Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

King of the Sea XI: Finále

34 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5,185 posts
31,293 battles

Hmm, z poslední akce mám z 8 kontejnerů 2 duplikáty, dneska z prvního kontejneru duplikát. Takže mě se určitě loďka netýká, vzhledem k tomu, že potřebuju 16 originálů.

Nesouhlasné komentáře už nesou ovoce ...:Smile_great:

Players
211 posts
32,448 battles
Před 9 minutami ims21 řekl/a:

Hmm, z poslední akce mám z 8 kontejnerů 2 duplikáty, dneska z prvního kontejneru duplikát. Takže mě se určitě loďka netýká, vzhledem k tomu, že potřebuju 16 originálů.

Nesouhlasné komentáře už nesou ovoce ...:Smile_great:

Duplikát možeš vymeniť v kurze 1:1

• Cool 6

Players
5,185 posts
31,293 battles
Před 9 minutami Smil_Flek_z_Nohavic řekl/a:

Duplikát možeš vymeniť v kurze 1:1

Fakt ? Tak to by mohlo byt OK... To jsem opravdu nečekal - respektive jsem to za půl roku asi zapomněl. Tímto se WG hluboce omlouvám.

[PPH]
Players
695 posts
14,862 battles

Mě spíš trápí jiná věc... mám li těch Kots beden méně jak 16 kusů... a chybí li mi ve finále 1-2 ks... tak mám po papuči ( "apu" čti/vyslovuj jako "i") a už je nezískám žádným dalším způsobem, nebo půjdou nějak "výhodně" získat přes nějaký ty nákupy... Nebo při dalších akcích Kots...? Otázky... samé otázky...

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles
On 9/13/2020 at 10:24 AM, mortas_invader said:

Mě spíš trápí jiná věc... mám li těch Kots beden méně jak 16 kusů... a chybí li mi ve finále 1-2 ks... tak mám po papuči ( "apu" čti/vyslovuj jako "i") a už je nezískám žádným dalším způsobem, nebo půjdou nějak "výhodně" získat přes nějaký ty nákupy... Nebo při dalších akcích Kots...? Otázky... samé otázky...

Při dalších KOTS, řekl bych. Takových lidí je hromada, a nedělali by sbírku, kdyby to byla jednorázová akce.

On 9/13/2020 at 6:35 PM, Small_fish_1 said:

Už byl nějaký stream s bonusovým kodem na ty mise? Případně jaký je :Smile_child:

Ano, byl. Koukni do všeobecné diskuze, do vlákna s kódy - jeden z těch posledních nich byl na tu misi... Kterej přesně nevím.

[PPH]
Players
695 posts
14,862 battles
1 hour ago, Gilisnes said:

Při dalších KOTS, řekl bych. Takových lidí je hromada, a nedělali by sbírku, kdyby to byla jednorázová akce.

No on je potenc. problém v tom, že pokud si mlhavě vzpomínám na podmínky při tom prvním KOTS kdy začali rozdávat sbírku... tak v popisu bylo, že půjde získat půlka sbírky v prvním KOTS a zbytek v druhém... Ale nejsem si tím jist a hledat to ve starých článcích nechci.... Tak jsem doufal, že nějaká Žába či jinej živočich dá radu přímo od Prazdroje :-)

Když bude nejhůř... narvu jim to do Otázek na WG :-)

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou Gilisnes řekl/a:

Ano, byl. Koukni do všeobecné diskuze, do vlákna s kódy - jeden z těch posledních nich byl na tu misi... Kterej přesně nevím.

Rekl bych ze dalsi prilezitost nebude. Rikali ze to ma byt rozlozeno na dve hraci obdobi. Podle me bude potom sbirka nova.

Ja tedy nevim, ale pokud si dobre pamatuji:

1 ks pres balicky zdarma ve zbrojnici

1ks pri regionalnim finale

1ks pri finale mezi servery

2ks s nejake mise dostupne pres clanek

2ks pres twitch dropy ze streamu kots

Ale je mozne ze jsem na neco zapomnel....

Players
92 posts
11,195 battles

Takže když jsem tuhle sobotu zrovna odpoledne neměl čas a KotS jsem minul tak mám smolíka nafurt, nebo ten kód bude ještě funkční při příštím KotS?

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou Tobi_1989 řekl/a:

Takže když jsem tuhle sobotu zrovna odpoledne neměl čas a KotS jsem minul tak mám smolíka nafurt, nebo ten kód bude ještě funkční při příštím KotS?

Kod ze streamu kots ti padne stejne jen pri regionalnim finale nebo globalnim finale a kod z obyc streamu kots je mozne aby ti padnul tusim do 10 rijna. Tudiz si to pust nekde na pozadi v case kdy nekd stremuje kots a nech tam soubezne treba dve hodiny bezet 3-4 streamery. Jakmile ti to dropne vypinej. Musis to mit zapnute o vikendu regionalniho finale a pak globalniho finale. Plus jeden je behem jakehokoliv streamu kots v dobe do 10.rijna

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles
3 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Rekl bych ze dalsi prilezitost nebude. Rikali ze to ma byt rozlozeno na dve hraci obdobi. Podle me bude potom sbirka nova.

