Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Ukončení podpory systému macOS

1 comment in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,430 posts
4,348 battles

Kapitáni!

World of Warships se neustále vyvíjí a ve hře se pravidelně objevují nové lodě a mapy. Také přidáváme spoustu dalšího obsahu, jako jsou nové technologie určené k posílení výkonu a vylepšení kvality zvuku a grafiky.

 

Abychom udrželi takovou úroveň produktivity, musíme bohužel ukončit podporu systému macOS.

 

Popularita tohoto operačního systému (OS) je mezi našimi hráči poměrně nízká. Kromě toho má tento systém řadu specifických funkcí, jejichž obstarání si ze strany našeho vývojářského týmu žádá spoustu času a úsilí. To má negativní dopad na vývoj hry a brzdí to naši schopnost přidávat nový obsah a vylepšení. S ohledem na všechny tyto faktory jsme se rozhodli ukončit podporu pro macOS.

 

Podpora operačního systému macOS bude s vydáním aktualizace 0.10.0 ukončena. World of Warships bude fungovat podle plánu na sestavách s operačním systémem Windows 7 x64 / 8.1 / 10.

 

O těchto plánovaných změnách vás informujeme s předstihem. Omlouváme se za jakékoli případné nepříjemnosti, které vám to může způsobit, a děkujeme vám za pochopení. Také bychom se chtěli podělit o několik možností, jak by si hráči na macOS mohli i nadále užívat World of Warships:

  • World of Warships je k dispozici přes GeForce NOW. Pro více informací přejděte na https://www.nvidia.com/geforce-now/
  • Hráči s macOS mohou zkusit použít Boot Camp, aby na svém zařízení spustili operační systém Windows a mohli hrát World of Warships. Pro více informací přejděte na https://support.apple.com/HT201468. Upozornění: Boot Camp není společností Wargaming oficiálně podporována nezaručujeme, že při jeho použití budeWorld of Warships fungovat správně.
  • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×