Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Baron_von_Sliwowitz

I.Navy cup

21 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
86 posts
21,992 battles

Dne 13.09.2020,od 12,00hod.,proběhne na kanále Baron von Sliwowitz první "Navy cup".

Jde o společný projekt Barona von Sliwowitz a Wolffnsteina..

Zůčastnit se může každý,bez ohledu na klan,státní příslušnost,náboženství či pohlaví..

Pravidla:

Jedná se o turnaj 1vs1,systém "Rychlá smrt".Pojede se pro všechny na stejné mapě-Souostroví-epicentrum.

Vylosované dvojice se domluví na tieru a typu lodi tak,aby obě tyto byly ekvivalentní.Vítěz postupuje do dalšího kola,poražený vypadává.

Prémiové lodě jsou samozřejmě povoleny.

Ceny:

1.cena-Lod z prémiového obchodu dle vlastního výběru do tieru VII.

2.cena-6000 dublonů

3.cena-30 dní prémia

Přihlášky probíhají vaším zapsáním(váš herní nick) pod tento příspěvek v tomto vlákně.

Toto vlákno slouží pouze k oznámení a zapsání vašich nicků,nic jiného,prosím,nepište-nebude na to odpovězeno.

Uzavření přihlášek bude 12.09.2020 do 24,00hod.

Na Vaši ůčast a skvělou zábavu se těší

Navy cup team.

• Cool 8

[IDDQD]
Alpha Tester
3,737 posts
24,870 battles

TheComedian1983 se dle regulí (Chá, chá Lucy) hlásí.

Spojler

Donutili jste mě něco napsat na forum, prevíti :Smile_teethhappy:

• Cool 2
  • Angry 1

[1FA]
Players
418 posts
18,658 battles

Vyzkoušíme, uvidíme. Tedy se hlásím.

Jo a stejně jako @LucyCZ by mě zajimalo, jak přesně bude realizováno to "pravidlo" o výběru lodí...

• Cool 1

[IDDQD]
Players
86 posts
21,992 battles
Před 11 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Mam dotaz ohledne tohohle bodu? Jak se muzou dva souperi domluvit, kdyz jeden bude chtit souboj na tieru 3 v DD a druhy bude chtit souboj desitkovych bitevek? :cap_popcorn: a je jasne ze kdyz to ma byt soutez, tak ani jeden nebude chtit ustoupit (ja tedy rozhodne ne)

Výše je uvedeno-žádné dotazy sem,děkuji.Včera na streamu jsem na toto odpověděl,a to tak,že pokud se dvojice nedomluví,vypadávají oba,na domluvu bude určen čas,pokud nenastane shoda,je dvojice vyřazena,pořadatelé nebudou řešit neůstupnost,tvrdohlavost,či neschopnost se dohodnout...Každý strůjcem svého štěstí...

Na případné dotazy ohledně Navy cupu bude odpovězeno na streamu i během dneška..Opravdu se zde neptejte,toto vlákno je určeno skutečně jen k oznámení a sběru přihlášek.Nevím,jak jasněji to už napsat,díky.

Ave já..

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
150 posts
16,439 battles
Před 34 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Nebylo jednodusi zvolit kloboukovou metodu a pred kazdym matchem vytahnout papirek s tierem ktery se bude hrat? Tridu at si zvoli kazdy jakou chce. 

Takhle to je pro me nezajimave. Bez pravidel nehraji. To je jak bys ve fotbale rekl at se domluvi jestli to byla penalta nebo ne. A kdyz se nedomluvi, tak je vyradis... uz vidim jak se ortodoxni bitevkar necha ukecat na souboj v DD. Nebo uz vidim, jak se nekdo necha ukecat na souboj se mnou v letadlovce. 

Neboj. Nikomu chybět nebudeš! Jo, jinak se hlásim.

• Funny 3

Players
2 posts
4,400 battles

Navy Cup byl úžasnej nápad, myslím, že Tě budou ostatní streameři lehce kopírovat. Už se těším na druhý "ročník" a třebas se i zúčastním... Děkuji za príma zábavu

• Cool 1

[PRDI]
Players
7 posts
14,648 battles

Ahoj všem kdo čtou diskuze a fóra.

Tak doufám, že to píšu do správného stromu k tématu, maximálně si to překopírujete tam kam to padne lépe. Já osobně si také myslím, že takový malý turnájek byl super nápad a asi dle sledovanosti to bylo znát. Hlavní byla zábava a dobrý průběh odehraných bitev, tím myslím, že se asi nikdo nenudil a nikdo dlouho nestál. Moderátoři Dusík (Baron) a Záruba ( Wolfnstein) to zvládli s velkou noblesou a nadhledem. Chat měl perfektní písemné vložky a komentáře, a zábava se nezastavila ani na chvilku. Jsem rád, že se najde ještě slušná parta lidí, která se dokáže velmi dobře pobavit a zasoutěžit. 

Nevím jak to máte domluvené s Yasulordem a Wolfim, ale možná při větší účasti lidí, by stálo do budoucna, každou větev hrajících lidí rozložit na dva streamy ( jen nápad při velkém počtu hráčů např, atd.)

A Wolfimu děkuji za poslaný dárek, když můj Vláďa dosáhl dna moře po jeho přesných a smrtících salvách. Slyšel jsem, že Vláďa vydrží vše ....... tak Tirpitze vedený zkušeným ostříleným Vlkem tedy ne :o))) 

Jinak pokračujte v lidovém vysílání a hraní a dělejte to pro radost, zábavu, a odreagování. 

S pozdravem všem co budou číst Honza 

• Cool 6