Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Amerykańskie pancerniki: wczesny dostęp

25 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Beta Tester
4,750 posts
14,526 battles

:Smile_teethhappy: zabawni jesteście

Na premke t7 trzeba 44 tyś żetonów i teraz tak

12900 mogę z dyrektyw zdobyć zostaje 31100

biorąc pod uwagę że 1500 leci z premkowych to muszę kupić 21 zestawów po 1000 golda

czyli 21000 cebuli za okręt premium t7

Buhahahaha

(btw nie licze kolejnych bo bezsens)

• Cool 10

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles

Kolejny event, gdzie nie da się zdobyć okręt prenium BEZ ZAPŁACENIE DUBLONÓW I TO DUŻO! Nawet kamuflaż pamiątkowy dla okrętu VIII też nie da się zdobyć w normalny sposób. Piękny event, nie ma za co.

Pomyśleć, że kiedyś były eventy w roku 2019 i wcześniej, gdzie da się zdobyć okrętów V-VII prenium za samo wykonanie misji bojowe z dyrektywy oraz beta testy... Współczuję tych, co zakładają konto WoW dopiero w roku 2020.

Skorzystają tylko tych, co są w posiadaniu ponad 20-30 okrętów X i wygrali dużo dublonów z superkontenerów od event Urodziny WoW.

Przynajmniej mogę zdobyć zwykły pancernik VIII jako 100% pewniak i to bez losowanie. To lepsze niż nic.

41 minut temu, ILovePlayCV napisał:

:Smile_teethhappy: zabawni jesteście

czyli 21000 cebuli za okręt premium t7

Buhahahaha

(btw nie licze kolejnych bo bezsens)

Właśnie. Nawet wszystkie okrętów PRENIUM poziomu VII w zbrojowni kosztują tylko 5000-10000 dublonów. Nie wspominając o tym, że były 2 eventy w ciągu roku, gdzie możemy zbudować okrętów prenium VIII w stoczni i musimy zapłacić TYLKO 3000-3750 dublonów. Okręt VII w tej evencie kosztuje aż 21000 dublonów!!!??? Bardzo śmieszne... Co z tego, że dostajemy mnóstwo flagi w zestawie, skoro już sporo dostaliśmy za superkontenerów i prezenty w urodziny WoW?

Ten event to już nowy rekord "...." w moim oczach od założenia konto w roku 2019. Bardzo zabawne.

Bez urazy, ekipa WoW. Wiem, że chcecie jakoś zarabiać na utrzymanie, ale bez przesądy... Wszystko ma swoją granicę. Z całym szacunkiem...

• Cool 1

[G3NTZ]
Players
1,220 posts
19,171 battles

Generalnie spodziewałem się, że brzydszych okrętów niż brytyjskie pancerniki to się tu nie uświadczy.

Ale właśnie wjeżdza split z amerykańskimi ślicznotkami...

• Cool 2

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles

Ostrzeżenie do niektórzy na forum. Jeżeli zamierzacie zapłacić dużo dublonów na okrętu VII i więcej, to dajecie ZIELONE światełko dla twórców WoW i będą więcej takich eventów jak ten, gdzie będą mniej "darmowe" rzeczy, a więcej mikropłatności i coraz droższe. Pamiętajcie, że głosujecie portfelem!

Hejty i narzekanie na twórców WoW nic nie da się, bo tu nie zmieni. Pozdrawiam.

• Cool 8

Players
2,636 posts
15,681 battles

hmm wydac 21tys dublonow kiedy mam mase alabame georgie i 2.2mln wolnego na ohio

ale sie zastanowie

[DOREE]
Beta Tester
1,730 posts
12,847 battles

dzie łozie podwodne kurła

powolne nudne kloce wogóle mnie nie interesują

• Cool 1
  • Bad 1

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles
35 minut temu, Korsarz_87 napisał:

powolne nudne kloce wogóle mnie nie interesują

To jest gra o bitwie morskie w wieku XX, więc łodzie podwodne też należy się spodziewać. Twoje narzekanie tu nic nie zmieniają. Hejtują na CV, a nadal istnieją, więc łodzie podwodne też jest samo.