Ja tedy nevim, ale pokud si dobre pamatuji:

1 ks pres balicky zdarma ve zbrojnici

1ks pri regionalnim finale

1ks pri finale mezi servery

2ks s nejake mise dostupne pres clanek

2ks pres twitch dropy ze streamu kots

Ale je mozne ze jsem na neco zapomnel....

1x v balíčku ze zbrojnice

1x regionální finále

1x meziserverové finále

3x z mise v článku

2x z mise z kódu

Každopádně jsou dvě mise, jedna z článku, jedna z kódu... Ten je ve vláknu s kódama.

• Cool 1

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 6 hodinami Gilisnes řekl/a:

1x v balíčku ze zbrojnice

1x regionální finále

1x meziserverové finále

3x z mise v článku

2x z mise z kódu

Každopádně jsou dvě mise, jedna z článku, jedna z kódu... Ten je ve vláknu s kódama.

Vubec by ale neskodilo, kdyby se ty akce psali prehledneji @YabbaCoe. Byl by to takovy problem to napsat prehledne jako lidi a ne takovy bordel milion tlacitek, mise, kody, dropy a desetkrat musi clovek louskat clanek kdy co bude kde dostupne :Smile_facepalm: ten co u vas dela clanky to musi byt hrozny neandrtalec. 

• Cool 2

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
Před 2 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Vubec by ale neskodilo, kdyby se ty akce psali prehledneji @YabbaCoe. Byl by to takovy problem to napsat prehledne jako lidi a ne takovy bordel milion tlacitek, mise, kody, dropy a desetkrat musi clovek louskat clanek kdy co bude kde dostupne :Smile_facepalm: ten co u vas dela clanky to musi byt hrozny neandrtalec. 

Přece jenom chceme, aby tomu hráči a vlastně i sledující věnovali více pozornosti. Proto ty kontejnery jsou rozházené po několika zdrojích, aby ti, kteří chtějí tu sbírku dokončit, tomu opravdu věnovali svůj čas. Navíc je docela pravděpodobné, že budete moct získat tyto dílky sbírky i během dalšího KoTS.

• Cool 1
  • Funny 1

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 49 minutami YabbaCoe řekl/a:

Přece jenom chceme, aby tomu hráči a vlastně i sledující věnovali více pozornosti. Proto ty kontejnery jsou rozházené po několika zdrojích, aby ti, kteří chtějí tu sbírku dokončit, tomu opravdu věnovali svůj čas. Navíc je docela pravděpodobné, že budete moct získat tyto dílky sbírky i během dalšího KoTS.

Takze pro ty co to sestavi ted jsou vlastne pristi dily kots uplne nezajimave. V tom pripade nechapu proc chcete aby tomu hraci venovali pozornost a dohledavali to? Stejne nekdo vzdy udela bod po bodu vypis co ma kdo kde zapnout a odkliknout aby odmeny dostal. Podle me je to jen neprehledny mumraj, ktery stejne nikdo neoceni. Pocka si na vypis odklika a vyzvedne. To je cele. To je jak ze to pada pri sledovani nejakych finale. Stejne ve finale nemam zajem sledovat kots jen to zapnu, vypnu zvuk a minimalizuji az se objevi drop, tak to vypnu. 

• Cool 2

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
Před 29 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Takze pro ty co to sestavi ted jsou vlastne pristi dily kots uplne nezajimave. V tom pripade nechapu proc chcete aby tomu hraci venovali pozornost a dohledavali to? Stejne nekdo vzdy udela bod po bodu vypis co ma kdo kde zapnout a odkliknout aby odmeny dostal. Podle me je to jen neprehledny mumraj, ktery stejne nikdo neoceni. Pocka si na vypis odklika a vyzvedne. To je cele. To je jak ze to pada pri sledovani nejakych finale. Stejne ve finale nemam zajem sledovat kots jen to zapnu, vypnu zvuk a minimalizuji az se objevi drop, tak to vypnu. 

No pokud tě KoTS nezajímá, pak celá tato sbírka vlastně ani není pro tebe...

• Cool 3
  • Funny 3

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 7 minutami YabbaCoe řekl/a:

Me zajima ta vysledna bedna a hlavne jsem sberatel sbirek. Tudiz me zajima kazda sbirka, ale ne z titulu kots. Ten turnaj je mne burt a myslim, ze nas takovych bude docela dost. 

• Cool 2

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles

Jako KotS má smysl sledovat až právě u těch finálových matchů - tam se obecně dostanou týmy, co už mají připravené fajn taktiky a je zajímavé to sledovat. Zkoušel jsem koukat i na tu kvaldu teď, a bylo to... Ne až tak záživné.

