si taky nějaké pořídil...

[FIMRA]
Players
274 posts
11,194 battles
15 minutes ago, YabbaCoe said:

Kolik vůbec teď to Go Pro na které šetříš stojí? Nějakou dobu už si pohrávám s myšlenkou, že bych si taky nějaké pořídil...

Mam zalusk na GoPro7 v jednom internetovom obchode som ju videl za 370 euro. Lenze sedmicky sa uz nerobia. Najnovsia osmicka stoji priblizne 410 euro. Zalezi od predajcu.

[KG_CZ]
Players
47 posts
7,744 battles
On 9/30/2020 at 11:04 AM, YabbaCoe said:

Ti nebožáci bohužel nebudou vybírat nijak. Jak nevím, proč přesně se rozhodlo pro tuto "cestu", ale budiž. Musí se to otestovat. Nicméně z hráčské základny bude do této nešťastné skupiny vybráno poměrně malé množství hráčů (pouze pár procent). Já osobně doufám, že to budou hráči, kterým o tyto věci až tak zas nejde a nepotřebují nutně trochu uhlí, kamufláží, či signálů. Já kdybych mohl, taky se dobrovolně přihlásím, ale bohužel takto to nefunguje.

Tak nekolik malo procent hracu jsem napr ja, nebo jsem alespon na zadne denni odmeny nenarazil. Sice nejsem zacinajici hrac, ale nepotesilo to. Tak dik

[BL4CK]
Community Contributor
387 posts
22,848 battles

:cap_cool::cap_rambo::cap_win: aj toto sa deje vo verzii 0.9.9

shot-20_10.12_12_31.16-0870.thumb.jpg.60b198cde431b77591a6b947517b710f.jpg

[PPH]
Players
641 posts
14,130 battles

Heh... sranda je, že aby se člověk s free to play dostal k nějaké hodnotné odměně, tak pokud se nepletu, opět jak se stalo dobrým WG zvykem, bez cvakání dublonků nelze získat nic zajímavého...  ( ano, nějaké vlajky, spotřební kamo - to je už pane Žába nezajímavý obsah - máme ho tuny...), pro mě osobně jsou zajímavé přímo lodě či speciální trvalé kamo či nějaký unikátní obsah ( vlajka, nášivka, emblém - i když ho nepoužiju tak ze sběratelských důvodů)...

Takže jsem si to chvíli počítal: z nařízení se dá dle článku vyjet až 12 900 amer. žetonů a je to takový středně lehký grind... o víkendu nám spec. mise dodala další žetony - a i s touto odměnou člověk získá celkem 15 050 žetonů ( pokud jsem se někde neuklepnul), ale aby se člověk dostal k první odměně ( která je pro mě zajímavá) - kamo na T8 bitevku... tak je třeba  18 000!! žetonů... takže ve finále pro mě zase prd.... :-)

Ledaže by tyhle žetonově podpůrné mise byly pro každý víkend?? Nebo bude nějaká další část - nařízení, se stejnými žetony?? Protože informace zda těch 15 táců žetonů je finální počet nebo jich bude třeba i víc celkem dost chybí...

A už úplně pomíjím že na Floridu je potřeba 45 000 žetonů a na celý balíčkový set rovných 100 táců :-P

Neváhej a plať...:cap_haloween:

Sign in to follow this