Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
bloodminister

Zakończenie wsparcia dla macOS

5 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
93 posts

Kapitanowie!
World of Warships stale ewoluuje – w grze regularnie pojawiają się nowe okręty i mapy. Dodajemy również dużo innej zawartości, jak np. nowe technologie, mające zwiększyć wydajność i poprawić jakość dźwięku oraz grafiki.
Aby zachować aktualny poziom produktywności, musimy niestety wstrzymać wsparcie dla systemu macOS.
Popularność tego systemu operacyjnego (OS) wśród naszych graczy jest dość niska. Poza tym charakteryzuje się on kilkoma cechami, które wymagają od naszego zespołu deweloperskiego dużych nakładów czasu i pracy. Wpływa to negatywnie na rozwój gry i utrudnia wprowadzanie nowej zawartości i ulepszeń. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zdecydowaliśmy o zawieszeniu wsparcia dla systemów macOS.
Wsparcie dla systemów operacyjnych macOS zostanie wstrzymane po wprowadzeniu wersji 0.10.0. World of Warships wciąż będzie działać poprawnie na komputerach obsługujących system Windows 7 x64 / 8.1 / 10.


Informujemy Was o tych planowanych zmianach z wyprzedzeniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Wasze zrozumienie. Chcemy również zasugerować kilka rozwiązań, które pozwolą graczom korzystającym z macOS wciąż cieszyć się grą World of Warships:
•    World of Warships jest dostępne na GeForce NOW. Więcej informacji na stronie https://www.nvidia.com/geforce-now/
•    Gracze z systemem macOS mogą spróbować skorzystać z Boot Camp, by uruchomić system Windows na swoich urządzeniach i grać w World of Warships. Więcej informacji znajdziecie pod adresem https://support.apple.com/HT201468. Pamiętajcie: oprogramowanie Boot Camp nie jest oficjalnie wspierane przez Wargaming i nie możemy zagwarantować jego poprawnego działania z World of Warships.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,738 battles

Czy ta decyzja oznacza również zwrot wydatków poniesionych w grze przez użytkowników Maków?

  • Funny 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[FOAM]
Beta Tester
125 posts
8,502 battles
On 9/29/2020 at 12:35 PM, bloodminister said:

Więcej informacji znajdziecie pod adresem https://support.apple.com/HT201468. Pamiętajcie: oprogramowanie Boot Camp nie jest oficjalnie wspierane przez Wargaming i nie możemy zagwarantować jego poprawnego działania z World of Warships.

 

Nie możemy odnaleźć strony, której szukasz.

Szukaj w zasobach wsparcia  
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[HOB]
Moderator
1,820 posts
7,613 battles
2 godziny temu, ZygZag napisał:

Czy ta decyzja oznacza również zwrot wydatków poniesionych w grze przez użytkowników Maków?

Cofali Windows XP, cofali 32-bitówki - nic nie było. Mak niczym się nie różni.

 

Usługa jak była wykonywana tak dalej jest. Jeśli płaciłeś jednak kartą lub masz inną opcję cofania płatności - to możesz próbować takiego manewru. Konto co prawda zostanie zablokowane, ale jak bez Maka nie masz dostępu do konta, to jeden grzyb, a część hajsów wróci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×