Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

King of the Sea XI: wyniki regionalne

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,997 posts
15,262 battles
3 hours ago, ThomAS661 said:

Czyli w zasadzie czekamy na finały na podanie dwóch ostatnich kodów.

To nie będą kody tylko twitch drop. Musisz mieć połączone konto wows-a z twitchem i oglądać stream.

Players
1,997 posts
15,262 battles
2 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Ktoś się orientuje ile kontenerów będzie można jeszcze otrzymać. 3 mi brakuje do kontenera z okrętem i się zastanawiam czy da rade zebrać przy tej edycji kotsów.

Nie dasz rady. Z twitch dropa będą 2.

Na poprzednich kotsach było 8.

I teraz: 5 z misji, 1 z dostaw codziennych z zbrojowni i 2 z twitch dropa w przyszły weekend.

Players
303 posts
9,187 battles
4 minuty temu, SzakalDarkstar napisał:

Nie dasz rady. Z twitch dropa będą 2.

Na poprzednich kotsach było 8.

I teraz: 5 z misji, 1 z dostaw codziennych z zbrojowni i 2 z twitch dropa w przyszły weekend.

No nic, poczeka się do następnej edycji. 

Players
1,997 posts
15,262 battles
1 minute ago, HoldMyBeerAndWatch said:

No nic, poczeka się do następnej edycji. 

A odebrałeś te z zbrojowni? Sporo ludzi to przegapiło bo nagle sobie wymyślili że dostawy codzienne  zrobią w zbrojowni. 

Players
303 posts
9,187 battles
5 minut temu, SzakalDarkstar napisał:

A odebrałeś te z zbrojowni? Sporo ludzi to przegapiło bo nagle sobie wymyślili że dostawy codzienne  zrobią w zbrojowni. 

Tak, i sam się zdziwiłem, że tam je wsadzili. Pewnie tak, albo im czasu braknie na odebranie wszystkiego. Transformersów zrobili już normalnie :Smile_facepalm:

Jeden kontener przegapiłem ostatnim razem, wylogowało mnie z twitcha i nie skapowałem w porę. Chyba przez to.

To i tak tylko 7 a czasu mi na 9-10 brakuje, się poczeka.

Dzięki za info tak czy siak, oby w cytadelach wynagrodziło.

Players
1,997 posts
15,262 battles
1 minute ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Tak, i sam się zdziwiłem, że tam je wsadzili. Pewnie tak, albo im czasu braknie na odebranie wszystkiego. Transformersów zrobili już normalnie :Smile_facepalm:

Jeden kontener przegapiłem ostatnim razem, wylogowało mnie z twitcha i nie skapowałem w porę. Chyba przez to.

To i tak tylko 7 a czasu mi na 9-10 brakuje, się poczeka.

Dzięki za info tak czy siak, oby w cytadelach wynagrodziło.

No to poczekasz.

Z czego powiem Ci że mam obawy czy dostaniemy teraz dwa dodatkowe. Niby o tym pisali ale znając WG nie postawił bym na to 10 zł. Znając życie coś się popsuje,  część ludzi dostanie, część nie i napiszą że przecież kontenery były losowe i zapraszamy na następne kotsy. 

Players
76 posts
14,051 battles

Aktualnie brakuje mi dwóch kontenerów . Nie przypominam sobie żebym coś przegapił a o ile dobrze liczą to w przyszły weekend będzie jeszcze tylko jeden z Twicha . Aktualnie powinno mi brakować dwóch czy jednego obrazka ?

Players
131 posts
21,499 battles

Wczoraj coś poszło nie tak KOTS oglądany prawie 5 godzin i żadnego dropa do kolekcji.Pewnie dużo osób oglądających nie dostało ciekawe czemu ktoś wie?

[E--C]
Players
948 posts
13,962 battles
17 hours ago, LegendarnyPL said:

Aktualnie brakuje mi dwóch kontenerów .

Tego ze zbrojowni odebrałeś? PS. Mnie też brakuje dwóch. Właśnie tego ze zbrojowni przegapiłem...

17 hours ago, arkadiusz_steel said:

Wczoraj coś poszło nie tak KOTS oglądany prawie 5 godzin i żadnego dropa do kolekcji

Podobno pula na dropy była ta sama, co w sobotę. Więc jeśli ktoś dostał w sobotę, wczoraj mógł zapomnieć o dropach.

• Cool 1

Players
131 posts
21,499 battles
5 godzin temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Tego ze zbrojowni odebrałeś? PS. Mnie też brakuje dwóch. Właśnie tego ze zbrojowni przegapiłem...

Podobno pula na dropy była ta sama, co w sobotę. Więc jeśli ktoś dostał w sobotę, wczoraj mógł zapomnieć o dropach.

Tak kolego masz rację w sobotę był i dlatego niedziela już bez dropa dzięki za info. Człowiek czasami błądzi w tym nadmiarze zadań. 

Sign in to follow this