Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.9.9. Amerykańskie pancerniki we wczesnym dostępie

13 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
244 posts
6,438 battles

Ciekawi mnie ten element "najemniki". Pytanie tylko, czy da się wykonać misji bojowe jako "najemnik" i zgarnąć nagrody, które były przeznaczone tylko do bitwy klanowe np. więcej węgla i specjalne flagi? Bo mój klan nie słynie z aktywności w bitwie klanowy. To coś, czego mi brakowało od dawna.

[IFS]
Players
114 posts
14,011 battles

Znów muszę się zabawić w korektora, ostatni mój wpis dotyczył znalezionego błędu na stronie.

Teraz jest ciut inaczej, nie wiem gdzie i kto odpowiada za to, ale jest błąd w polskiej liście dialogowej w materiale filmowym dotyczącym najnowszej aktualizacji dotyczącej amerykańskich pancerników. Otóż wiadomo chodzi o nowe pancerniki, o tym mówi Dasha, na ekranie info o nowych pancernikach US Navy we wczesnym dostępie, gdy tymczasem z polskich napisów pod filmem dowiadujemy się o tym, że ta aktualizacja zapewnia wczesny dostęp do amerykańskich krążowników... aha, chyba tym, co spali przez ileś sezonów. Pomiędzy 20 a 25 sekundą materiału.

Wasz cenzor.

A, i czekam na superkontener ze stalą w nagrodę za ten i poprzednie razy...

• Cool 1

[MCNC]
Players
287 posts
25,307 battles

Ulepszenie Modyfikacja 1 doładowania silnika

• Premia do czasu działania Doładowania silnika i Awaryjnego doładowania silnika została zmniejszona z +40% do +30%

Hmm....

Jakim cudem wyszło im z tabelek , że tak szybka kontynuacja tego nerfu jest niezbędna ?!

Zdumiewał geniusz tych co to wymyślili już przy pierwszym kroku  , a mamy natychmiastową poprawkę .

[MORSA]
Players
87 posts
3,647 battles
21 hours ago, SirXenon_36 said:

Ciekawi mnie ten element "najemniki". Pytanie tylko, czy da się wykonać misji bojowe jako "najemnik" i zgarnąć nagrody, które były przeznaczone tylko do bitwy klanowe np. więcej węgla i specjalne flagi? Bo mój klan nie słynie z aktywności w bitwie klanowy. To coś, czego mi brakowało od dawna.

...zawsze możesz zmienić klan ;)

[ISEN]
Beta Tester
4,755 posts
14,541 battles
17 hours ago, DrTorbix said:

Jakim cudem wyszło im z tabletek , że tak szybka kontynuacja tego nerfu jest niezbędna ?!

sorry nie mogłem się powstrzymać:Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 1

[FT-B]
Players
555 posts
8,328 battles

U was sami inteligenci pracują. Po jakiego czorta, usuwali odłącz od serwera? Klikało się to,wpisywało inne dany, i pyk w grze. Teraz muszę zamknąć grę, i załączać na nowo. Co to za sens?

[MORSA]
Players
87 posts
3,647 battles

1.07 ...ponadto te stalowe giganty mają: (przyzwoite torpedy) , że co???  Oj Perova :cap_haloween:

[-PGS-]
Players
474 posts
9,176 battles

Cyklon wprowadzono, by zmniejszyć zbyt duży potencjał zwiadowczy lotniskowców w bitwach klanowych. Opcja dodania maksymalnie dwóch pancerników lub zastąpienia jednego z nich lotniskowcem urozmaici składy i taktyki w nadchodzącym sezonie. Może się na przykład okazać, że popularność zdobędą niszczyciele

Kombinują jak koń pod górę. Dlaczego WG nie bierze pod uwagę feedbacku od graczy i cc'ków? Pomysł że lotniskowiec spotuje tylko sobie ma już taaaką brodę. Nie wprowadzą tego bo to nie ich pomysł? Nie bo nie (tu następuje tupnięcie nóżką i rzucenie tulonego misiaczka)!

Players
10 posts
5.10.2020 o 07:38, kmkris1410 napisał:

Kombinują jak koń pod górę. Dlaczego WG nie bierze pod uwagę feedbacku od graczy i cc'ków? Pomysł że lotniskowiec spotuje tylko sobie ma już taaaką brodę. Nie wprowadzą tego bo to nie ich pomysł? Nie bo nie (tu następuje tupnięcie nóżką i rzucenie tulonego misiaczka)!

Jestem nowy w wows, ale pomysł mega! Lotnie mogą sobie robić DM co wyspotują a niszczyciele wreszcie miały by deczko lżej i mogłyby spotować dla swojego teamu. Kolejna sprawa: ASYSTA- za uszkodzenia po naszym wyświeceniu powinien być dodatkowy exp (jakieś 15%) z tych uszkodzeń.

Konieczne też byłoby zmniejszenie zasięgu panckom do 20km bo rzygać się chce jak mamy stratę 3-kapów a mimo to nasze Molochy grzeją tyły mapki, skutek jest opłakany dla obu drużyn. W przegranej zostaje około 5-7, które nie wzięły na siebie ciężaru gry a wygrani mogli by jeszcze na nich robić uszkodzenia.

To nie klanówki, że liczy się tylko wygrana i im szybciej tym lepiej.

Sign in to follow this