Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocené bitvy: Osmnáctá sezóna

68 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,681 posts
10,436 battles

Rankedy na desitce uvitam, ale je tady jedna nedomyslenost. Pocty radaru jsou fakt zvlastne nastavene. Odehral jsem 6 her a ferovy pocet na obe strany nebyl nikdy. Ale 4 hry byly uplne extrem 3 radary na jedne strane a zadny na druhe je uplne jasna prohra pro ten tym bez a jeste to hodi treba epicetrum a jako bonus dve simy proti z-52 a daringovi. 

Rankedy si vzdy rad zahraju, ale zahral bych si je radsi kdyby MM zohlednoval alespon v tech rankedech pocty radaru. To ze bude na jedne strane jeden a na druhe dva je uz celkem jedno, ale tyhle extremy jsou bolest.

• Cool 2

Players
1,681 posts
10,436 battles

velká zábava s 10 sovětskými radary přes všechny oblasti po celou dobu hry. Spot neexistuje protoze svitim stejne celou dobu. Kazdy klika na vizonarsky spotrebak. Doporucuji pridat dalsi linii sovestkych krizniku opet s 12km radary. Velka zabava tohle. 

• Cool 2

[PPH]
Players
764 posts
15,721 battles

Já se bavil... vzal jsem si Montanu... bouchnul 7 bitev a dohrabal se na hodnost 10,  shrábnu vlaječku na machrování a hodnocenky pro mě skončily :-)

Btw. s bitevkou mě radary nijak nevadily a spotlej jsem byl taky skoro furt.... jestli ono to není o výběru a preferencí lodí... ;-)

• Cool 1

[_STAR]
Players
67 posts
2,524 battles

Normální bitvy se relativně dají... Epicentrum je o tom, jak kvalitní má tým DDčka, pokud máte retardy, tak smolík pacholík. Jo a bitvy s CV jsou v tomhle módu absolutní rakovina, nevím, kterého pitomce napadlo to povolit.

Jinak docela v pohodě.

• Cool 2

[WOTN]
Players
297 posts
6,430 battles

Kazdej, KAZDEJ muj rank zacina tim, ze prvnich par dni dostavam do tymu tu nejhorsi predstavitelnou vypln jaka ve wows existuje, asi abych se nalezite nahustil uz v uvodu. Tahle sezona se zda ze pojede v zabehlych kolejich.

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 9 hodinami Gilisnes řekl/a:

Normální bitvy se relativně dají... Epicentrum je o tom, jak kvalitní má tým DDčka, pokud máte retardy, tak smolík pacholík. Jo a bitvy s CV jsou v tomhle módu absolutní rakovina, nevím, kterého pitomce napadlo to povolit.

Jinak docela v pohodě.

Neprijde mne ze jsem nejaky nekvalitni DD, ale proste kdyz mas v proti sobe pet ruskych radaru a mod epicentrum, tak nemuzes nic delat jen se narvat nekam za skalu a to epicentrum blokovat. To samy udela ten na druhy strane a pak zalezi ktery tym driv uhori. Jednu bitvu ma muj tym radaru pet a na druhe strane cista nula. Za pet minut hotovo a dalsi bitva zase muj tym ma nulu, souper 5 a taky za pet minut hotovo. Takze za pet her udelas jednu hvezdu. CV jsem ani jednou nepotkal.

Před 10 hodinami mortas_invader řekl/a:

Já se bavil... vzal jsem si Montanu... bouchnul 7 bitev a dohrabal se na hodnost 10,  shrábnu vlaječku na machrování a hodnocenky pro mě skončily :-)

Btw. s bitevkou mě radary nijak nevadily a spotlej jsem byl taky skoro furt.... jestli ono to není o výběru a preferencí lodí... ;-)

Tak samozrejme to je o vyberu lodi, ale nebudou vsichni jako opicky hrat sovetsky krizniky. Bitevky jsem potkal vseho vsudy tak 4. Same bitvy dve DD a zbytek krizniky z nejvetsiho hladinoveho lodstva historie. 

Před 5 hodinami Yebat řekl/a:

Kazdej, KAZDEJ muj rank zacina tim, ze prvnich par dni dostavam do tymu tu nejhorsi predstavitelnou vypln jaka ve wows existuje, asi abych se nalezite nahustil uz v uvodu. Tahle sezona se zda ze pojede v zabehlych kolejich.

Tuto sezonu nemuzu rict, ze bych dostaval nejake lumeny, ale i sebelepsi vykon nema smysl, kdyz od treti minuty permamentne svitim na laserovy radar na 12km. Epicentrum je dlouhodobe stupidni model a zavody ve zbrojeni taky a ted je to kombinace dvou tehle stupidit :Smile_facepalm: jeste bych prosil cyklon a bourkovou frontu aby to bylo kompletni

• Cool 1

Players
41 posts
13,793 battles

Ahoj kapitani,tak jsem se na ty hodnocene docela tesil,ale mam pouze 8 tiery,tak zase nekdy priste,minule 10 her a 1 vyhra,a jak tady us pisete,svitis od zacatku as do konce,nelogicke,ale pro nektery teamy uzitecne,pro nas tedy  0.....mozna,ze se nad tim nekdo zamysli cus a at se dari

• Funny 2

[PPH]
Players
764 posts
15,721 battles

Skoro 12 a půl tisíce... a máš jen tier osmičky....??! Tak to mě docela potěšilo, že takového "spoluhráče" nenafasuju... hrát v sedmi proti osmi je vždy nevýhoda :-)

[BROS]
Players
68 posts
2,186 battles
14 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

velká zábava s 10 sovětskými radary přes všechny oblasti po celou dobu hry. Spot neexistuje protoze svitim stejne celou dobu. Kazdy klika na vizonarsky spotrebak. Doporucuji pridat dalsi linii sovestkych krizniku opet s 12km radary. Velka zabava tohle. 