Players
2,636 posts
15,681 battles
16 minutes ago, SirXenon_36 said:

więc łodzie podwodne też należy się spodziewać.

nie lodzie tylko statki podwodne

• Cool 1

[DOREE]
Beta Tester
1,730 posts
12,847 battles
17 minutes ago, SirXenon_36 said:

To jest gra o bitwie morskie w wieku XX, więc łodzie podwodne też należy się spodziewać. Twoje narzekanie tu nic nie zmieniają. Hejtują na CV, a nadal istnieją, więc łodzie podwodne też jest samo.

Ojej, jak to dobrze, że jakiś ekspert nareszcie mi wytłumaczył.

Gwoli ścisłości- zagrywam się CV i z wypiekami czekam na SS.

Przy okazji- skalibruj sobie google translator.

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles
15 minut temu, Korsarz_87 napisał:

Przy okazji- skalibruj sobie google translator.

Może piszę niepoprawnie, bo jestem niesłyszący, więc sorki. Nie myl się z google translator i obcokrajowiec.

[DOREE]
Beta Tester
1,730 posts
12,847 battles
3 minutes ago, SirXenon_36 said:

Może piszę niepoprawnie, bo jestem niesłyszący, więc sorki. Nie myl się z google translator i obcokrajowiec.

A, to przepraszam

• Cool 1

[ISEN]
Beta Tester
4,750 posts
14,526 battles
35 minutes ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Dla mnie gitara, wiecznie mi kredek brakuje:Smile_trollface:

nie no muszę zapytać

a co z tym kredyty mają wspólnego???

[E-BOJ]
Players
149 posts
10,291 battles

WG przechodzi samych siebie w 2020r płacić dublonami za wczesny dostęp, aż taka u nich bieda??

[BASIC]
[BASIC]
Players
36 posts
6,957 battles

Niebawem za dublony będzie wczesny dostęp do cygańskich kajaków pancernych. Daliby coś naprawdę historycznego, choćby brytyjskie liniowe krążki... to nie, jakieś dziwactwa szkaradne. A kysz!

[DIRKA]
Players
16 posts
1,616 battles

Gicio...nic tylko grać 24h na dobę...i nic nie robić tylko kolekcjonować puszki, które nawet nie mają kotwicy, by szalsować na burtę . Mogliby by pomyśleć o takim awaryjnym myku manewrowym. No, ale to słono kosztować musi takie usprawnienie łupinek ;)

[R-NG]
Players
1,509 posts
18,937 battles

No i wydarzenie dla mnie, a nie kolejne niszczałki.

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles

8 godzin temu, ILovePlayCV napisał:

nie no muszę zapytać

a co z tym kredyty mają wspólnego???

6 godzin temu, HoldMyBeerAndWatch napisał:

Kto pyta nie błądzi jak mawiają.

Schowek01.jpg.6595460792372eb6c419ec6580b74a39.jpg

Nie tylko to. Otrzyma również zwykły okręt VIII za wykonanie wszystkie misji bojowe, a to oznacza oszczędność prawie 10 000 000 kredytów plus moduły ulepszeń (antena, silnik, działo i takie tam), który musi normalnie zapłacić, gdyby nie wygrał ten okręt w inny okoliczność. To zawsze coś. :Smile_trollface:

[ISEN]
Beta Tester
4,750 posts
14,526 battles
7 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Kto pyta nie błądzi jak mawiają.

Schowek01.jpg.6595460792372eb6c419ec6580b74a39.jpg

a o to chodzi

jednakże ja nastawiam się na camo za te zetki z dyrektyw

Players
1,732 posts
19,851 battles
17 godzin temu, Pshemozz napisał:

spodziewałem się, że brzydszych okrętów niż brytyjskie pancerniki to się tu nie uświadczy

Być może "brzydota" to kwestia gustu, ale funkcjonalność okrętu - chyba już nie koniecznie.

Weźmy parę bebeczków T7 - amerykańską Florydę i dwa brytyjskie bliźniaki - KGV i DoY.

KGV jest za darmo, i przy reloadzie 25 sek oraz prędkości 28 węzłów prezentuje się jako bardzo fajny pancernik, którym nawet nooby jak ja mogą sobie popływać na rankedach i zdobyć parę osiągnięć. Jasne, jest miękki i łatwo się pali, stąd potrzebna jest inwestycja w moduły i perki na przeżywalność. DoY (który był do zdobycia jakiś czas temu) uważany jest za gorszą wersję KGV - zwłaszcza ze względu na dużo dłuższy reload - 29,5 sek. Dla równowagi posiada sonar i mocniejsza pelotkę.

