Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog 24.09.2020 ST 0.9.10 Kluczowa bitwa

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
5,093 posts

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.

 

 

 

Wielkie łowy: Klucz do zwycięstwa!

 

Aby świętować Halloween zostanie dodany nowy tymczasowy typ bitwy: Bitwa kluczowa.

16 graczy zostanie rozrzuconych na gigantycznej mapie – „Wielobok” – będą mogli wybrać czy walczyć między sobą, czy współpracować w celu zniszczenia niebezpiecznych potworów morskich kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Do bitwy można wejść tylko samodzielnie, ale w czasie walk gracze będą mogli tworzyć dywizjony do trzech graczy.

phpNNhHpM

 

Głównym celem jest opuszczenie „Wieloboku” przez portal. Aby to zrobić gracze muszą znaleźć specjalnie oznaczonego potwora, zabić go i odzyskać klucz. Tylko jeden gracz może użyć klucza, a nie cały dywizjon.

phpfCdGKh

 

Po tym jak wszystkie klucze zostaną użyte pozostałe okręty zostaną przeniesione do specjalnej strefy: „Ośmioboku”. Tak jak w przypadku „Dzikiej fali” z aktualizacji 0.8.5 ostateczna bitwa odbędzie się na stopniowo zmniejszającym się obszarze. Ostatni okręt, który przeżyje będzie mógł ostatecznie opuścić „Wielobok”.

Zamiast typowej kwadratowej minimapy, używana będzie okrągła mapa z okrętem gracza w centrum. Będzie pokazywać całe otoczenie w zasięgu wykrywalności okrętu.

Za zniszczenie potworów lub innych graczy zdobyć można będzie tymczasowy zasób: Punkty bitewne. Po zdobyciu odpowiedniej ich liczby, gracz będzie mógł ulepszyć swój okręt w bitwie, np. zmniejszyć otrzymywane uszkodzenia lub zwiększyć zadawane przez uzbrojenie uszkodzenia. Wszystkie punkty będą dostępne w Porcie, za które będzie można zdobyć różne nagrody, w tym „Piekielne” stałe kamuflaże dla okrętów tierów VIII i IX. Udane opuszczenie „Wieloboku” gwarantuje dodatkowe Punkty bitewne, a ucieczka przez portal więcej Punktów niż po wygraniu w „Ośmioboku”.

phpGcdOLk

 

Gracze będą mieli do dyspozycji trzy różne okręty dostępne w wersji 0.9.10, każdy z nich z wieloma modułami, których zainstalowanie znacząco zmieni ich styl gry i stworzy miejsce dla niezwykłych kombinacji i charakterystyk. Dla przykładu standardowe torpedy będzie można wymienić na wersję czasowo wyłączającą z użytku uzbrojenie trafionego okrętu, ale zadającą mniej obrażeń.

phpJpfjjm

phpFjLGmL

phpmbbigf

 

Uzbrojenie nie będzie ograniczone do prostych broni: do wyboru będą także lasery, torpedy plazmowe, wyrzutnie fal i moździerze. Dla przykładu wyrzutnia fal będzie mogła zniszczyć nadpływające torpedy, a broń plazmowa przegrzeje wrogie opancerzenie, co zwiększy ilość zadawanych uszkodzeń gdy broń plazmowa trafi ponownie w ten sam obszar. Nowe moduły będą dostępne po ukończeniu specjalnych misji bojowych.

phpooJNbF

 

Dodany zostanie nowy port inspirowany „Wielobokiem”.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×