Asi stejná zábava jako ty "balanced" CV co obhajuješ pořád :) .. jen tady ten spot máš na 13s a né celou hru jjako s letadýlkama.. enjoy

• Cool 2

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 1 hodinou Bounercz řekl/a:

Asi stejná zábava jako ty "balanced" CV co obhajuješ pořád :) .. jen tady ten spot máš na 13s a né celou hru jjako s letadýlkama.. enjoy

Az na to ze CV neni bezmozkova mechanika zmacknutim jednoho tlacitka. A spatne pocitas 18s nebo 30s x 5 x 4... pak si jednoduse spocitas jak dlouho jsi na onom zazracnem tlacitku viditelnosti pres pul mapy.

• Bad 1

Players
41 posts
13,793 battles
Před 21 hodinami mortas_invader řekl/a:

Skoro 12 a půl tisíce... a máš jen tier osmičky....??! Tak to mě docela potěšilo, že takového "spoluhráče" nenafasuju... hrát v sedmi proti osmi je vždy nevýhoda :-)

Players
41 posts
13,793 battles

Ahoj,ja po 10 ani netouzim,me se hraje s 8 dobre a kdys ty desitky proti me hraji,no tak se jenom smeju,jinak diky za upozorneni,ze kdys nemam 10,tak stojim za prdek,no kdys myslis,je to jenom tvuj nazor,jinak si s nima hrej jak chces cus bambulko

• Funny 1

[WOTN]
Players
297 posts
6,430 battles

OK, tak aspon vim co se mojim "spoluhracum" teto kategorie honi hlavou. 

[-VU-]
Players
163 posts
23,111 battles

Zahraju si je, ale podobně jako mortas_invader  jen pro tu vlajku (dosažena hned 1. den). Pak už budu jenom expit desítkové kapitánky, kteří to ještě potřebují. Nemá smysl se v téhle konstelaci o něco snažit. Stejně zůstanu +/- na místě. Hrát ddčka je opravdu odvaha a někdy zároveň marnost nad marnost. To když už před zahájením víte, že si moc neškrtnete...

[WOTN]
Players
297 posts
6,430 battles

Ja vubec nevim jestli pokracovat, ten pomer kdy to pohnojim ja, a kdy tahnu za sebou koule u nohy je depresivni. Mimochodem nepotkal jsem zadne CV.

[-VU-]
Players
163 posts
23,111 battles
Před 21 minutami Yebat řekl/a:

Mimochodem nepotkal jsem zadne CV.

Ovšem. Ty si "vyžeru" jenom já! :)

[_STAR]
Players
67 posts
2,524 battles

Tak zatím max na ranku 4, a začíná přituhovat. Už to není tak, že by člověk dokázal nějak extra potahat tým, a to začíná být problém. I když to neprodám, tak mi stejně dost často začnou chcípat kamarádi, a jde to do kopru. Na druhou stranu jsem od začátku rankedů vydělal 16 mega, a vzhledem k mému neustálému problému s kredity je to poměrně velké +... 

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 6 minutami Gilisnes řekl/a:

Tak zatím max na ranku 4, a začíná přituhovat. Už to není tak, že by člověk dokázal nějak extra potahat tým, a to začíná být problém. I když to neprodám, tak mi stejně dost často začnou chcípat kamarádi, a jde to do kopru. Na druhou stranu jsem od začátku rankedů vydělal 16 mega, a vzhledem k mému neustálému problému s kredity je to poměrně velké +... 

Jsou dve moznosti reseni. Bud se smirit s tim, ze nepotahas mezi lepsimi nebo pockat 14 dni az se tam dostanou horsi a zase potahas.

[_STAR]
Players
67 posts
2,524 battles
32 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Jsou dve moznosti reseni. Bud se smirit s tim, ze nepotahas mezi lepsimi nebo pockat 14 dni az se tam dostanou horsi a zase potahas.

Uvidíme... Těch 2,5k dublonů by se hodilo, Vyšlo by akorát na Massachusets :D

EDIT: Když to je těžký - padnu na rank 5, potáhnu bitvu, jsem na 4... A dostanu dva týmy retardů po sobě. Vychcípají přestože mají početní převahu. Jak? Jak to ty lidi dělají?

[PPH]
Players
764 posts
15,721 battles
37 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Soubor kretenu. Nez vypustim prvni torpeda, tak jsou tri krizniky mrtvy. Mod epicentrum a vsechny nase lode jsou mimo zonu nekde pos stranach mapy. Absolutne nevim jak hrat s takovym materialem

Návod jsem dával nahoře... v postu č. 5...:cap_haloween:

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 7 minutami mortas_invader řekl/a:

Návod jsem dával nahoře... v postu č. 5...:cap_haloween:

Ja to už asi odinstaluju. Me to nebavi vubec hrat. Samej tupej kreten co najedou na jednu stranu a tam chcipnou. Porad jedno a to samy. Hrajes DD spotis vsichni zalezly za ostrovy, takze spot delas k nicemu, Hrajes letadlovku sklepes tri lode na 2k hp, stejne je nikdo nestrili. Dva branite 5 lodi zbytek objizdi mapu a pak chcipne na jedny torpeda. Uplne zbytecny to hrat. Random, ranked,coop porad ti stejni dementi. Zabava nula

• Cool 1

Sign in to follow this