No i teraz Floryda. Kaliber dział ten sam, prędkość o 1 węzeł niższa, nie ma sonaru jak DoY, za to posiada na stanie DFAA. Coś za coś, do tej pory wszystko "gra i bucy". Ale... znacznie mniej HP (o prawie 9k mniej), zdecydowanie za długi reload (33,5 sek.) - co powoli staje się plagą "standardem" w przypadku nowo wchodzących do gry amerykańskich bebeczków. Nie postawię złotówki, że gracze rzucą się na nie jak kiedyś na niemieckie pancerniki, gdzie od Bismarcków z kolegami zapychały się kolejki oczekujących :-))  Już włoskie BB z dymem zapowiadają się znacznie ciekawiej, ale to inna para kaloszy.

Osobiście żałuję, że gracze nie będą mieli możliwości wybrania sobie (za żetony) odpowiedniego zestawu od razu, tylko poprzez długi ciąg mało potrzebnych dodatków. Np. camo dla Kansas? Po co komu na stałe bardzo powolny pancernik z długim reloadem na high-tierach? Nie zdziwię się, jeśli wielu graczy od razu zdecyduje się sprzedać taką "nagrodę" i zainwestować srebro w coś bardziej pożytecznego. Jeden z forumowiczów powyżej napisał: "Dla mnie gitara, wiecznie mi kredek brakuje". I pewnie nie od jeden tak postąpi - na ang. forum też trudno o niezmierną radość z powodu tych kilku łajb. Pożyjemy, zobaczymy, nazbieramy kredytów :-)

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles
46 minut temu, umbra_arboris napisał:

Osobiście żałuję, że gracze nie będą mieli możliwości wybrania sobie (za żetony) odpowiedniego zestawu od razu, tylko poprzez długi ciąg mało potrzebnych dodatków.

Popieram. Jak zwykle nie mamy wyboru, jeśli chodzi o zestawy nagrody. Ani nie da się kupić żetony bez "zbędne dodatki" w postaci sygnały, kamuflaże i takie tam, co wpływa na ceny dublonów. Specjalnie wszystko tak zrobili, żeby gracze muszą zapłacić jak najdrożej.

Skoro mowa o specjalne flagi w kilku pierwsze zestawy nagród, to może są zbędne dla Ciebie, bo masz już wszystkie zbadane okrętów (chyba), ale za to są bardzo przydatne dla mnie. To znacznie skraca czas grindowanie okrętów w drzewko badanie, a bardzo dużo okrętów zostało mi do zbadanie (mam tylko zaledwie zbadane 7 zwykłe okrętów poziom X). Kredyty? Mogę zarobić dużo kredytów bez trudu na CV VIII PRENIUM, czyli 400 000 - 1 000 000 kredytów po każdej bitwie w zależności od wyniku i posiadane flagi z bonusem do kredytów.

Więc mam dylemat. Co mam wydać żetony? Więcej specjalne flagi czy więcej kredytów? Oto jest pytanie. :Smile_trollface:

Players
294 posts
8,879 battles
2 godziny temu, ILovePlayCV napisał:

nastawiam się na camo

W sumie to sam jeszcze nie wiem na co wymienię. "Ciągnę" 4 linie i jedną regrinduje to kredki mile widziane. Plus dziś muszę jeszcze kupić wenecje i republikę(też regring), to się spłukam ale chce te 2 SK.. Sporo przyzwoitych kamo poleciało mi z SK w tej aktualizacji, to z tym mi się nie pali. 

A okręt, jak ktoś kolekcjonuje to pewnie że warto, ja rezygnuje. Mało co już gram na tych tierach, a na 7 mam kilka premek, którymi nie mam nawet czasu zagrać, nawet tych kamo nie zbijałem wszędzie. Cena nie jest jakaś wygórowana, ale po  kij wydać cokolwiek żeby stało w porcie. Te 12k żetonów to 12 baniek kredek, a to ponad połowa kosztu 10 albo prawie cała 9. Jak będzie mi brakować  to wiem skąd wezmę. 

5 minut temu, SirXenon_36 napisał:

Mogę zarobić dużo kredytów bez trudu 

Wiem że zarobić nie trudno, ale wole w tym czasie expa tłuc.