• Cool 2

[PPH]
Players
695 posts
14,862 battles
3 hours ago, YabbaCoe said:

Ač nerad tak musím souhlasit s Bustym... tím, že jste jako finální odměnu sbírky dali prémiovou loď.. tak mě zajímá ta odměna... To že je to z Kots, Transformerů, kozatého Hentai.. či růžových poníků a ve sbírce jsou nějaké kecy a obrázky je mi ve finále šumák.. Sledování Kots či těch růžových poníků dtto...

Pokud by odměna byly nějaké ty standartní vlajky, kamo etc. tak se po tom člověk ani nijak aktivně pídit nebude... ale kontejner s free lodí... to je jiný špek...

Navíc ta loď je potřeba ( resp. ty sbírkové bedny) vyjezdit takže to není celé úplně zadarmo...

• Cool 1
  • Bad 1

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
Před 25 minutami mortas_invader řekl/a:

Ač nerad tak musím souhlasit s Bustym... tím, že jste jako finální odměnu sbírky dali prémiovou loď.. tak mě zajímá ta odměna... To že je to z Kots, Transformerů, kozatého Hentai.. či růžových poníků a ve sbírce jsou nějaké kecy a obrázky je mi ve finále šumák.. Sledování Kots či těch růžových poníků dtto...

Pokud by odměna byly nějaké ty standartní vlajky, kamo etc. tak se po tom člověk ani nijak aktivně pídit nebude... ale kontejner s free lodí... to je jiný špek...

Navíc ta loď je potřeba ( resp. ty sbírkové bedny) vyjezdit takže to není celé úplně zadarmo...

A kdo řekl, že to musí být zadarmo? Právě u příležitosti tohoto turnaje se vlastně toto všechno vytvořilo. Ona sbírka samotná byla vytvořena u oslav jubilejního desátého ročníku KoTS.

Tím pádem, když je to turnaj patrně těch nejlepších týmů všech regionů, také ti, kteří z toho chtějí něco mít musí pro to něco udělat.

Svým způsobem je to jen další mise, kterou plníš klasickým hraním.

Navíc, když je finální odměna prémiovka, musí se pro to něco udělat spešl, ne jen nastavit ruku. Ta sbírka se de facto dělala pro KoTS, aby přilákala pozornost, k tomuto celkovému tématu. Čili pokud chceš odměny, musíš se prostě zajímat o to, proč to všechno vlastně je.

Jo a ještě jednu věc bych chtěl připomenout. KoTS je turnaj vymyšlený a organizovaný hráčemi. My jen pomáháme s propagací, organizací a prizepoolem a nyní vlastně i speciálními věcmi ve hře.

• Cool 2

Players
114 posts
9,828 battles

Ahoj

Dostal už niekto finálnu odmenu: : 1 kontajner "King of the Sea"? 

Mam zatiaľ 14/16 obrázkov - informujem sa preto ci som niečo nezmeskal lebo  mi chýbajú tie 2 obrázky,.... Ako čakať na dokončenie zbierky 3-4 mesiace je na obtiaž (v mojom ponímaní) dik za odp. 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,025 posts
14,441 battles

Aktivovány všechny kódy (všechny je i sdílím co se dá), na streamy koukám/mám puštěné a až dodělám jednu misi, budou mi chybět 2 kusy  - co dělám špatně @YabbaCoe?
To samé váš výroční stream - odpovídám v kvízu na téměř všechny odpovědi správně a započítaly se mi jen cca 3 z 8 - to RNG už je trošku šejdrem a všude ne?

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Aktivovány všechny kódy (všechny je i sdílím co se dá), na streamy koukám/mám puštěné a až dodělám jednu misi, budou mi chybět 2 kusy  - co dělám špatně @YabbaCoe?
To samé váš výroční stream - odpovídám v kvízu na téměř všechny odpovědi správně a započítaly se mi jen cca 3 z 8 - to RNG už je trošku šejdrem a všude ne?

Jeden díl při sledování regionálního finále a jeden při meziserverovém finále.

Termíny těch akcí máš v článku, regionální by mělo být teď 26. - 27, jestli se nepletu... Meziserverové nevím, někdy později.

EDIT: Ještě u toho finále musíš koukat myslím aspoň 90 minut... Ale tím si nejsem jistej.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,025 posts
14,441 battles
Před 5 minutami Gilisnes řekl/a:

Jeden díl při sledování regionálního finále a jeden při meziserverovém finále.

Termíny těch akcí máš v článku, regionální by mělo být teď 26. - 27, jestli se nepletu... Meziserverové nevím, někdy později.

EDIT: Ještě u toho finále musíš koukat myslím aspoň 90 minut... Ale tím si nejsem jistej.

Jo to je v novince, ale je to celé tak neurčité, že člověk neví, navíc na druhém účtu mi minule (při finále) nepadalo vůbec nic.

Sign in to follow this